LECZYMY.info - dolegliwości, choroby, lekarstwa

LECZYMY.info - dolegliwości, choroby, lekarstwa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

LECZYMY.info to serwis internetowy o chorobach i dolegliwościach który ma pomóc ludziom dzielić się swoimi doświadczeniami w zmaganiu się z nimi. Strona jest w całości tworzona przez internautów, posiada szereg narzędzi, dzięki którym można podzielić się własnymi doświadczeniami i korzystać z doświadczeń innych. Są to konkretnie: system komentarzy dzięki któremu userzy mogą wymieniać opinie, prowadzić konwersację, zadawać pytania. Dlatego też w opisie strony mamy tagi forum o chorobach i forum o dolegliwościach. Ponadto istnieje system gdzie można dodać lek który pomógł lub domowy sposób który pomógł na chorobę czy dolegliwość. Istnieje ponadto możliwość oceniania leku. W końcu strona jest wyposażona w funkcjonalną wyszukiwarkę, która umożliwia szybkie odnalezienie poszukiwanego wątku. Serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu LECZYMY.info !

  • Tytuł wpisu: LECZYMY.info - dolegliwości, choroby, lekarstwa
  • Adres witryny: www.leczymy.info
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.10.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.0/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Tęcza Beskidu

Tęcza Beskidu »

Dyskretnie położony ośrodek w Ustroniu w sercu Beskidów oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie, leczenie i terapie nałogów jak również oferuje wypoczynek w górach.K... zobacz szczegóły wpisu »

Bielactwo

Bielactwo »

Bielactwo wrodzone bardzo często niszczy wzrok oraz słuch. O tym, że ktoś choruje na bielactwo wrodzone oznajmia się wtedy, kiedy ponad 80 powierzchni cery jest pozbawione melaniny... zobacz szczegóły wpisu »

Choroba wieńcowa

Choroba wieńcowa »

Zapoznanie się ze stroną www.chorobawiencowa.medserwis.pl pozwoli Ci znacząco polepszyć wiedzę na ten temat. Nadrzędnym celem autorów serwisu było stworzenie bezpłatnej bazy wiedzy... zobacz szczegóły wpisu »

Kleszcze

Kleszcze »

Każdego lata rośnie współczynnik zachorowań na kleszczowe zapalenie mózgu. Zanim wybierzesz się do lasu warto odwiedzić stronę www kleszczeinfo.pl. Umieszczono tam informacje dotyc... zobacz szczegóły wpisu »

Spirometr

Spirometr »

SPIROMETR. Kompedium wiedzy o spirometrii: spirometry, spirometria, spirometria wyniki, stolik pod aparaturę medyczną, spirometria płuc, Lampa Szczelinowa, spirometria interpretacj... zobacz szczegóły wpisu »

ANUREX - Hemoroidy - Krioterapia. 100% naturalna metoda leczenia hemoroidów - PHU Marsylka

ANUREX - Hemoroidy - Kriotera »

Anurex i krioterapia - 100% naturalna metoda w leczeniu hemoroidów. Przynosi natychmiastową ulgę, znosi ból, swędzenie, krwawienie. Dla kobiet w ciąży i alergików. Oferujemy Państw... zobacz szczegóły wpisu »

praca trójmiasto

praca trójmiasto »

Jest obecnie standardem, że wszystkie potężne miasta, ale i nie jedynie te, mają własne serwisy internetowe. Są to miejsca w których tak mieszkańcy, jak i turyści mogą zdobyć mnóst... zobacz szczegóły wpisu »

NZOZ VISUS zwyrodnienie siatkówki białystok

NZOZ VISUS zwyrodnienie siatk »

Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego zostało utworzone, aby zagwarantować pacjentom komfortowe leczenie przypadłości okulistycznych. Przeprowadzamy usługi medyczne prywatnie. Nasi... zobacz szczegóły wpisu »

Modern Cancer Diagnostics - diagnostyka raka

Modern Cancer Diagnostics - d »

Nauka ciągle idzie do przodu, dając nam coraz większe możliwości walki z groźnymi chorobami. W dzisiejszych czasach nowotwory coraz częściej atakują ludzki organizm. To właśnie dla... zobacz szczegóły wpisu »