Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Łóżko rehabilitacyjne to nieodzowny sprzęt medyczny w przypadku osób, które z różnych powodów zdrowotnych muszą pozostawać w pozycji leżącej. Odpowiednio dobrane urządzenie pozwala na zapewnienie choremu niezbędny komfort oraz ułatwia mu oraz jego rodzinie codzienne funkcjonowanie. Jeśli poszukują Państwo łóżka rehabilitacyjnego nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniego modelu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, która mieści się we Wrocławiu przy ul Grabiszyńskiej 251D.

  • Tytuł wpisu: Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych
  • Adres witryny: https://wynajmed.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 26.10.2020 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Rehabilitacja NDT Bobath Białystok

Rehabilitacja NDT Bobath Biał »

Jestem magistrem fizjoterapii, prowadzę prywatny gabinet rehabilitacji niemowląt i dzieci w Białymstoku przy ul.Sybiraków 5 lok. 7. Ukończyłam liczne najnowsze międzynarodowe metod... zobacz szczegóły wpisu »

Stabilizatory stawu skokowego

Stabilizatory stawu skokowego »

Stabilizatory stawu skokowego Active Ankle T2 oraz Volt to najczęściej wybierane przez sportowców i zalecane przez lekarzy ortezy na świecie. Znajdują szerokie zastosowanie przy za... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja

Rehabilitacja »

Rehabilitacja to działanie kompleksowe stanowiące zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej lub możliwie najwyższej do osiągnięcia sprawności fizycznej lub psychicznej ... zobacz szczegóły wpisu »

Fizjoterapia i Rehabilitacja w MOTIO Wrocław

Fizjoterapia i Rehabilitacja »

Jedna z najlepszych placówek fizjoterapeutycznych we Wrocławiu. MOTIO to rehabilitacja na najwyższym światowym poziomie. Stosowanie najnowszych i najbardziej skutecznych metod reha... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja Warszawa

Rehabilitacja Warszawa »

Strona Gabinetu Rehabilitacji Ruchowej powstałego w 2006 roku przedstawia ofertę dostępną w naszej placówce. Nasza specjalizacja to: rehabilitacja dzieci, niemowląt oraz dorosłych.... zobacz szczegóły wpisu »

Mózgowe porażenie dziecięce - rehabilitacja

Mózgowe porażenie dziecięce - »

Rehabilitant firmy BestCare świadczy usługi w obrębie skutecznej rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym na terenie Poznania oraz w okolicy. Zajęcia odbywają się w mi... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja w domu pacjenta katowice

Rehabilitacja w domu pacjenta »

Oferta naszego ośrodka medycznego i terapeutycznego to nowoczesne metody leczenia pacjentów po urazach mózgu, wypadkach samochodowych. W ramach naszej oferty zapewniamy pacjentom m... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja

Rehabilitacja »

Serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty, którzy potrzebują zabiegów rehabilitacyjnych. Znaleźć nas można we Wrocławiu, aczkolwiek obsługujemy wszystkich, kt... zobacz szczegóły wpisu »

Białe operacje - rehabilitacja Kraków

Białe operacje - rehabilitacj »

Małopolski gabinet specjalizuje się w operacjach rehabilitacyjnych, przede wszystkim takich które w jak najmniejszym stopniu są ryzykowne czy dotkliwe. Białe operacje to bezkrwawe ... zobacz szczegóły wpisu »