Podkategoria: Medycyna Naturalna

Nasza klinika oferuje Państwu kompleksową diagnostykę w oparciu o najnowsze urządzenia i suplementy diety w zakresie medycyny naturalnej i niekonwencjonalnej.

Sortuj po:

Suplementy diety Calivita

Suplementy diety Calivita »

W dzisiejszych czasach mało kto pamięta, że o zdrowe ciało trzeba należycie dbać. Niestety czasy są jakie są i mało kto będzie miał czas na to by regularnie i zdrowo się odżywiać c... zobacz szczegóły wpisu »

Czarny krzemień - aktywator wody

Czarny krzemień - aktywator w »

Czarny krzemień to skromny i niepozorny minerał. Jednak w przeszłości wiedziano o jego niezwykłych właściwościach oddziaływania na wodę. Wykładano nim ściany studni, bo woda krzemo... zobacz szczegóły wpisu »

Uzdrawianie energią, leczenie holistyczne, medycyna niekonwencjalna, naturoterapia

Uzdrawianie energią, leczenie »

Masz problemy ze zdrowiem lub ktoś z Twoich bliskich??? Dolegliwości dokuczają wiele lat i dotychczasowe leczenie nie pomaga??? Terapia REIKI nie ma sobie równych - jest skuteczna,... zobacz szczegóły wpisu »

Instrumentalna Biokomunikacja Quantec

Instrumentalna Biokomunikacja »

Quantec sprzężony z komputerem tworzy urządzenie radioniczne, wykorzystując rewolucyjny program naprawia i skanuje tzw. pola biologiczne. Wszystko ma takie pole: zwierzęta rośliny ... zobacz szczegóły wpisu »

Sok noni Tahiti Naturel

Sok noni Tahiti Naturel »

Sok z noni tłoczony z owoców noni na plantacjach Tahiti Naturel. Na stronie znajdziesz szereg informacji o morwie indyjskiej (noni), o sposobie hodowli morwy indyjskiej na bio-plan... zobacz szczegóły wpisu »

Ajurweda आयुर्वेद - matka medycyny

Ajurweda आयुर्वेद - matka med »

Ajurweda to pochodzący z Indii holistyczny system uzdrawiania, uniwersalna wiedza o życiu. Składa się z dwóch sanskryckich słów: "ajus" oznaczające "życie" oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Masaż leczniczy Warszawa

Masaż leczniczy Warszawa »

Jako fachowa przychodnia lekarska zajmujemy się masażem leczniczym który nie tylko poprawia samopoczucie oraz rozluźnia mięśnie ale także zwiększa dopływ krwi, przyspieszając proce... zobacz szczegóły wpisu »

Antybakteryjy miód manuka importowany z Nowej Zelandii

Antybakteryjy miód manuka imp »

Dostępny na rynku najsilniejszy miód manuka Manuka Health to miód z oznaczeniem MGO 550+. Zawiera ponad 550 mg metylogloaxalu na kilogram miodu. Równie popularnym miodem jest Manuk... zobacz szczegóły wpisu »

podnośnik dla niepełnosprawnych

podnośnik dla niepełnosprawny »

podnośnik jezdny - Producent Sprzętu Specjalistycznego proponuje: podnośnik niepełnosprawnych, szafy biurowe, podnośnik dla niepełnosprawnych, wagi laboratoryjne, podnośnik rehabil... zobacz szczegóły wpisu »

Biosuplementy

Biosuplementy »

Naturalne składniki odżywcze zawarte w suplementach to idealne rozwiązanie dla osób dbających o własne zdrowie. Badania potwierdzają, że naturalne suplementy przyczyniają się do og... zobacz szczegóły wpisu »

krioterapia

krioterapia »

Krioterapia - Producent Sprzętu Specjalistycznego proponuje: krio terapia, ciśnieniomierz, aparat do krioterapii, aparaty do krioterapii, autoklaw, aparat do krioterapii ciekłym az... zobacz szczegóły wpisu »

Interpretacja wyników badań

Interpretacja wyników badań »

Serwis o charakterze medycznym skierowany do wszystkich pacjentów, którzy w sposób jak najbardziej świadomy chcą uczestniczyć w terapii. Tematyka naszej strony w całości poświęcona... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep Naturalna Medycyna

Sklep Naturalna Medycyna »

Naturalne produkty które zapewnią Ci zdrowie. Suplementy diety. Nieoczyszczone zdrowotne na zimno tłoczone Oleje. Naturalne preparaty prozdrowotne. Naturalne kosmetyki. Naturalne k... zobacz szczegóły wpisu »

tienslider.pl

tienslider.pl »

Suplementy Tiens produkowane są z roślin, grzybów, korzeni i minerałów pochodzących z ekologicznie czystych terenów Tybetu . Mają one właściwości bilansowania składników pokarmowyc... zobacz szczegóły wpisu »

Tajski Sen - Masaż Tajski i ajurwedyjski Warszawa

Tajski Sen - Masaż Tajski i a »

Salon masażu tajskiego Tajski Sen oferuje masaże tajskie i ajurwedyjskie. Masaże wykonywane są przez azjatyckie masażystki. Salon znajduje się przy ul. Belwederskiej 9 lok. 2 w War... zobacz szczegóły wpisu »

Defibrylatory

Defibrylatory »

Defibrylatory, Sprzęt do defibrylacji, Defibrylator, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju - szybko i sprawnie. Wiele z naszych produk... zobacz szczegóły wpisu »

Oleje zdrowotne

Oleje zdrowotne »

Olej lniany doskonały do stosowania przy diecie dr Budwig. Olej lniany z kapsaicyną, produkowany na specjalne zamówienie osób mających problemy nowotworowe. Nieoczyszczone naturaln... zobacz szczegóły wpisu »

Zespół Jelita Drażliwego

Zespół Jelita Drażliwego »

Forum internetowe ChoreJelita.pl - to miejsce, w którym ludzie z problemami jelitowymi wymieniają się swoimi doświadczeniami i poglądami oraz sposobami jaki radzą sobie z IBS-em. Z... zobacz szczegóły wpisu »

maty masujące, akupresura, zdrowematy

maty masujące, akupresura, zd »

Każdy z nas potrzebuje chwili odprężenia, odpoczynku, relaksu po ciężkim dniu pracy. Dlatego kierujemy do was swoja ofertę, w której znajdziecie podręczna matę do akupunktury. Dzię... zobacz szczegóły wpisu »

bezdech senny

bezdech senny »

BEZDECH SENNY - Portal internetowy będący kompendium wiedzy: Bezdech Senny, obstrukcyjny bezdech senny, bezdech senny badanie, sejf, bezdech senny przyczyny, bezdech senny objawy, ... zobacz szczegóły wpisu »

Lista sklepów, gdzie kupisz sok noni Bio importowany z Tahiti

Lista sklepów, gdzie kupisz s »

Sok z noni Tahiti Naturel BIO 100% bez konserwantów, tłoczony ze świeżych owoców bezpośrednio na plantacjach Tahiti - sprawdź jak uzyskuje się najwyższej jakości sok z noni. Zobacz... zobacz szczegóły wpisu »

1 · 2 · 3 · następna strona »

Medycyna Naturalna - nowa strona:

Adres: