PATRONA.pl - Turnusy rehabilitacyjne, pobyty lecznicze, turnusy dietetyczne, SPA i Wellness.

PATRONA.pl - Turnusy rehabilitacyjne, pobyty lecznicze, turnusy dietetyczne, SPA i Wellness. Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Biuro PATRONA jest koncesjonowanym organizatorem turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych oraz turnusów wypoczynkowo-rekreacyjnych. Działamy już 10 lat, w ciągu których zapewniliśmy wypoczynek ok. 30 tysiącom osób. Potrafimy dostosować nasze usługi do Klienta: osoby niepełnosprawnej, rodzica z dzieckiem, czy wymagającej grupy osób z różnymi dysfunkcjami organizmu. Współpracujemy z ponad 40 ośrodkami w górach, nad morzem i na obszarach nizinnych.

  • Tytuł wpisu: PATRONA.pl - Turnusy rehabilitacyjne, pobyty lecznicze, turnusy dietetyczne, SPA i Wellness.
  • Adres witryny: www.patrona.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 18.01.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.4/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Rehabilitacja NDT Bobath Białystok

Rehabilitacja NDT Bobath Biał »

Jestem magistrem fizjoterapii, prowadzę prywatny gabinet rehabilitacji niemowląt i dzieci w Białymstoku przy ul.Sybiraków 5 lok. 7. Ukończyłam liczne najnowsze międzynarodowe metod... zobacz szczegóły wpisu »

szpital rehabilitacyjny małopolska

szpital rehabilitacyjny małop »

Powszechnie wiadomo, że bardzo ważnym czynnikiem podczas rehabilitacji oraz procesu leczenia jest specjalna opieka medyczna oraz dobre warunki w których pacjent jest leczony. Najle... zobacz szczegóły wpisu »

Gortomed

Gortomed »

Sprzęt rehabilitacyjny, wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych i lekarskich w aparaty do fizykoterapii. Zaopatrzenie szpitali w sprzęt medyczny, łóżka rehabilitacyjne, materace pr... zobacz szczegóły wpisu »

REHABILITACJA, MASAŻE W DOMU PACJENTA- ŚLĄSK

REHABILITACJA, MASAŻE W DOMU »

Jeśli bolą Cię: plecy, stawy, mięśnie; masz problem z powrotem do zdrowia po chorobie,kontuzji,operacji to już wiesz gdzie możesz się zgłosić! A może po prostu, jak większość osób ... zobacz szczegóły wpisu »

Proteza nogi

Proteza nogi »

Pracownia ortopedyczna OrtoProt to firma, która specjalizuje się w zaopatrywaniu ludzi po amputacji w specjalne protezy kończyn dolnych i górnych. Sporządzamy m.in. protezy nogi (p... zobacz szczegóły wpisu »

ADALMED Elektrolecznictwo

ADALMED Elektrolecznictwo »

Poszukujesz miejsca, gdzie prowadzone są profesjonalne świadczenia rehabilitacyjne? O ile przebywasz Jarotach albo w okolicy możesz zaprzestać swoje poszukiwania. Centrum Fizjotera... zobacz szczegóły wpisu »

Kriodestrukcja

Kriodestrukcja »

Jesteśmy firmą o nazwie Kriosystem, która rozpoczęła swoją działalność w roku 1991. Niemniej jednak, początek naszej działalności to rok 1974. To właśnie wtedy zdobywaliśmy wiedzę ... zobacz szczegóły wpisu »

Www.rehabilitacja.grudziadz.com

Www.rehabilitacja.grudziadz.c »

Ofertę naszego Centrum Rehabilitacji, które znajduje się na terenie Grudziądza, kierujemy do wszystkich zmagających się z bólem, który to uprzykrza życie człowieka i sprawia, że je... zobacz szczegóły wpisu »

Polskie Sanatoria

Polskie Sanatoria »

Sanatoria w całej PolsceOgromna baza sanatoriów z całej Polski dostępna w jednym miejscu. Od teraz możesz błyskawicznie wyszukać idealne dla siebie sanatorium. Obiekt, który spełni... zobacz szczegóły wpisu »