Przystań- opieka psychoterapeuty

Przystań- opieka psychoterapeuty Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Ośrodek pomocy społecznej „Przystań” to jedno z niewielu miejsc, które zajmuje się opieką nad osobami dotkniętymi przewlekłymi chorobami psychicznymi. W domu pomocy społecznej pacjenci mogą liczyć na specjalistyczną i całościową pomoc. Terapie, dobrane do potrzeb chorych, prowadzone są przez psychiatrów i psychologów z dużym doświadczeniem. W ramach usług umożliwiana jest również podstawowa opieka zdrowotna. Zespół medyczny i pielęgniarski dba o dobre samopoczucie podopiecznych. Zachęca ich do korzystania z biblioteczki, wypoczynku w altanie oraz grillowania na świeżym powietrzu. Miła i przyjacielska atmosfera, pełnowartościowe wyżywienie, skuteczna rehabilitacja oraz korzystanie z posługi duszpasterskiej, pozwalają w niedługim czasie wrócić do zdrowia. Inwitujemy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  • Tytuł wpisu: Przystań- opieka psychoterapeuty
  • Adres witryny: www.domopiekirozprza.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 19.12.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.0/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa »

Prowadzę gabinet pomocy psychologicznej w Warszawie. Zapraszam na konsultacje osoby cierpiące z powodu depresji i innych problemów psychologicznych. Oferuję pomoc zgodnie z zasadam... zobacz szczegóły wpisu »

Serdecznie witamy w naszej hurtowni - Allepaznokcie.pl

Serdecznie witamy w naszej hu »

Hurtownia kosmetyczna AllePaznokcie jest prężnie działającą firmą na rynku Polskim. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Nasza firma działa już od lat, robiąc zakupy w naszym ... zobacz szczegóły wpisu »

Akupresura

Akupresura »

W organizmie każdego człowieka, jak również zwierząt, roślin oraz w naturze krąży pewna „ energia, „ siła życiodajna ” nazywana właśnie Chi. Refleksoterapia zwana akupresurą zajmuj... zobacz szczegóły wpisu »

Badania na broń Lublin

Badania na broń Lublin »

Wykonujemy testy na broń osób ubiegających się o pozwolenie na broń lub posiadających broń. Przeprowadzamy również badania psychologiczne następujących osób / grup zawodowych:osoby... zobacz szczegóły wpisu »

Dom opieki

Dom opieki »

Dom Pogodnej Jesieni to prężnie rozwijająca się Placówka Całodobowej Opieki dla osób samotnych, wymagających pielęgnacji i pełnej opieki. Dom położony jest w bardzo atrakcyjnej, zi... zobacz szczegóły wpisu »

Dom opieki

Dom opieki »

Prowadzimy domy opieki, w których każda osoba starsza może znaleźć spokój, komfort i otrzymać najlepszą opiekę z możliwych. Zajmujemy się świadczeniem usługi tego typu już od lat, ... zobacz szczegóły wpisu »

Dom Pomocy Rodzinie Opieka nad chorymi łódź

Dom Pomocy Rodzinie Opieka na »

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług ośrodka Niepubliczny Zakład Opiekuńczo - Leczniczy „Dom Pomocy Rodzinie”. To placówka opiekuńczo - medyczna znajdując... zobacz szczegóły wpisu »

w$p1erajmy hosp1cja 1%

w$p1erajmy hosp1cja 1% »

Zobacz jak łatwo jest wyciągnąć dłoń do drugiego człowieka, jak prosta i konstruktywna forma pomocy może pomóc nie jednej a bardzo wielu ludzi. Często prosty na pozór gest, dla Cie... zobacz szczegóły wpisu »

Krefft P. Prywatna praktyka lekarska

Krefft P. Prywatna praktyka l »

Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej rozmieszcza się we Wrocławiu i podejmuje pacjentów od poniedziałku do piątku. W Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I ... zobacz szczegóły wpisu »