Łuszczyca skóry

Łuszczyca skóry Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Portal tematyczny poświęcony chorobie skóry, którą jest łuszczyca. Łuszczyca jest nieuleczalną jak dotąd chorobą genetyczną o podłożu immunologicznym. Niniejsza witryna została stworzona z myślą o osobach cierpiących na łuszczycę. W serwisie można znaleźć takie informacje jak rodzaje łuszczycy, jej objawy, a także metody lecznicze. Sposoby leczenia łuszczycy zostały bardziej szczegółowo opisane ze względu na ich istotność. Wśród nich można wymienić takie jak leczenie maściami (cygnolina, dziegcie, sterydy), a także leczenie ogólne, w tym biologiczne. Warto podkreślić, że w portalu zawarto również opisy leków i preparatów wspomagających leczenie łuszczycy. Ponadto na łamach serwisu porusza się też kwestię choroby współistniejącej z łuszczycą, którą jest łuszczycowe zapalenie stawów. Choroba ta sięga do 30% chorych na łuszczycę.

  • Tytuł wpisu: Łuszczyca skóry
  • Adres witryny: luszczyce.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 17.12.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.7/10 (13 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Stwardnienie rozsiane Kielce

Stwardnienie rozsiane Kielce »

Autorom www.stwardnienierozsiane.medserwis.pl zależało na stworzeniu bardzo czytelnego serwisu.Serwis www.stwardnienierozsiane.medserwis.pl nie wyczerpuje w żadnym razie całości wi... zobacz szczegóły wpisu »

Padaczka

Padaczka »

Czy są jakieś różnice w napadach pierwotnych uogólnionych i napadach tonicznych? Przyczyny genetyczne, a może urazy mózgu? - jakie wyróżniamy przyczyny epilepsji. Jakie są sposoby ... zobacz szczegóły wpisu »

Tarczyca

Tarczyca »

Charakteryzuje się on przyspieszoną czynnością serca, gorączką powyżej 40 stopni, biegunką, odwodnieniem. Dozowanie środka należy rozpocząć od małych ilości, w związku z faktem, iż... zobacz szczegóły wpisu »

drenaż limfatyczny

drenaż limfatyczny »

MASAŻ LIMFATYCZNY - inaczej zwany drenażem limfatycznym służy poprawieniu przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Jest obecnie najbardziej efektywną metodą leczenia obrzęku. Za ... zobacz szczegóły wpisu »

Defibrylatory

Defibrylatory »

Defibrylatory, Sprzęt do defibrylacji, Defibrylator, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju - szybko i sprawnie. Wiele z naszych produk... zobacz szczegóły wpisu »

Endometrioza - Leczenie, Objawy, Pomoc

Endometrioza - Leczenie, Obja »

Endometrioza: endometrioza objawy i leczenie endometriozy. Pierwszy Polski Portal o Endometriozie poświęcony chorobie o nazwie endometrioza. W serwisie można uzyskać informacje na ... zobacz szczegóły wpisu »

Ortopedia

Ortopedia »

Choroba zwyrodnieniowa stawu biodrowego potrafi unieruchomić i odebrać radość życia. Jest to schorzenie, które w zaawansowanym stadium charakteryzuje się uciążliwymi dolegliwościam... zobacz szczegóły wpisu »

NZOZ VISUS zwyrodnienie siatkówki białystok

NZOZ VISUS zwyrodnienie siatk »

Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego zostało utworzone, aby zagwarantować pacjentom komfortowe leczenie przypadłości okulistycznych. Przeprowadzamy usługi medyczne prywatnie. Nasi... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie bólu Poznań

Leczenie bólu Poznań »

W naszej Klinice Neurologii i Neurochirurgii zostaną Państwo otoczeni opieką przez zespół lekarzy ze sporym doświadczeniem klinicznym. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań by w... zobacz szczegóły wpisu »