Podkategoria: Poradnie specjalistyczne

Sortuj po:

Alkomaty LucAnn

Alkomaty LucAnn »

Sklep internetowy LucAnn zajmuje się sprzedażą alkomatów największych światowych producentów w najlepszych cenach. Każdy sprzedawany przez nas alkomat jest skalibrowany i nadaje si... zobacz szczegóły wpisu »

ZOZszeliga.pl - Centrum Optyczno-Okulistyczne

ZOZszeliga.pl - Centrum Optyc »

Centrum Optyczno-Okulistyczne SZELIGA ZOZszeliga.plSerdecznie zapraszamy do naszych salonów. Po wybraniu miasta znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji oraz god... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »

Centrum Psychoterapii Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym spotykają się dwa odmienne nurty psychoterapeutyczne, są to: nurt poznawczo-behawioralny oraz humanistyczny/e... zobacz szczegóły wpisu »

ALMED - Wizyty Lekarzy i Odtrucia Alkoholowe

ALMED - Wizyty Lekarzy i Odtr »

Całodobowe dokonywanie wizyty lekarskich w domu pacjenta w zakresie leczenia chorób przewlekłych oraz w przypadku nagłych zachorowań. Istnieje możliwość badania kandydatów na kiero... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut Psychoedukacji Psychoterapia dzieci oraz osób dorosłych Diagnoza i Terapia ADHD i Autyzmu

Instytut Psychoedukacji Psych »

Zapraszamy do gabinetu w Poznaniu oraz Swarzędzu. Prowadzimy psychoterapię osób dorosłych oraz dzieci prywatnie oraz w ramach NFZ. Psychoterapia dzieci lękowych, z zaburzeniami zac... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Lublin

Psycholog Lublin »

Psychosystem to ośrodek psychoterapii dla rodzin, dorosłych i dzici, w którym oferujemy zróżnicowane formy pomocy psychologicznej.Rodzinom:w sytuacjach problemów wychowawczychi kry... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatna przychodnia Łódź

Prywatna przychodnia Łódź »

Wybór odpowiedniej przychodnia specjalistyczna, szczególnie w dużych miastach jak na przykład Łódź staje się coraz z powodu szybko zwiększającej się liczby prywatnych przychodni. ... zobacz szczegóły wpisu »

http://www.choppr.pl/

http://www.choppr.pl/ »

Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie z Lublina zajmuje się profesjonalną diagnostyką, a także pomocą psychologiczną, a jego celem jest zwłaszcza wsparcie dla rodz... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska »

Czujesz, że potrzebujesz pomocy, nie możesz poradzić sobie z samym sobą? Oddaj to w ręce specjalistów. Pomożemy Ci. Psychoterapia jest drogą do odkrywania w sobie pokładów sił, spo... zobacz szczegóły wpisu »

NU-MED Diagnostyka Obrazowa

NU-MED Diagnostyka Obrazowa »

Jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm – to najkrótsza charakterystyka sieci gabinetów funkcjonujących pod jednym szyldem Nu-Med. Główna siedziba Nu-Med Group znajduje się w Ostru... zobacz szczegóły wpisu »

Szpital Św. Rafała

Szpital Św. Rafała »

Szpital Rafała w Krakowie to wykwalifikowana obsługa, najlepsze tradycje oraz najnowocześniejsze technologie medyczne. Dzień po dniu w przyjaznych i pewnych warunkach toczyć się wa... zobacz szczegóły wpisu »

SwiatloDlaZycia.org.pl Walka z anoreksją

SwiatloDlaZycia.org.pl Walka »

Turnusy terapeutyczne to w leczeniu anoreksji i bulimii niewiarygodnie skuteczne narzędzie. Przynoszą cierpiącym na te schorzenia ludziom niewiarygodną ulgę. Bo kto jest w stanie p... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut jaskry - klinika okulistyczna

Instytut jaskry - klinika oku »

Profesjonalna klinika okulistyczna - wykonujemy badania diagnostyczne, a także leczymy jaskrę. Zapraszamy do laserowego centrum leczenia jaskry, gdzie wykwalifikowani lekarze dokon... zobacz szczegóły wpisu »

Genetico

Genetico »

Genetico. pl jest portalem bydgoskiego Instytutu Genetyki Sądowej IGS. Strona zawiera wszystkie informacje na temat akredytacji i uprawnień placówki i umożliwia klientom zapoznanie... zobacz szczegóły wpisu »

Endokrynolog Wrocław

Endokrynolog Wrocław »

Endokrynolog Wrocław - Gabinet endokrynologii, medycyny profilaktycznej, zajmujący się dietetyką, medycyną przeciwstarzeniową (antiaging), propagujący zdrowy tryb życia. Rozpoznawa... zobacz szczegóły wpisu »

Salon optyczny Białystok

Salon optyczny Białystok »

Centrum optyki to specjalistyczna firma, łącząca doświadczenie z innowacyjnymi metodami w zakresie ochrony wzroku. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, oferuje szeroki wyb... zobacz szczegóły wpisu »

Klinika MML

Klinika MML »

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług Centrum Medycznego MML. Dzięki temu pozbędą się Państwo dolegliwości związanych z chrapaniem, czy też bezdechem sennym. Zachęcamy do zapoz... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum zdrowia, medycyna pracy

Centrum zdrowia, medycyna pra »

Centrum Zdrowia Medikool to kilkanaście poradni w których znajdziecie specjalistów z różnych dziedzin medycyny między innymi ginekolog Skoczów. Do dyspozycji pacjentów oddajemy rów... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet Logopedyczny "Memik". Logopeda Radom

Gabinet Logopedyczny "Me »

Nowoczesne metody diagnozy i terapii. GABINET TERAPII MOWY OFERUJE: kompleksową diagonozę rozwoju mowy, profilaktykę w zakresie wad wymowy, nowoczesne metody diagnozy i terapii, ko... zobacz szczegóły wpisu »

Bliżej Siebie: Psycholog - Seksuolog Gdynia

Bliżej Siebie: Psycholog - Se »

Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna Bliżej Siebie oferuje specjalistyczną pomoc w zakresie konsultacji i terapii seksuologicznej, pomocy psychologicznej w nagłych sytuacjach życ... zobacz szczegóły wpisu »

FundacjaDroga.pl Leczenie uzależnienia od hazardu

FundacjaDroga.pl Leczenie uza »

Alkohol, używki czy hazard - terapia owych uzależnień prowadzona jest w Fundacji Droga. Pozwala ona na powrót do normalnego życia osobom uzależnionym od różnych rzeczy. Najczęściej... zobacz szczegóły wpisu »

1 · 2 · następna strona »

Poradnie specjalistyczne - nowa strona:

Adres: