Podkategoria: Poradnie specjalistyczne

Sortuj po:

Centrum Medyczne Vitamed Białystok stomatologia

Centrum Medyczne Vitamed Biał »

Centrum Medyczne VitaMed działa na rynku doświadczonych usług leczniczych precyzyjnie od 1995 roku. Ośrodek posiada parę lokalizacji na terenie Warszawy i okolic, gdzie podejmuje p... zobacz szczegóły wpisu »

Logopeda Luboń

Logopeda Luboń »

W naszej poradni logopedycznej każdy może skorzystać z szeregu usług, jakie ze swojej strony oferujemy. Chodzi oczywiście o leczenie problemów związanych z wymową. Najczęściej poja... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie prostaty laserem

Leczenie prostaty laserem »

BPH, czyli łagodny rozrost prostaty, to powszechna męska dolegliwość. Wymaga leczenia szybkimi i bezpiecznymi metodami. Zalecane rozwiązanie to operacja laserowa, wykonywana w szpi... zobacz szczegóły wpisu »

POMOC- Pomoc ubogim

POMOC- Pomoc ubogim »

Towarzystwo pomocy im. Świętego Brata Alberta w Katowicach to niezależna katolicka organizacja dobroczynna pożytku publicznego zajmująca się opieką nad bezdomnymi i ubogimi. Wspoma... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Psychiatryczne Choroszucha leczenie nerwic

Centrum Psychiatryczne Choros »

Umiejscowione w Białymstoku Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA” podejmuje się dla Państwa zarówno oceny oraz poradnictwa z obszaru zaburzeń nerwowych, zaburzeń psychicznych (szcze... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia logopedyczna w Krakowie

Poradnia logopedyczna w Krako »

Rozwój języka rozpoczyna się wraz z narodzinami dziecka. Język warunkowany jest zarówno przez środowisko jak i biologicznie. Jeśli Twoje dziecko ma 3 latka i nic nie mówi, to znak,... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet logopedyczny "LOGOS" - Hanna Kubiś - Logopeda Gdańsk

Gabinet logopedyczny "LO »

Logopedia to wspaniała nauka z pogranicza medycyny, językoznawstwa, psychologii i pedagogiki. Wciąż intensywnie rozwija się i doposaża w dodatkowe narzędzia terapeutyczne, które mo... zobacz szczegóły wpisu »

PORADNIA SŁUCHU- poradnia słuchu

PORADNIA SŁUCHU- poradnia słu »

Decydując się na wybór Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu oddajecie Państwo swoje dzieci pod opiekę sławnych, najleps... zobacz szczegóły wpisu »

Lekarz ortopeda Poznań - komórki macierzyste

Lekarz ortopeda Poznań - komó »

Bóle stawowe znacznie utrudniają sprawność ruchową oraz aktywność fizyczną. Nie należy ich lekceważyć. Zapraszamy na konsultacje medyczne do lekarz ortopedy - traumatologa w Poznan... zobacz szczegóły wpisu »

Przychodnia Lekarska Bożena Szymura

Przychodnia Lekarska Bożena S »

Nowoczesna sztuka lekarska powinna być na niesłychanie wysokim poziomie. Mało tego aby dostać się do publicznych przychodni jest niezwykle trudnym problemem. Najczęściej termin na ... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Psychologiczna Integra w Białymstoku

Pracownia Psychologiczna Inte »

Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii Integra w Białymstoku to przestrzeń, w którym doświadczony zespół psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów pragnie służyć Państwu wsparc... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum.SwiatloDlaZycia.org.pl

Centrum.SwiatloDlaZycia.org.p »

Narastające problemy, kryzys małżeński, kłopoty z dziećmi - to częste problemy wielu z nas. Jedni borykają się z nimi sami, z różnym skutkiem, inni z kolei szukają pomocy. Zaufaj n... zobacz szczegóły wpisu »

Stowarzyszenie Świętego Celestyna

Stowarzyszenie Świętego Celes »

Niektórzy z nas, z jakichś przyczyn nie dają sobie sami rady w codziennym życiu. Tak ważna jest więc pomoc drugiemu człowiekowi. Czasami przecież mały gest może znaczyć bardzo wiel... zobacz szczegóły wpisu »

« poprzednia strona · 2

Poradnie specjalistyczne - nowa strona:

Adres: