Psycholog-MagdalenaStaszewska.pl

Psycholog-MagdalenaStaszewska.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Na leczenie depresji w Warszawie każdy może się skierować po pomoc do różnych przychodni i terapeutów.

Z punktu widzenia pacjentów najwięcej możliwości i najwięcej schorzeń można wyleczyć przy pomocy doświadczonego specjalisty. Taką osobą jest psycholog Magdalena Staszewska, która przyjmuje również jako psychoterapeuta na terenie Warszawy.

Swoim pacjentom oferuje ona pomoc w leczeniu uzależnienia od alkoholu, a jej terapia obejmuje także DDA oraz osoby współuzależnione. Równie ważne dla coraz większej grupy pacjentów jest leczenie zaburzeń odżywiania w Warszawie.

Leczenie jest ustalane na podstawie kilku konsultacji, po których następuje terapia indywidualna.

Kontakt:

Gabinet Psychoterapii
Magdalena Staszewska
ul. Suzina 3 m 104, Warszawa
tel. 603-445-335
Godz. 8. 00 do 21. 00
Web: psycholog-magdalenastaszewska. pl

Oceń ten wpis!

Ocena: 4.6/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psycholog, psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta Wa »

Medico Brain to innowacyjne centrum medyczne z wyspecjalizowaną kadrą lekarzy specjalistów z takich obszarów jak psychologowie, psychiatrzy, logopedzi i wielu innych renomowanych s... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog, Psychoterapia Warszawa - InPlus

Psycholog, Psychoterapia Wars »

InPlus: Psycholog Warszawa to zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się terapią psychologiczną i seksuologiczną. Jako firma działamy od czerwca 2001 r. w Warszawie; w nasz... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie uzależnień

Leczenie uzależnień »

Jesteśmy kliniką specjalistyczną, która od dziewięciu już lat prowadzi różnego rodzaju terapie psychiczne i psychiatryczne. Nasza klinika powstała bowiem specjalnie dla tych osób, ... zobacz szczegóły wpisu »

Badania psychologiczne Poznań

Badania psychologiczne Poznań »

Centrum Psychoterapii z Poznania oferuje pomoc każdemu potrzebującemu, kto chce nieść pomoc sobie samemu, kto chce pomagać innym. Jako psycholodzy wskażemy pomoc w radzeniu sobie w... zobacz szczegóły wpisu »

psychoterapeuta wrocław

psychoterapeuta wrocław »

Rozwiąż swoje problemy życiowe korzystając z usług firmy Między Słowami. Znajdziesz tam doświadczonych i wykwalifikowanych psychologów oraz terapeutów. Terapie prowadzone są w przy... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Białystok

Psychoterapia Białystok »

Prywatny Gabinet Psychoterapii – Białystok kierowany przez dra Walentego Korcza to miejsce, gdzie można uzyskać kompleksową pomoc w trudnych życiowych sytuacjach. W ofercie psychot... zobacz szczegóły wpisu »

CARPE DIEM psychoterapia szczecin

CARPE DIEM psychoterapia szcz »

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem. Działamy na obszarze Szczecina, proponując różnego rodzaju wsparcie psychologiczne ... zobacz szczegóły wpisu »

Bhp Cieszyn

Bhp Cieszyn »

Firma nasza powstała w 2002 roku oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska i ergonomii. Specjalizując się w zagadnieniach zwią... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia-Analityczna.pl Psycholog Warszawa

Psychoterapia-Analityczna.pl »

W naszym społeczeństwie poszukiwanie pomocy psychologicznej jest lekko napiętnowane. Wydaje się czymś niewłaściwym i całkowicie błędnie kojarzy się z psychiatrią. W rzeczywistości ... zobacz szczegóły wpisu »