Dr Kubica - klinika stomatologiczna

Dr Kubica - klinika stomatologiczna Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Klinika doktora Kubicy jest renomowanym ośrodkiem stomatologicznym znajdującym się w Bielsku-Białej. Klinika współpracuje wyłącznie z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy, posiadającymi wieloletnie doświadczenie. Naszym kolejnym atutem są świetnie wyposażone gabinety, umożliwiające przeprowadzanie nawet skomplikowanych zabiegów. Jako jedyni w Bielsku wstawiamy najnowocześniejsze korony pełnoceramiczne. Zapraszamy serdecznie!

  • Tytuł wpisu: Dr Kubica - klinika stomatologiczna
  • Adres witryny: www.drkubica.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 26.04.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 6.2/10 (13 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Paradontoza

Paradontoza »

Nerwica żołądkowa jest połączona z kłopotami trawiennymi i w różnych sytuacjach może być nader wstydliwa. Diagnozę przełyku Barretta dokonuje się na podstawie badania histopatologi... zobacz szczegóły wpisu »

Implanty Bielsko

Implanty Bielsko »

VIP DENTAL Prywatna Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Bielsku-Białej została stworzona jako kontynuacja gabinetu stomatologicznego Szymona i Joanny Krysta, świadcz... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycy »

Bdental kierowane przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona to specjalistyczne centrum stomatologii i medycyny, w którym kompleksowo leczymy pacjentów z problemami stomatologiczny... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Kraków

Dentysta Kraków »

Dzisiejsza stomatologia potrafi zdziałać cuda. Przekonaj się o tym odwiedzając nowoczesny gabinet dentystyczny Unident w Krakowie. Utraciłeś ząb w wypadku czy w wyniku choroby? Ter... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Szczecin

Dentysta Szczecin »

Dentysta Szczecin - Już od długich lat pracujemy na rzecz Państwa ślicznych uśmiechów na terenie Szczecina. Nasz zgrany zespół służy Państwu pomocą w rozwiązywaniu kłopotów stomato... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Katowice

Stomatolog Katowice »

Jeśli szukasz dobrego stomatologa z okolic Katowic lub też Chorzowa to prywatna praktyka stomatologiczna STENCEL jest najlepszym wyborem. Ten gabinet dentystyczny nie tylko oferuje... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatologia Łódź

Stomatologia Łódź »

Wszyscy wiemy jak ważna jest profilaktyka z leczeniu zębów. Im mniejsze ubytki tym łatwiej je zaleczyć, zastopować, by nie skorodowały całego zęba wraz z korzeniem. Nasz gabinet st... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Bydgoszcz

Stomatolog Bydgoszcz »

Dbanie o odpowiedni stan naszej jamy ustnej jest niezwykle ważne dla doskonałego stanu zdrowia całego naszego organizmu. Jeżeli mają Państwo problemy ze swoimi zębami to serdecznie... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Łódź

Dentysta Łódź »

Gabinet dentystyczny IMPLANTOM Tomikowscy zapewnia bezbolesne zabiegi oraz przyjazną atmosferę. Stomatolog Łódź zadba o Twój piękny, biały uśmiech, dzięki czemu znów zaczniesz się ... zobacz szczegóły wpisu »