Podkategoria: Implanty Stomatologiczne

Implanty stomatologiczne to tytanowe substytuty korzeni zębowych do których mocuje się widoczne w jamie ustnej korony zębów. Implanty służą do odtwarzania brakujących zębów.

Sortuj po:

Implanty Bielsko

Implanty Bielsko »

VIP DENTAL Prywatna Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Bielsku-Białej została stworzona jako kontynuacja gabinetu stomatologicznego Szymona i Joanny Krysta, świadcz... zobacz szczegóły wpisu »

Mój-Dentysta

Mój-Dentysta »

Nasz ośrodek jest rodzinnym, jednym z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych w Polsce. My zmienimy twój uśmiech – Ty zmienisz swoje życie. Przywracamy piękny uśmiech w in... zobacz szczegóły wpisu »

Dentamax - Profesjonalne Centrum Stomatologii

Dentamax - Profesjonalne Cent »

Nasza klinika stomatologiczna codziennie boryka się z pomaganiem bólowym pacjentom. Jakimi dziedzinami stomatologii się zajmujemy? Wśród naszych zabiegów znajdują się:- leczenie za... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Bielsko

Dentysta Bielsko »

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że dużo lepiej jest dbać o zęby, niż później je leczyć. W Mdent proponujemy cały szereg zabiegów, które tę prawdę z powodzeniem wcielają w ż... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Wronki

Stomatolog Wronki »

Specjalistyczna przychodnia stomatologiczna Dental zatrudnia wykwalifikowanych lekarzy stomatologów, ortodontów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży i na bie... zobacz szczegóły wpisu »

MalottkiClinic.com tomografia Opolskie

MalottkiClinic.com tomografia »

Nasza placówka kieruje się przede wszystkim zadowoleniem pacjentów, którzy są dla nas najważniejsi. Nie trzeba nawet daleko szukać, aby potwierdzić jak dobrą opinię ma nasza klinik... zobacz szczegóły wpisu »

NANOTEC ENDO Narzędzia dentystyczne

NANOTEC ENDO Narzędzia dentys »

Leczenie endodentyczne to szczególnie skomplikowany proces, który w dużej mierze wymaga nieprzerwanego płukania kanałów korzeniowych w toku leczenia przewodowego zębów. Dzięki opra... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Toruń Podlewski

Dentysta Toruń Podlewski »

Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych łączymy wyborną jakość usług z miłymi fachowcami w wielu dziedzinach de... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Szczecin

Dentysta Szczecin »

Nie jest dla nas tajemnicą, że wszystkich swoich zębów raczej nie dochowamy, nie będziemy w stanie donosić do końca życia, bo zęby często się psują, ludzie na ogół często mają z ni... zobacz szczegóły wpisu »

JARDENT Jarliński B.R. implanty zębów iława

JARDENT Jarliński B.R. implan »

Gabinety Jardent znajdują się w Ostródzie i Iławie i oferują diagnostykę i leczenie dentystyczne. W leczeniu zwyczajnym, jak i kanałowym, a także w sytuacjach, gdzie konieczne staj... zobacz szczegóły wpisu »

separator amalgamatu

separator amalgamatu »

Szukasz separatora amalgamatu? Nasza firma oferuje montaż, serwis, utylizację, sprzeaż separatorów amalgamatu. Separator amalgamatu Lidrex dostosowanych jest do Polskich norm. Pona... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycy »

Bdental kierowane przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona to specjalistyczne centrum stomatologii i medycyny, w którym kompleksowo leczymy pacjentów z problemami stomatologiczny... zobacz szczegóły wpisu »

Implanty Stomatologiczne - nowa strona:

Adres: