Psychoterapia Częstochowa- Psycholog O. Mazelewska

Psychoterapia Częstochowa- Psycholog O. Mazelewska Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Usługi z zakresu psychoterapii świadczone przez Gabinet psychologiczny w Częstochowie:- psychoterapia i poradnictwo indywidualne- terapia małżeńska(poradnia małżeńska)- psychoterapia grupowa- poradnictwo rodzinne- psycholog on line. Mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska jest psychologiem, psychoterapeutą z bogatym doświadczenie klinicznym (m.in.kilkuletnia praca na oddziale dziennym psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu). Gabinet położony jest w samym sercu Częstochowy. Strona gabinetu psychologicznego zawiera ciekawe artykuły na temat psychoterapii m. in artykuł dotyczący korzystania z pomocy psychoterapeuty tyt. Kiedy psychoterapia?. Gdy nie chcemy wychodzić z domu albo z jakiś przyczyn nie możemy, dobry pomysł stanowić będzie skorzystanie z pomocy psychologa on line. Jest to tak zwana pomoc e-psychologa, która jest obecnie świeżo rozwijającą się formą pomocy psychologicznej.

  • Tytuł wpisu: Psychoterapia Częstochowa- Psycholog O. Mazelewska
  • Adres witryny: psychologczestochowa.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 07.12.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.3/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej SENSO

Centrum Psychoterapii Psychod »

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych psychologów, psychoterapeutów. Oferujemy psychoterapię indywidualną oraz grupową prowadzoną w ujęciu psychodynamicznym. Pomagamy Państwu lepiej ... zobacz szczegóły wpisu »

Psychiatria.pl - portal wiedzy o psychiatrii i psychoterapii

Psychiatria.pl - portal wiedz »

Portal medyczny przeznaczony dla lekarzy psychiatrów, pacjentów i ich rodzin. Główne działy serwisu: depresja, schizofrenia, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, zaburzenia lękowe, z... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet Psychobiostymulacji im. prof. M. Szulc

Gabinet Psychobiostymulacji i »

Wojciech Górecki, psycholog, terapeuta i biohipnolog zaprasza do Gabinetu Psychobiostymulacji im. prof. Marii Szulc. Zakres oferowanych usług: leczenie alkoholizmu i innych uzależn... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog, Psychoterapia Warszawa - InPlus

Psycholog, Psychoterapia Wars »

InPlus: Psycholog Warszawa to zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się terapią psychologiczną i seksuologiczną. Jako firma działamy od czerwca 2001 r. w Warszawie; w nasz... zobacz szczegóły wpisu »

Horoskop na 2011 - Czary Mary wróżby

Horoskop na 2011 - Czary Mary »

Horoskop Partnerski - wróżby na 2011. Tylko tutaj znajdziesz miłosny kalkulator chińskie ciasteczko i wytypujesz numerki Lotto. Dzieki naszej stronie dowiesz się co Cie spotka w 20... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień

Leczenie alkoholizmu, terapia »

Klinika prowadząca leczenie alkoholizmu, hazardu i lekomanii w oparciu o własny, poparty wieloletnim doświadczeniem i rzetelną wiedzą program leczenia uzależnień. Zaczynamy (jeżeli... zobacz szczegóły wpisu »

PAWEŁ KAPAŁA gabinet psychiatryczny

PAWEŁ KAPAŁA gabinet psychiat »

W Gabinecie Psychiatrycznym spec. psychiatry Krystyny Ochwat dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu optymalne warunki do skutecznej walki z rozmaitego typu zaburzeniami p... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa »

„Promike” to przychodnia psychologiczna, która świadczy swoje usługi w prowadzonym gabinecie w Warszawie. Osoby borykające się z problemami natury emocjonalnej, czy psychologicznej... zobacz szczegóły wpisu »

Bhp Cieszyn

Bhp Cieszyn »

Firma nasza powstała w 2002 roku oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska i ergonomii. Specjalizując się w zagadnieniach zwią... zobacz szczegóły wpisu »