Logopeda Przemyśl

Logopeda Przemyśl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Centrum Edukacji i Terapii to prężna firma, której zadaniem jest prowadzenie szeroko rozumianej edukacji, diagnostyki i terapii. W skład naszej doskonale wykształconej kadry wchodzą: logopedzi, psycholodzy, terapeuci, specjaliści z zakresu języków obcych, poloniści oraz osoby prowadzące różnorodne kursy i szkolenia. Pracownicy nasi dobierani są bardzo starannie pod względem wykształcenia, kompetencji i kreatywności. W naszych poczynaniach stawiamy przede wszystkim na jakość.

  • Tytuł wpisu: Logopeda Przemyśl
  • Adres witryny: www.cet-wilamowski.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.06.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 7.2/10 (40 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psycholog, Psychoterapia Warszawa - InPlus

Psycholog, Psychoterapia Wars »

InPlus: Psycholog Warszawa to zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się terapią psychologiczną i seksuologiczną. Jako firma działamy od czerwca 2001 r. w Warszawie; w nasz... zobacz szczegóły wpisu »

Dobry psycholog Lublin

Dobry psycholog Lublin »

Czasem w życiu każdego człowieka pojawiają się chwile, kiedy sytuacja, w której się znajduje jest już nie do zniesienia. Nie wystarcza już rozmowa z bliską osobą. Dyskomfort psychi... zobacz szczegóły wpisu »

Jak wyleczyć katar

Jak wyleczyć katar »

Bezpieczne, skuteczne, sprawdzone przez miliony klientów środki lecznicze oferujemy na rynku farmaceutycznym już od 100 lat. W ramach naszej oferty znajdą Państwo sprawdzone podcza... zobacz szczegóły wpisu »

Aviomarin ulotka

Aviomarin ulotka »

Planujesz dłuższą podróż samochodem, samolotem, czy też statkiem? Obawiasz się wymiotów, nudności, czy też innych problemów związanych z żołądkiem, czy też głową w trakcie podróży?... zobacz szczegóły wpisu »

TKU Sp. z o.o. QUANTEC

TKU Sp. z o.o. QUANTEC »

QUANTEC - jest jednym z pierwszych na świecie urządzeń opracowanych na bazie biokomunikacji. Organizmy żywe mają zdolność komunikowania się między sobą poza obszarami, które są od... zobacz szczegóły wpisu »

Ochrona przed smogiem elektromagnetycznym Creatos

Ochrona przed smogiem elektro »

Depresja stała się przypadłością współczesnego świata. Wspinając się po szczeblach kariery, zapominamy o odpoczynku i, choć powinniśmy zatroszczyć się o czas dla siebie, siedzimy d... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »

Centrum Psychoterapii Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym spotykają się dwa odmienne nurty psychoterapeutyczne, są to: nurt poznawczo-behawioralny oraz humanistyczny/e... zobacz szczegóły wpisu »

Soczewki Sferyczne - Wzrok24.pl

Soczewki Sferyczne - Wzrok24. »

Szukasz soczewek sferycznych? Chcesz podwyższyć standard życia codziennego? Zobacz naszą ofertę na wzrok24. pl gdzie ogromny wybór produktów od największych i najbardziej zaufanych... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Psychoterapeuta Białystok

Psycholog Psychoterapeuta Bia »

Wstępna konsultacja umożliwia poznanie sytuacji życiowej osoby zgłaszającej się po pomoc, dając jednocześnie możliwość zidentyfikowania przyczyn problemów, z jakimi się ta osoba bo... zobacz szczegóły wpisu »