Genetico

Genetico Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Genetico. pl jest portalem bydgoskiego Instytutu Genetyki Sądowej IGS. Strona zawiera wszystkie informacje na temat akredytacji i uprawnień placówki i umożliwia klientom zapoznanie się z szeroką ofertą. Laboratorium prowadzi badania z zakresu ustalenia ojcostwa lub pokrewieństwa. Wykonuje także testy obejmujące kryminalistykę i genealogię. Klienci mogą również skorzystać z badań diagnostyki medycznej. Wyniki otrzymane od instytutu mogą być wykorzystane jako pełnoprawne dowody w procesie sądowym.

  • Tytuł wpisu: Genetico
  • Adres witryny: www.genetico.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 24.01.2018 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 9.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Klinika MML

Klinika MML »

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług Centrum Medycznego MML. Dzięki temu pozbędą się Państwo dolegliwości związanych z chrapaniem, czy też bezdechem sennym. Zachęcamy do zapoz... zobacz szczegóły wpisu »

Szpital Św. Rafała

Szpital Św. Rafała »

Szpital Rafała w Krakowie to wykwalifikowana obsługa, najlepsze tradycje oraz najnowocześniejsze technologie medyczne. Dzień po dniu w przyjaznych i pewnych warunkach toczyć się wa... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet logopedyczny "LOGOS" - Hanna Kubiś - Logopeda Gdańsk

Gabinet logopedyczny "LO »

Logopedia to wspaniała nauka z pogranicza medycyny, językoznawstwa, psychologii i pedagogiki. Wciąż intensywnie rozwija się i doposaża w dodatkowe narzędzia terapeutyczne, które mo... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum zdrowia, medycyna pracy

Centrum zdrowia, medycyna pra »

Centrum Zdrowia Medikool to kilkanaście poradni w których znajdziecie specjalistów z różnych dziedzin medycyny między innymi ginekolog Skoczów. Do dyspozycji pacjentów oddajemy rów... zobacz szczegóły wpisu »

NU-MED Diagnostyka Obrazowa

NU-MED Diagnostyka Obrazowa »

Jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm – to najkrótsza charakterystyka sieci gabinetów funkcjonujących pod jednym szyldem Nu-Med. Główna siedziba Nu-Med Group znajduje się w Ostru... zobacz szczegóły wpisu »

PORADNIA SŁUCHU- poradnia słuchu

PORADNIA SŁUCHU- poradnia słu »

Decydując się na wybór Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu oddajecie Państwo swoje dzieci pod opiekę sławnych, najleps... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia logopedyczna w Krakowie

Poradnia logopedyczna w Krako »

Rozwój języka rozpoczyna się wraz z narodzinami dziecka. Język warunkowany jest zarówno przez środowisko jak i biologicznie. Jeśli Twoje dziecko ma 3 latka i nic nie mówi, to znak,... zobacz szczegóły wpisu »

Bliżej Siebie: Psycholog - Seksuolog Gdynia

Bliżej Siebie: Psycholog - Se »

Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna Bliżej Siebie oferuje specjalistyczną pomoc w zakresie konsultacji i terapii seksuologicznej, pomocy psychologicznej w nagłych sytuacjach życ... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »

Centrum Psychoterapii Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym spotykają się dwa odmienne nurty psychoterapeutyczne, są to: nurt poznawczo-behawioralny oraz humanistyczny/e... zobacz szczegóły wpisu »