Klikerlab - Szkolenie zwierząt za pomocą nagród.

Klikerlab - Szkolenie zwierząt za pomocą nagród. Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Wszystkie zwierzęta zasługują na to, żeby je nagradzać.
Szukamy sposobów na komunikację z nimi, tak aby każdy koń, pies, ptak i gryzoń mógł stać się najlepszym przyjacielem człowieka.
Nawet jeśli nie zawsze nam się udaje, to bardzo się staramy bo wiemy, że nasze zwierzęta jeszcze bardziej starają się dla nas.
Każda nagroda, którą otrzymuje od nas zwierzę, jednocześnie jest nagrodą dla człowieka, który ją daje. Equilab - nasze forum

  • Tytuł wpisu: Klikerlab - Szkolenie zwierząt za pomocą nagród.
  • Adres witryny: klikerlab.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 25.02.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.1/10 (35 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Solaria dla koni Space Horse, Body Space producent

Solaria dla koni Space Horse, »

Zajmujemy się produkcją nowoczesnych urządzeń do likwidacji cellulitu w podciśnieniu Body Space jak i w podczerwieni InfraRed, solariami Space Sun, urządzeniami do wibrotreningu, a... zobacz szczegóły wpisu »

Udomowienie zwierząt

Udomowienie zwierząt »

Pierwszymi zwierzętami udomowionymi przez człowieka były psy. Przodkami psów są wilki, które podobnie do ludzi żyły w stadach.Pierwszymi zwierzętami udomowionymi przez człowieka by... zobacz szczegóły wpisu »

HOdowla zwierząt rasowych

HOdowla zwierząt rasowych »

To właśnie zwierzęta rasowe są jak otwarta księga, z której możemy jasno wyczytać czy dana rasa jest agresywna, spokojna czy wymaga specjalnych metod wychowania, indywidualnego tra... zobacz szczegóły wpisu »

Equine Massage

Equine Massage »

Equine Massage zajmuje się rehabilitacją, masażem sportowym koni, diagnostyką termowizyjną oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu terapii manualnej koni i z zastosowania termografii u... zobacz szczegóły wpisu »

Stadnina

Stadnina »

Kursy jazdy na koniu - Huculskie Dukty - kursy jeździeckie dla zaawansowanych i jazdy konne dla początkujących. Też wczasy w siodle, zielone szkoły, przejażdżki konne, kuligi i imp... zobacz szczegóły wpisu »

Karuzela dla koni – świetny prezent dla twoje go pupila.

Karuzela dla koni – świetny p »

Co najmniej kilka razy w roku każdy z nas stoi przed trudnym wyborem co kupić najbliższym na urodziny, imieniny, czy inną okazję, a co jeśli miejscem na przyjęcie urodzinowe ma być... zobacz szczegóły wpisu »

Konie

Konie »

Wojewódzki Związek Hodowców Koni w Warszawie - oficjalna strona organizacji. Celem związku jest reprezentowanie właścicieli, hodowców,oraz osób związanych z branżą hodowli koni. WZ... zobacz szczegóły wpisu »

Podkuwnictwo-Sprzedaż Koni-Adam Gawron

Podkuwnictwo-Sprzedaż Koni-Ad »

Prowadzę usługi podkuwnicze koni.Łącząc tradycję zarzuconego trochę rzemiosła z nowoczesnymi trendami i technologiami,staram się sprostać temu niełatwemu zadaniu.Wykonuję na zlecen... zobacz szczegóły wpisu »