Implanty Bielsko

Implanty Bielsko Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

VIP DENTAL Prywatna Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Bielsku-Białej została stworzona jako kontynuacja gabinetu stomatologicznego Szymona i Joanny Krysta, świadczącego usługi na najwyższym światowym poziomie dzięki dużemu doświadczeniu i specjalistycznemu wyposażeniu w sprzęt najwyższej klasy. Klinika dbając o komfort pacjenta oferuje przede wszystkim bezbolesne znieczulenie komputerowe sterowane mikroprocesorem - The WAND. Klinika specjalizuje się w odtwarzaniu brakujących zębów przy pomocy implantów stomatologicznych Nobel Biocare. Dla pacjentów poszukujących estetycznej poprawy wizerunku Klinika oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej. Należą do nich zabiegi takie jak: Laserowe wybielanie zębów, Korony pełnoceramiczne: Lava, Procera, Everest, Licówki porcelanowe, oraz Plomby porcelanowe. Leczenie endodontyczne (kanałowe) przeprowadzane jest na jednej wizycie, w znieczuleniu pod mikroskopem operacyjnym. Bezwiertłowe leczenie zębów szczególnie polecane u dzieci czyli ozonoterapia. Dla Pacjentów cierpiących na dentofobię Klinika oferuje Bezdotykowe leczenie próchnicy laserem hydrokinetycznym. Jednym zdaniem: Bez bólu, Bez stresu, Profesjonalnie, Bezpiecznie i w miłej atmosferze gwarantującej pełną dyskrecję.

  • Tytuł wpisu: Implanty Bielsko
  • Adres witryny: www.vipdental.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.02.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.2/10 (35 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycy »

Bdental kierowane przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona to specjalistyczne centrum stomatologii i medycyny, w którym kompleksowo leczymy pacjentów z problemami stomatologiczny... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Bielsko

Dentysta Bielsko »

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że dużo lepiej jest dbać o zęby, niż później je leczyć. W Mdent proponujemy cały szereg zabiegów, które tę prawdę z powodzeniem wcielają w ż... zobacz szczegóły wpisu »

Mój-Dentysta

Mój-Dentysta »

Nasz ośrodek jest rodzinnym, jednym z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych w Polsce. My zmienimy twój uśmiech – Ty zmienisz swoje życie. Przywracamy piękny uśmiech w in... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Szczecin

Dentysta Szczecin »

Nie jest dla nas tajemnicą, że wszystkich swoich zębów raczej nie dochowamy, nie będziemy w stanie donosić do końca życia, bo zęby często się psują, ludzie na ogół często mają z ni... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Wronki

Stomatolog Wronki »

Specjalistyczna przychodnia stomatologiczna Dental zatrudnia wykwalifikowanych lekarzy stomatologów, ortodontów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży i na bie... zobacz szczegóły wpisu »

NANOTEC ENDO Narzędzia dentystyczne

NANOTEC ENDO Narzędzia dentys »

Leczenie endodentyczne to szczególnie skomplikowany proces, który w dużej mierze wymaga nieprzerwanego płukania kanałów korzeniowych w toku leczenia przewodowego zębów. Dzięki opra... zobacz szczegóły wpisu »

MalottkiClinic.com tomografia Opolskie

MalottkiClinic.com tomografia »

Nasza placówka kieruje się przede wszystkim zadowoleniem pacjentów, którzy są dla nas najważniejsi. Nie trzeba nawet daleko szukać, aby potwierdzić jak dobrą opinię ma nasza klinik... zobacz szczegóły wpisu »

separator amalgamatu

separator amalgamatu »

Szukasz separatora amalgamatu? Nasza firma oferuje montaż, serwis, utylizację, sprzeaż separatorów amalgamatu. Separator amalgamatu Lidrex dostosowanych jest do Polskich norm. Pona... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Toruń Podlewski

Dentysta Toruń Podlewski »

Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych łączymy wyborną jakość usług z miłymi fachowcami w wielu dziedzinach de... zobacz szczegóły wpisu »