Fizjoterapia Manualna i Sportowa

Fizjoterapia Manualna i Sportowa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Jestem magistrem fizjoterapii, specjalizuję się w terapii manualnej i medycynie sportowej. Doświadczenie nabywałem pracując w ośrodkach rehabilitacji, prywatnej klinice, klubie sportowym w Polsce oraz Wielkiej Brytanii.
Wcześniej skończyłem studium fizjoterapii w Elblągu, Akademię Medyczną w Poznaniu, następnie różne kursy z terapii manualnej i sportowej. Osiągam także świetne efekty w rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej.
Zawsze staram się analizować przyczynę problemu, a nie leczyć jej skutek. Na pierwszym miejscu jest zawsze dobro pacjenta, komfort i całkowite moje zaangażowanie w procesie leczniczym.
Z pasją rozwijam techniki fizjoterapii manualnej, które wspomagam fizykoterapią, akupunktórą, tejpami i innymi.

  • Tytuł wpisu: Fizjoterapia Manualna i Sportowa
  • Adres witryny: www.fizjomanual.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 04.05.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 6.3/10 (12 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym

Sklep ze sprzętem rehabilitac »

Witaj w świecie rehabilitacji ! Witamy Państwa, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym stworzyliśmy by każdy mieszkaniec Ursynowa czuł s... zobacz szczegóły wpisu »

Reha-bit gabinet rehablilitacjii I fizjoterapii.

Reha-bit gabinet rehablilitac »

Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji Funkcjonalnej REHA-BIT zajmuje siępacjentami już od 1995 roku. Poprzez zaangażowanie specjalistów, z którymiwspółpracujemy udało się nam uzyska... zobacz szczegóły wpisu »

Gortomed

Gortomed »

Sprzęt rehabilitacyjny, wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych i lekarskich w aparaty do fizykoterapii. Zaopatrzenie szpitali w sprzęt medyczny, łóżka rehabilitacyjne, materace pr... zobacz szczegóły wpisu »

Apel o pomoc dla Adriana

Apel o pomoc dla Adriana »

Adrian Lewandowski, Legnica. Adrian jest młodym kochającym, życie chłopakiem, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił władzę nad swoim ciałem i walczy o powrót do samodzieln... zobacz szczegóły wpisu »

sklep rehabilitacyjny, medyczny i wypożyczalnia

sklep rehabilitacyjny, medycz »

Prowadzimy sprzedaż zarówno w internecie jak i w tradycyjnym sklepie Medyczno-Rehabilitacyjnym.To pozwala nam oferować produkty osobiście przez Nas sprawdzone, zarówno pod względem... zobacz szczegóły wpisu »

PRO SEMILIA PRAKTYKA REHABILITACJI OGÓLNEJ

PRO SEMILIA PRAKTYKA REHABILI »

Pro Semilia to praktyka rehabilitacji ogólnej. Przychodnia nasza została założona z myślą o naszych klientach oraz zaspokojeniu wszystkich potrzeb związanych z uśmierzaniem wszelki... zobacz szczegóły wpisu »

Mózgowe porażenie dziecięce - rehabilitacja

Mózgowe porażenie dziecięce - »

Rehabilitant firmy BestCare świadczy usługi w obrębie skutecznej rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym na terenie Poznania oraz w okolicy. Zajęcia odbywają się w mi... zobacz szczegóły wpisu »

Kriodestrukcja

Kriodestrukcja »

Jesteśmy firmą o nazwie Kriosystem, która rozpoczęła swoją działalność w roku 1991. Niemniej jednak, początek naszej działalności to rok 1974. To właśnie wtedy zdobywaliśmy wiedzę ... zobacz szczegóły wpisu »

Rehabilitacja dzieci, ortopedia w Płocku

Rehabilitacja dzieci, ortoped »

Siedzący tryb życia już od najmłodszych lat powoduje poważne wady postawy u dzieci. Aby im przeciwdziałać w wielu przypadkach konieczna jest rehabilitacja dzieci przez profesjonaln... zobacz szczegóły wpisu »