Rehabilitacja Neurologiczna Bydgoszcz

Rehabilitacja Neurologiczna Bydgoszcz Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Sensor Rehabilitacja z siedzibą w Bydgoszczy działa na rynku od wielu lat. Propozycję kieruje do niemowląt, dzieci oraz dorosłych z całego miasta i okolic. Prowadząc prywatną rehabilitację a także fizjoterapię, zapewnia indywidualne stanowisko do każdego pacjenta a także dostęp do nowoczesnych metod terapeutycznych. Przeprowadza kompleksową diagnostykę problemów, a w następnej kolejności drobiazgowo planuje terapię mającą na celu przywrócenie pełni sprawności fizycznej. Świadczy usługi zarówno w placówce, jak oraz w domu u pacjentów. Proponuje rehabilitację dzieci a także niemowląt z wieloma schorzeniami. Należą do nich w szczególności wcześniactwo, uszkodzenia ośrodkowego czy też obwodowego układu nerwowego czy opóźnienia rozwoju psychoruchowego. Centrum Sensor pomaga dzieciom z wadami postawy, po kontuzjach i operacjach, z chorobami genetycznymi oraz nie tylko.

  • Tytuł wpisu: Rehabilitacja Neurologiczna Bydgoszcz
  • Adres witryny: sensor-rehabilitacja.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.12.2021 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym

Sklep ze sprzętem rehabilitac »

Witaj w świecie rehabilitacji ! Witamy Państwa, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym stworzyliśmy by każdy mieszkaniec Ursynowa czuł s... zobacz szczegóły wpisu »

Sanatoria w Ustroniu

Sanatoria w Ustroniu »

Zdrowie jest jedną z najcenniejszych wartości, jakie posiada człowiek, dlatego trzeba o nie dbać i nie dopuścić do zaniedbań. W utrzymaniu dobrej kondycji oraz leczeniu schorzeń, u... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja i sprzęt dla niepełnosprawnych

Rehabilitacja i sprzęt dla ni »

Oferion.pl to specjalistyczny serwis pełniący funkcję internetowej giełdy produktów i usług skierowanych dla osób niepełnosprawnych. Podstawowym celem serwisu jest ułatwienie wymia... zobacz szczegóły wpisu »

stół do masażu

stół do masażu »

Już od wielu lat dostarczamy Państwu najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny, medyczny i laboratoryjny w najlepszych cenach. Dzięki doświadczeniu i szerokiej gamie oferowanych pr... zobacz szczegóły wpisu »

NZOZ Dom Opieki ConcordiaSalus

NZOZ Dom Opieki ConcordiaSalu »

Prywatny dom opieki, NZOZ Ośrodek Opiekuńczo - Leczniczy dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych zapewnia całodobową opiekę, rehabilitację, terapie zajęciowe, domową kuchnię z uwzgl... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja

Rehabilitacja »

Rehabilitacja to działanie kompleksowe stanowiące zespół czynności mających na celu przywrócenie pełnej lub możliwie najwyższej do osiągnięcia sprawności fizycznej lub psychicznej ... zobacz szczegóły wpisu »

Proteza nogi

Proteza nogi »

Pracownia ortopedyczna OrtoProt to firma, która specjalizuje się w zaopatrywaniu ludzi po amputacji w specjalne protezy kończyn dolnych i górnych. Sporządzamy m.in. protezy nogi (p... zobacz szczegóły wpisu »

actireh- magnetoterapia

actireh- magnetoterapia »

Firma Actireh zaprasza Państwa do skorzystania z wysokiej próby usług rehabilitacyjnych, zaświadczanych w odpowiednio przystosowanym gabinecie w Olsztynie. Celem jej aktywności jes... zobacz szczegóły wpisu »

Białe operacje - rehabilitacja Kraków

Białe operacje - rehabilitacj »

Małopolski gabinet specjalizuje się w operacjach rehabilitacyjnych, przede wszystkim takich które w jak najmniejszym stopniu są ryzykowne czy dotkliwe. Białe operacje to bezkrwawe ... zobacz szczegóły wpisu »