Kinezyterapia Torun

Kinezyterapia Torun Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Chcesz poczuć się dobrze we własnym ciele? Odczuwasz dyskomfort kręgosłupa? Przyjdź i umów się z nami na konsultację. Nasz fizjoterapeuta, zadba o Twoje ciało, ustali plan leczenia. Oferujemy zabiegi takie jak: fizykoterapię, kinezyterapie, masaże. Zapraszamy do Top Med Toruń już dziś!

  • Tytuł wpisu: Kinezyterapia Torun
  • Adres witryny: topmedtorun.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 02.05.2021 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Elektryczne wózki inwalidzkie

Elektryczne wózki inwalidzkie »

Firma "Reha-Activ" zajmuje się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego najsłynniejszych amerykańskich firm na rynek polski. Na stronie znajdziesz również porady na temat dofi... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny »

Witamy - Firma Juventas to dobrze działająca polska firma, która od około 10 lat produkuje sprzęt rehabilitacyjny klientom w całej Polsce. Stoły do masażu, krzesła, i wyposażenie s... zobacz szczegóły wpisu »

szpital rehabilitacyjny małopolska

szpital rehabilitacyjny małop »

Powszechnie wiadomo, że bardzo ważnym czynnikiem podczas rehabilitacji oraz procesu leczenia jest specjalna opieka medyczna oraz dobre warunki w których pacjent jest leczony. Najle... zobacz szczegóły wpisu »

REHABILITACJA, MASAŻE W DOMU PACJENTA- ŚLĄSK

REHABILITACJA, MASAŻE W DOMU »

Jeśli bolą Cię: plecy, stawy, mięśnie; masz problem z powrotem do zdrowia po chorobie,kontuzji,operacji to już wiesz gdzie możesz się zgłosić! A może po prostu, jak większość osób ... zobacz szczegóły wpisu »

Apel o pomoc dla Adriana

Apel o pomoc dla Adriana »

Adrian Lewandowski, Legnica. Adrian jest młodym kochającym, życie chłopakiem, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił władzę nad swoim ciałem i walczy o powrót do samodzieln... zobacz szczegóły wpisu »

sklep rehabilitacyjny, medyczny i wypożyczalnia

sklep rehabilitacyjny, medycz »

Prowadzimy sprzedaż zarówno w internecie jak i w tradycyjnym sklepie Medyczno-Rehabilitacyjnym.To pozwala nam oferować produkty osobiście przez Nas sprawdzone, zarówno pod względem... zobacz szczegóły wpisu »

Fizjoterapia Rzeszów

Fizjoterapia Rzeszów »

Gabinet rehabilitacji „Mazur” to specjalistyczna placówka. Jej zakres usług obejmuje rehabilitację ortopedyczną czyli leczenie takich dolegliwości jak ból i zawroty głowy, ból kręg... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja

Rehabilitacja »

Serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty, którzy potrzebują zabiegów rehabilitacyjnych. Znaleźć nas można we Wrocławiu, aczkolwiek obsługujemy wszystkich, kt... zobacz szczegóły wpisu »

Polskie Sanatoria

Polskie Sanatoria »

Sanatoria w całej PolsceOgromna baza sanatoriów z całej Polski dostępna w jednym miejscu. Od teraz możesz błyskawicznie wyszukać idealne dla siebie sanatorium. Obiekt, który spełni... zobacz szczegóły wpisu »