Podkategoria: Domy opieki

Sortuj po:

w$p1erajmy hosp1cja 1%

w$p1erajmy hosp1cja 1% »

Zobacz jak łatwo jest wyciągnąć dłoń do drugiego człowieka, jak prosta i konstruktywna forma pomocy może pomóc nie jednej a bardzo wielu ludzi. Często prosty na pozór gest, dla Cie... zobacz szczegóły wpisu »

Dom opieki

Dom opieki »

Dom Pogodnej Jesieni to prężnie rozwijająca się Placówka Całodobowej Opieki dla osób samotnych, wymagających pielęgnacji i pełnej opieki. Dom położony jest w bardzo atrakcyjnej, zi... zobacz szczegóły wpisu »

Dom Pomocy Rodzinie Opieka nad chorymi łódź

Dom Pomocy Rodzinie Opieka na »

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług ośrodka Niepubliczny Zakład Opiekuńczo - Leczniczy „Dom Pomocy Rodzinie”. To placówka opiekuńczo - medyczna znajdując... zobacz szczegóły wpisu »

Przystań- opieka psychoterapeuty

Przystań- opieka psychoterape »

Ośrodek pomocy społecznej „Przystań” to jedno z niewielu miejsc, które zajmuje się opieką nad osobami dotkniętymi przewlekłymi chorobami psychicznymi. W domu pomocy społecznej pacj... zobacz szczegóły wpisu »

Dom opieki

Dom opieki »

Prowadzimy domy opieki, w których każda osoba starsza może znaleźć spokój, komfort i otrzymać najlepszą opiekę z możliwych. Zajmujemy się świadczeniem usługi tego typu już od lat, ... zobacz szczegóły wpisu »

dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych

dofinansowanie dla osób niepe »

Opiekaserwis24 jest specjalnym portalem, który powstał z myślą o osobach chcących zadbać o swoich bliskich - seniorów lub osoby niepełnosprawne, tych wymagających częściowej bądź w... zobacz szczegóły wpisu »

Domy opieki - nowa strona:

Adres: