Podkategoria: Opieka medyczna

Opieka Medyczna prywatna.

Sortuj po:

Instrumentalna Biokomunikacja Quantec

Instrumentalna Biokomunikacja »

Quantec sprzężony z komputerem tworzy urządzenie radioniczne, wykorzystując rewolucyjny program naprawia i skanuje tzw. pola biologiczne. Wszystko ma takie pole: zwierzęta rośliny ... zobacz szczegóły wpisu »

Akcja: wspieraj hospicja

Akcja: wspieraj hospicja »

Wspieramy hospicja to ogólnopolska akcja, której celem jest pomoc hospicjom. Pomóc może każdy, bowiem wpieranie tych instytucji polega na przekazaniu jednego procenta swojego podat... zobacz szczegóły wpisu »

LuxMed Warszawa

LuxMed Warszawa »

Grupa Luxmed to profesjonalne usługi medyczne skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych. Grupa dysponuje rozbudowaną siecią placówek medycznych, w tym szpitali, które zna... zobacz szczegóły wpisu »

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci

Turnus rehabilitacyjny dla dz »

Gdy potrzebna jest rehabilitacja dzieci Bielsko Biała pozytywnie się wyróżnia. Ponieważ w tym mieście ulokowano Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci „Michałkowo”. Ta nowoczesna... zobacz szczegóły wpisu »

Pakiet onkologiczny 2015

Pakiet onkologiczny 2015 »

Zapraszamy do odwiedzin portalu www poświęconego pakietowi onkologicznemu oraz innym innowacjom mającym ułatwić dostęp do lekarzy specjalistów i właściwego leczenie. Praktycznie ka... zobacz szczegóły wpisu »

Szpital Specjalistyczny św. Łukasza w Końskich

Szpital Specjalistyczny św. Ł »

Położony w Końskich Szpital Specjalistyczny im. św. Łukasza nie tylko dzięki nowoczesnemu aparatowi, ale i wykwalifikowanej kadrze odróżnia się na tle innych Zakładów Opieki Zdrowo... zobacz szczegóły wpisu »

Kaśmin s.c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Kaśmin s.c. Niepubliczny Zakł »

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaśmin s.c. został założony w 1997r. przez doświadczonych lekarzy: dr nauk medycznych Krzysztofa Minkowskiego i dr Katarzynę Święs. Usytuowany... zobacz szczegóły wpisu »

Logopeda specjalista – Poznań

Logopeda specjalista – Poznań »

Specjalista Joanna Trzyna zajmuje się logopedią. Jest logopedą dziecięcym i pedagogiem. Zajmuje się jąkaniem, terapią wad wymowy, a także profilaktyką logopedyczną. Jeśli chcesz do... zobacz szczegóły wpisu »

ZOZ Sp. z o.o. pulmonolog gdańsk

ZOZ Sp. z o.o. pulmonolog gda »

Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Sopocie już od przeszło czterdziestu lat. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku placówka funkcjonowała po... zobacz szczegóły wpisu »

Luxmed - Usługi medyczne

Luxmed - Usługi medyczne »

Problemy skórne mogą dotyczyć ludzi w różnym wieku. Coraz więcej osób przed 30 rokiem życia nadal walczy z trądzikiem, czy też ma problematyczną skórę, które wydziela nadmiar sebum... zobacz szczegóły wpisu »

Salony Optyczne Wrzos salon optyczny

Salony Optyczne Wrzos salon o »

Przedsiębiorstwo Super Optyk z Mysłowic to renomowany salon optyczny, który od wielu lat z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie optycznej. W naszym salonie świadczy... zobacz szczegóły wpisu »

POD DĘBAMI ŁÓDŹ choroby otępienne

POD DĘBAMI ŁÓDŹ choroby otępi »

Jeżeli poszukujesz domu spokojnej starości dla kogoś bliskiego i chcesz zagwarantować mu najwyższy standard opieki - zapraszamy do zapoznania się z propozycją Domu Pod Dębami. Jest... zobacz szczegóły wpisu »

Medit

Medit »

Oprogramowanie medyczne Medit to nowoczesna platforma informatyczna wspomagająca budżetowanie oraz raportowanie wyników pracy szpitali oraz pozostałymi podmiotami leczniczymi. Dzię... zobacz szczegóły wpisu »

RadosnyDomSeniora.pl

RadosnyDomSeniora.pl »

Spokojna starość nie musi być uciążliwa, zwłaszcza jeśli wiąże się z pobytem w Radosnym Domu Seniora. Tutejsza opieka nad osobami starszymi w Łodzi zapewnia wszystko, czego tylko m... zobacz szczegóły wpisu »

SzpitalSe.pl - profesjonalna placówka medyczna

SzpitalSe.pl - profesjonalna »

Prezentujemy Państwu najlepsze mokotowskie Centrum Medyczne - szpital św Elżbiety warszawa. Zabiegi jakie Państwu oferujemy to m. in.. : chirurgia plastyczna, urologia Warszawa i l... zobacz szczegóły wpisu »

sadzikowski- ochrona zdrowia

sadzikowski- ochrona zdrowia »

Badania operatorów wózków widłowych, szkolenia dla pracowników w zakresie profilaktyki chorób zawodowych i pomoc osobom uzależnionym od alkoholu - to tylko nieliczne usługi propono... zobacz szczegóły wpisu »

W.Kolber chirurgia ogólna

W.Kolber chirurgia ogólna »

Doświadczony chirurg Witold Kolber podejmuje pacjentów w Andrychowie i dodatkowo Jaroszowicach. Jego gabinety pozostały urządzone w nowoczesny sprzęt, który zapewnia dogłębne przep... zobacz szczegóły wpisu »

Regeneracyjne kroplówki na kaca

Regeneracyjne kroplówki na ka »

Regeneracyjne. pl to firma świadcząca usługi medyczne działająca na terenie Warszawy. Oferujemy kroplówki regeneracyjne na kaca z dojazdem do klienta, cała usługa realizowana jest ... zobacz szczegóły wpisu »

Opieka medyczna - nowa strona:

Adres: