Instrumentalna Biokomunikacja Quantec

Instrumentalna Biokomunikacja Quantec Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Quantec sprzężony z komputerem tworzy urządzenie radioniczne, wykorzystując rewolucyjny program naprawia i skanuje tzw. pola biologiczne. Wszystko ma takie pole: zwierzęta rośliny i przede wszystkim ludzie. Zły stan zdrowia, w którym się znajduje dany organizm odzwierciedlony jest przez widoczne zakłócenia w jego polu morficznym. Quantec ma za zadanie badać pole morfogeniczne, oraz słabe punkty i naprawiać je poprzez wysyłanie odpowiednich bioinformacji. Skuteczność swojego działania Quantec zawdzięcza zjawisku określanym przez mechanikę kwantową, tzw. stan splątany fotonów bliźniaczych. Badania na temat tego zjawiska zaczął Alain Aspect i obecnie nadal są rozwijane. Na dzień dzisiejszy działanie Quanteca nie zostało jeszcze oficjalnie zagwarantowane przez świat medycyny za skuteczne. Analiza kliniczna w Klinice Uniw. we Freiburgu wykazała duże prawdopodobieństwo jego działania.

  • Tytuł wpisu: Instrumentalna Biokomunikacja Quantec
  • Adres witryny: quantec-terapia.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 06.11.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.6/10 (19 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Defibrylatory

Defibrylatory »

Defibrylatory, Sprzęt do defibrylacji, Defibrylator, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny. Dostarczamy sprzęt na terenie całego kraju - szybko i sprawnie. Wiele z naszych produk... zobacz szczegóły wpisu »

Dr Kendall Chorostecki - twój osobisty chiropraktyk - Wst�p

Dr Kendall Chorostecki - twój »

Moim celem jest nie tylko ulżyć w bólu, ale co ważniejsze zlokalizować i leczyć jego przyczyne. Wielkość chiropraktyki tkwi w: identyfikacji i pracy nad źródłem bólu, podczas gdy m... zobacz szczegóły wpisu »

Czarny krzemień - aktywator wody

Czarny krzemień - aktywator w »

Czarny krzemień to skromny i niepozorny minerał. Jednak w przeszłości wiedziano o jego niezwykłych właściwościach oddziaływania na wodę. Wykładano nim ściany studni, bo woda krzemo... zobacz szczegóły wpisu »

Suplementy diety Calivita

Suplementy diety Calivita »

W dzisiejszych czasach mało kto pamięta, że o zdrowe ciało trzeba należycie dbać. Niestety czasy są jakie są i mało kto będzie miał czas na to by regularnie i zdrowo się odżywiać c... zobacz szczegóły wpisu »

Sok noni Tahiti Naturel

Sok noni Tahiti Naturel »

Sok z noni tłoczony z owoców noni na plantacjach Tahiti Naturel. Na stronie znajdziesz szereg informacji o morwie indyjskiej (noni), o sposobie hodowli morwy indyjskiej na bio-plan... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep Naturalna Medycyna

Sklep Naturalna Medycyna »

Naturalne produkty które zapewnią Ci zdrowie. Suplementy diety. Nieoczyszczone zdrowotne na zimno tłoczone Oleje. Naturalne preparaty prozdrowotne. Naturalne kosmetyki. Naturalne k... zobacz szczegóły wpisu »

Masaż leczniczy Warszawa

Masaż leczniczy Warszawa »

Jako fachowa przychodnia lekarska zajmujemy się masażem leczniczym który nie tylko poprawia samopoczucie oraz rozluźnia mięśnie ale także zwiększa dopływ krwi, przyspieszając proce... zobacz szczegóły wpisu »

olejki do masażu

olejki do masażu »

Primavera. com. pl serdecznie zaprasza! Prowadziny sklep internetowy przeznaczony dla każdego. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie i wysokiej jakości produkty, oklejki i zi... zobacz szczegóły wpisu »

Jonizator wody - Natura i Zdrowie

Jonizator wody - Natura i Zdr »

Tarnowski sklep Natura i Zdrowie specjalizujący się w sprzedaży jonizatorów wody zaprasza do zakupów. Dzięki zjonizowanej wodzie alkalicznej nasz organizm jest bardziej nawodniony ... zobacz szczegóły wpisu »