Psychoterapia Częstochowa- Psycholog O. Mazelewska

Psychoterapia Częstochowa- Psycholog O. Mazelewska Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Usługi z zakresu psychoterapii świadczone przez Gabinet psychologiczny w Częstochowie:- psychoterapia i poradnictwo indywidualne- terapia małżeńska(poradnia małżeńska)- psychoterapia grupowa- poradnictwo rodzinne- psycholog on line. Mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska jest psychologiem, psychoterapeutą z bogatym doświadczenie klinicznym (m.in.kilkuletnia praca na oddziale dziennym psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu). Gabinet położony jest w samym sercu Częstochowy. Strona gabinetu psychologicznego zawiera ciekawe artykuły na temat psychoterapii m. in artykuł dotyczący korzystania z pomocy psychoterapeuty tyt. Kiedy psychoterapia?. Gdy nie chcemy wychodzić z domu albo z jakiś przyczyn nie możemy, dobry pomysł stanowić będzie skorzystanie z pomocy psychologa on line. Jest to tak zwana pomoc e-psychologa, która jest obecnie świeżo rozwijającą się formą pomocy psychologicznej.

  • Tytuł wpisu: Psychoterapia Częstochowa- Psycholog O. Mazelewska
  • Adres witryny: psychologczestochowa.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 07.12.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.3/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nerwica

Nerwica »

Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - hipnoterapeuta, psychoterapeuta, psycholog Warszawa, woj mazowieckie. Pomagamy w radzeniu sobie z takimi objawami: depresja, nerwica, zaburzenia o... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław »

W świecie, który zmienia się coraz szybciej, stawiając wciąż większe wymagania, nietrudno zagubić swoje wartości, pragnienia oraz stracić poczucie kontroli nad własnym życiem.Psych... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapeuta Wrocław

Psychoterapeuta Wrocław »

Psychoterapeuta Wrocław Paweł Helfer zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem psychoterapii indywidualnej i grup terapeutycznych. Pracuje z osobami dorosłymi, a także z młodzieżą.... zobacz szczegóły wpisu »

Dobry psycholog Lublin

Dobry psycholog Lublin »

Czasem w życiu każdego człowieka pojawiają się chwile, kiedy sytuacja, w której się znajduje jest już nie do zniesienia. Nie wystarcza już rozmowa z bliską osobą. Dyskomfort psychi... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie uzależnień

Leczenie uzależnień »

Jesteśmy kliniką specjalistyczną, która od dziewięciu już lat prowadzi różnego rodzaju terapie psychiczne i psychiatryczne. Nasza klinika powstała bowiem specjalnie dla tych osób, ... zobacz szczegóły wpisu »

Badania psychologiczne Poznań

Badania psychologiczne Poznań »

Centrum Psychoterapii z Poznania oferuje pomoc każdemu potrzebującemu, kto chce nieść pomoc sobie samemu, kto chce pomagać innym. Jako psycholodzy wskażemy pomoc w radzeniu sobie w... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Mediator- pomoże w rozmowie z dzieckiem

Psycholog Mediator- pomoże w »

Wyczuwasz, że coś gnębi wasze dziecko, ale nie chce wam powiedzieć co? Nie wiesz jak z nim rozmawiać, a tym bardziej zrozumieć? Rozmowa z nastolatkiem dla większości rodziców jest ... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Wrocław

Psychoterapia Wrocław »

Jestem psychoterapeutką z czternastoletnim doświadczeniem. Pracowałam w różnych poradniach psychologicznych i psychoterapeutycznych na terenie Wrocławia. Doświadczenie sprawiło, że... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia kraków

Terapia kraków »

Zapraszam do prowadzonego przeze mnie gabinetu psychoterapii w Krakowie. Moim celem jest całościowa pomoc każdemu, kto zmaga się w swoim życiu z problemami natury psychologicznej. ... zobacz szczegóły wpisu »