Przystań- opieka psychoterapeuty

Przystań- opieka psychoterapeuty Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Ośrodek pomocy społecznej „Przystań” to jedno z niewielu miejsc, które zajmuje się opieką nad osobami dotkniętymi przewlekłymi chorobami psychicznymi. W domu pomocy społecznej pacjenci mogą liczyć na specjalistyczną i całościową pomoc. Terapie, dobrane do potrzeb chorych, prowadzone są przez psychiatrów i psychologów z dużym doświadczeniem. W ramach usług umożliwiana jest również podstawowa opieka zdrowotna. Zespół medyczny i pielęgniarski dba o dobre samopoczucie podopiecznych. Zachęca ich do korzystania z biblioteczki, wypoczynku w altanie oraz grillowania na świeżym powietrzu. Miła i przyjacielska atmosfera, pełnowartościowe wyżywienie, skuteczna rehabilitacja oraz korzystanie z posługi duszpasterskiej, pozwalają w niedługim czasie wrócić do zdrowia. Inwitujemy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  • Tytuł wpisu: Przystań- opieka psychoterapeuty
  • Adres witryny: www.domopiekirozprza.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 19.12.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.0/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Riester - sprzęt diagnostyczny dla profesjonalistów

Riester - sprzęt diagnostyczn »

Sprzęt medyczny - otoskopy, oftalmoskopy, ciśnieniomierze, stroiki, dynamometry, młotki neurologiczne, laryngoskopy i wiele innych urządzeń medycznych firmy Riester. W ofercie znaj... zobacz szczegóły wpisu »

Dieta proteinowa Dukana

Dieta proteinowa Dukana »

Dieta wysokobiałkowa Dukana oferuje zestaw szereg zasad łatwych w stosowaniu. Nie ma możliwości złej interpretacji zasad. Jest to dieta bardzo efektywna i w pełni naturalna. Utrata... zobacz szczegóły wpisu »

EEG Biofeedbeck Warszawa

EEG Biofeedbeck Warszawa »

Szukasz logopedy w Grodzisku Mazowieckim, który pomoże Tobie lub Twojemu dziecku? W ramach zajęć logopedycznych oferujemy kompleksową diagnozę wszystkich zaburzeń mowy i wad wymowy... zobacz szczegóły wpisu »

Cukrzyca a Zdrowie

Cukrzyca a Zdrowie »

Magazyn Cukrzyca a Zdrowie to bezpłatny kwartalnik poświęcony w całości chorobie cukrzycy. Piszemy o rzeczach ważnych dla diabetyka. To tutaj znajdziesz odpowiedź na wszystkie dręc... zobacz szczegóły wpisu »

Dom opieki

Dom opieki »

Dom Pogodnej Jesieni to prężnie rozwijająca się Placówka Całodobowej Opieki dla osób samotnych, wymagających pielęgnacji i pełnej opieki. Dom położony jest w bardzo atrakcyjnej, zi... zobacz szczegóły wpisu »

Dom opieki

Dom opieki »

Prowadzimy domy opieki, w których każda osoba starsza może znaleźć spokój, komfort i otrzymać najlepszą opiekę z możliwych. Zajmujemy się świadczeniem usługi tego typu już od lat, ... zobacz szczegóły wpisu »

Dom Pomocy Rodzinie Opieka nad chorymi łódź

Dom Pomocy Rodzinie Opieka na »

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług ośrodka Niepubliczny Zakład Opiekuńczo - Leczniczy „Dom Pomocy Rodzinie”. To placówka opiekuńczo - medyczna znajdując... zobacz szczegóły wpisu »

Makijaż permanentny Szczecin

Makijaż permanentny Szczecin »

Wykonujemy makijaż permanentny w naszym gabinecie w Szczecinie. Gwarantujemy wysoka jakoś wykonania makijażu, pigmentacji, konturowania, powiek, ust oraz brwi. Działamy na maszynac... zobacz szczegóły wpisu »

w$p1erajmy hosp1cja 1%

w$p1erajmy hosp1cja 1% »

Zobacz jak łatwo jest wyciągnąć dłoń do drugiego człowieka, jak prosta i konstruktywna forma pomocy może pomóc nie jednej a bardzo wielu ludzi. Często prosty na pozór gest, dla Cie... zobacz szczegóły wpisu »