Mój-Dentysta

Mój-Dentysta Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Nasz ośrodek jest rodzinnym, jednym z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych w Polsce. My zmienimy twój uśmiech – Ty zmienisz swoje życie. Przywracamy piękny uśmiech w innowacyjny i bezbolesny sposób przestrzegając najwyższych standardów jakości. Precyzję osiągamy dzięki zaawansowanej diagnostyce. Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy mikroskop zabiegowy oraz radiowizjografię cyfrową.Pracujący w gabinecie personel podnosi systematycznie swoje kwalifikacje, aby Państwa leczenie było wykonane precyzyjnie, bezpiecznie i bezboleśnie. Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu przywracając radość życia.www.moj-dentysta.pl/articles.php?article=1300535137

  • Tytuł wpisu: Mój-Dentysta
  • Adres witryny: www.moj-dentysta.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 14.03.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.7/10 (24 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycy »

Bdental kierowane przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona to specjalistyczne centrum stomatologii i medycyny, w którym kompleksowo leczymy pacjentów z problemami stomatologiczny... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Szczecin

Dentysta Szczecin »

Nie jest dla nas tajemnicą, że wszystkich swoich zębów raczej nie dochowamy, nie będziemy w stanie donosić do końca życia, bo zęby często się psują, ludzie na ogół często mają z ni... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Wronki

Stomatolog Wronki »

Specjalistyczna przychodnia stomatologiczna Dental zatrudnia wykwalifikowanych lekarzy stomatologów, ortodontów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży i na bie... zobacz szczegóły wpisu »

NANOTEC ENDO Narzędzia dentystyczne

NANOTEC ENDO Narzędzia dentys »

Leczenie endodentyczne to szczególnie skomplikowany proces, który w dużej mierze wymaga nieprzerwanego płukania kanałów korzeniowych w toku leczenia przewodowego zębów. Dzięki opra... zobacz szczegóły wpisu »

JARDENT Jarliński B.R. implanty zębów iława

JARDENT Jarliński B.R. implan »

Gabinety Jardent znajdują się w Ostródzie i Iławie i oferują diagnostykę i leczenie dentystyczne. W leczeniu zwyczajnym, jak i kanałowym, a także w sytuacjach, gdzie konieczne staj... zobacz szczegóły wpisu »

MalottkiClinic.com tomografia Opolskie

MalottkiClinic.com tomografia »

Nasza placówka kieruje się przede wszystkim zadowoleniem pacjentów, którzy są dla nas najważniejsi. Nie trzeba nawet daleko szukać, aby potwierdzić jak dobrą opinię ma nasza klinik... zobacz szczegóły wpisu »

Dentamax - Profesjonalne Centrum Stomatologii

Dentamax - Profesjonalne Cent »

Nasza klinika stomatologiczna codziennie boryka się z pomaganiem bólowym pacjentom. Jakimi dziedzinami stomatologii się zajmujemy? Wśród naszych zabiegów znajdują się:- leczenie za... zobacz szczegóły wpisu »

separator amalgamatu

separator amalgamatu »

Szukasz separatora amalgamatu? Nasza firma oferuje montaż, serwis, utylizację, sprzeaż separatorów amalgamatu. Separator amalgamatu Lidrex dostosowanych jest do Polskich norm. Pona... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Toruń Podlewski

Dentysta Toruń Podlewski »

Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych łączymy wyborną jakość usług z miłymi fachowcami w wielu dziedzinach de... zobacz szczegóły wpisu »