Podkategoria: Joga

Sortuj po:

Poradnia osobista - pomoc psychologiczna i rozwój osobisty online

Poradnia osobista - pomoc psy »

Poradnia Osobista zaprasza internautów na porady psychologiczne, sesje psychoterapeutyczne i coaching online.Dzięki wykorzystaniu internetu jako narzędzia komunikacji, ceny naszych... zobacz szczegóły wpisu »

Sandomierska Szkoła Jogi

Sandomierska Szkoła Jogi »

Tutaj dowiesz się czym jest hatha joga, jak wygląda joga wg metody B.K.S. Iyengara, jak wygląda joga przeniesiona na grunt zachodni, a zatem także sandomierski.Dowiesz się, jakie k... zobacz szczegóły wpisu »

domowy sposób na cellulit

domowy sposób na cellulit »

Najlepsze informacje jak pozbyć się cellulitu. Super porady jak ćwiczyć i odżywiać się, by zredukować efekty cellulitu do minimum. Super poradnik dla wszystkich, którzy walczą z ce... zobacz szczegóły wpisu »

Studio IMPULS - Siłownia, Fitness, Solarium - Konin

Studio IMPULS - Siłownia, Fit »

Siłownia i zajęcia fitness to doskonały sposób na wprowadzenie do swojego stylu życia zdrowego ruchu. Studio Impuls w Koninie to duży klub sportowy oferujący klientom możliwość ode... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs Jogi "SADHANA" Kraków

Kurs Jogi "SADHANA" »

Szkoła Jogi Sadhana – to krakowska szkoła jogi w centrum Starego Miasta, prowadzimy zajęcia  wg przekazu B.K.S. Iyengara. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie cieszyli się przede wsz... zobacz szczegóły wpisu »

Joga - nowa strona:

Adres: