LECZYMY.info - dolegliwości, choroby, lekarstwa

LECZYMY.info - dolegliwości, choroby, lekarstwa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

LECZYMY.info to serwis internetowy o chorobach i dolegliwościach który ma pomóc ludziom dzielić się swoimi doświadczeniami w zmaganiu się z nimi. Strona jest w całości tworzona przez internautów, posiada szereg narzędzi, dzięki którym można podzielić się własnymi doświadczeniami i korzystać z doświadczeń innych. Są to konkretnie: system komentarzy dzięki któremu userzy mogą wymieniać opinie, prowadzić konwersację, zadawać pytania. Dlatego też w opisie strony mamy tagi forum o chorobach i forum o dolegliwościach. Ponadto istnieje system gdzie można dodać lek który pomógł lub domowy sposób który pomógł na chorobę czy dolegliwość. Istnieje ponadto możliwość oceniania leku. W końcu strona jest wyposażona w funkcjonalną wyszukiwarkę, która umożliwia szybkie odnalezienie poszukiwanego wątku. Serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu LECZYMY.info !

  • Tytuł wpisu: LECZYMY.info - dolegliwości, choroby, lekarstwa
  • Adres witryny: www.leczymy.info
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.10.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.0/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dna moczanowa leczenie Katowice

Dna moczanowa leczenie Katowi »

Polecamy serwis www.dnamoczanowa.medserwis.pl ze względu na bogate zasoby informacyjne.Przyświecał nam cel stworzenia systemu kompletnej i rzetelnej informacji.Serwis www.dnamoczan... zobacz szczegóły wpisu »

Propolis, zdrowie

Propolis, zdrowie »

Bogaty skład chemiczny propolisu jest bardzo dobrym źródłem antyoksydantów chroniących organizm człowieka przed chorobami. Naukowcy odkryli, że szczególnie duża koncentracja tego z... zobacz szczegóły wpisu »

Angina

Angina »

Zajrzyj koniecznie na stronę www.angina.medserwis.pl. Znajdziesz u nas dużo ciekawych nowinek dotyczących anginy i sposobów jej lczenia. Naszym celem jest posiadanie zawsze aktualn... zobacz szczegóły wpisu »

Półpasiec

Półpasiec »

Lekarz może podać choremu także środki przeciwwirusowe, które jak są dostarczone w pierwszych godzinach od zarażenia, hamując rozmnażanie wirusa, mogą dużo złagodzić przebieg choro... zobacz szczegóły wpisu »

Nadciśnienie

Nadciśnienie »

Nadciśnienie jest to choroba układu krążenia, która charakteryzuje się stale lub okresowo podwyższonym ciśnieniem tętniczym krwi, co może doprowadzić do chorób sercowo – naczyniowy... zobacz szczegóły wpisu »

Endometrioza - Leczenie, Objawy, Pomoc

Endometrioza - Leczenie, Obja »

Endometrioza: endometrioza objawy i leczenie endometriozy. Pierwszy Polski Portal o Endometriozie poświęcony chorobie o nazwie endometrioza. W serwisie można uzyskać informacje na ... zobacz szczegóły wpisu »

Męskie zdrowie

Męskie zdrowie »

Zdrowie mężczyzn po pięćdziesiątym roku życiu może zacząć się pogarszać i mogą dawać o sobie znać różne męskie dolegliwości, jedną z nich jest choroba prostaty. Jak rozpoznać prost... zobacz szczegóły wpisu »

Astygmatyzm.net.pl

Astygmatyzm.net.pl »

Zaburzenia symetrii oka – to charakterystyka choroby (chociaż bardziej klasyfikuje się go jako wadę) jaką jest astygmatyzm. Nazywany także niezbornością oka nie jest uciążliwą dole... zobacz szczegóły wpisu »

pamiętniki borderlajna

pamiętniki borderlajna »

Blog prowadzony przez osobę ze zdiagnozowanymi zaburzeniami z pogranicza, (osobowość z pogranicza, borderline). Zawiera codzienność, wzloty i upadki. Polecany wszystkim chorym na b... zobacz szczegóły wpisu »