http://www.choppr.pl/

http://www.choppr.pl/ Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie z Lublina zajmuje się profesjonalną diagnostyką, a także pomocą psychologiczną, a jego celem jest zwłaszcza wsparcie dla rodzin. Oferujemy Państwu duży wachlarz usług z zakresu psychoterapii, jak również psychoedukacji. Sposobem radzenia sobie z rozmaitymi problemami rodzinnymi, indywidualnymi czy małżeńskimi może być skorzystanie z oferowanych przez Ośrodek porad psychologicznych, interwencji kryzysowej lub też psychoterapii długoterminowej i krótkoterminowej, psychoterapii par, a także psychoterapii małżeńskiej, jak również terapii rodzinnej. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego problemu, a także profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą propozycją Chrześcijańskiego Ośrodka Psychoterapii i Pomocy Rodzinie na stronie internetowej oraz do kontaktu.

  • Tytuł wpisu: http://www.choppr.pl/
  • Adres witryny: www.choppr.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 21.10.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.5/10 (8 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Gabinet Logopedyczny "Memik". Logopeda Radom

Gabinet Logopedyczny "Me »

Nowoczesne metody diagnozy i terapii. GABINET TERAPII MOWY OFERUJE: kompleksową diagonozę rozwoju mowy, profilaktykę w zakresie wad wymowy, nowoczesne metody diagnozy i terapii, ko... zobacz szczegóły wpisu »

PORADNIA SŁUCHU- poradnia słuchu

PORADNIA SŁUCHU- poradnia słu »

Decydując się na wybór Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu oddajecie Państwo swoje dzieci pod opiekę sławnych, najleps... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatna przychodnia Łódź

Prywatna przychodnia Łódź »

Wybór odpowiedniej przychodnia specjalistyczna, szczególnie w dużych miastach jak na przykład Łódź staje się coraz z powodu szybko zwiększającej się liczby prywatnych przychodni. ... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia logopedyczna w Krakowie

Poradnia logopedyczna w Krako »

Rozwój języka rozpoczyna się wraz z narodzinami dziecka. Język warunkowany jest zarówno przez środowisko jak i biologicznie. Jeśli Twoje dziecko ma 3 latka i nic nie mówi, to znak,... zobacz szczegóły wpisu »

Stowarzyszenie Świętego Celestyna

Stowarzyszenie Świętego Celes »

Niektórzy z nas, z jakichś przyczyn nie dają sobie sami rady w codziennym życiu. Tak ważna jest więc pomoc drugiemu człowiekowi. Czasami przecież mały gest może znaczyć bardzo wiel... zobacz szczegóły wpisu »

SwiatloDlaZycia.org.pl Walka z anoreksją

SwiatloDlaZycia.org.pl Walka »

Turnusy terapeutyczne to w leczeniu anoreksji i bulimii niewiarygodnie skuteczne narzędzie. Przynoszą cierpiącym na te schorzenia ludziom niewiarygodną ulgę. Bo kto jest w stanie p... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum.SwiatloDlaZycia.org.pl

Centrum.SwiatloDlaZycia.org.p »

Narastające problemy, kryzys małżeński, kłopoty z dziećmi - to częste problemy wielu z nas. Jedni borykają się z nimi sami, z różnym skutkiem, inni z kolei szukają pomocy. Zaufaj n... zobacz szczegóły wpisu »

Genetico

Genetico »

Genetico. pl jest portalem bydgoskiego Instytutu Genetyki Sądowej IGS. Strona zawiera wszystkie informacje na temat akredytacji i uprawnień placówki i umożliwia klientom zapoznanie... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »

Centrum Psychoterapii Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym spotykają się dwa odmienne nurty psychoterapeutyczne, są to: nurt poznawczo-behawioralny oraz humanistyczny/e... zobacz szczegóły wpisu »