Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik

Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Mieszkam na Górnym Śląsku i kiedy okazało się, że na stan mojego zdrowia pomóc może jedynie psychoterapia Rybnik stał się miejscem, do którego zaczęłam jeździć dwa razy w tygodniu. Bo to właśnie tutaj znalazłam psychoterapię najlepszą z możliwych, prowadzoną przez rewelacyjną, doświadczoną, empatyczną psychoterapeutkę, która psychoterapię prowadziła w taki sposób, aby jak najszybciej oraz jak najefektywniej przywrócić mi dobre samopoczucie psychiczne. I tak, już po roku czasu poczułam się zdecydowanie lepiej, a po dwóch latach byłam w stanie powiedzieć, że psychoterapia mi pomogła i czas z niej zrezygnować. Dlatego wszystkich, dla których jedynym ratunkiem wydaje się być psychoterapia Rybnik koniecznie muszą uwzględnić w swoich poszukiwaniach. A dokładniej muszą odwiedzić Ośrodek Psychoedukacji Homosum, który mieści się na ulicy św. Antoniego 10. Tam na miejscu można dowiedzieć się na czym ma polegać taka psychoterapia, w jakich cyklach będzie się ona odbywać, ile będzie kosztować.

  • Tytuł wpisu: Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik
  • Adres witryny: www.homosum.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.10.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.3/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Terapie małżeńskie, leczenie alkoholizmu

Terapie małżeńskie, leczenie »

Polana jest zespołem wykwalifikowanych pracowników - psychoanalityków, terapeutów od uzależnień, psychiatrów z wieloletnią praktyką lekarską oraz sporym doświadczeniem terapeutyczn... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet Psychoterapii

Gabinet Psychoterapii »

Gabinet Psychoterapii prowadzi terapeuta, pedagog z 30-letnim doświadczeniem - mgr Anna Małysz. W gabinecie udziela pomocy dzieciom, dorosłym, parom. Działalność Gabinetu Terapii P... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław »

W świecie, który zmienia się coraz szybciej, stawiając wciąż większe wymagania, nietrudno zagubić swoje wartości, pragnienia oraz stracić poczucie kontroli nad własnym życiem.Psych... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX

Leczenie uzależnień, depresji »

NZOZ Medox to prywatna klinika leczenia uzależnień, depresji, zaburzeń psychicznych i wybranych neurologicznych.Nasz dyskretnie położony ośrodek, oferuje oparte na światowych stand... zobacz szczegóły wpisu »

Wszystko o Psychoterapii

Wszystko o Psychoterapii »

Reakcje każdego człowieka na pewne zachowania są mocno zakorzenione w ich świadomości. Często świadomość ta jest zniekształcona jest przez przeżycia z dawnych lat, doświadczenia z ... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia osobista - pomoc psychologiczna i rozwój osobisty online

Poradnia osobista - pomoc psy »

Poradnia Osobista zaprasza internautów na porady psychologiczne, sesje psychoterapeutyczne i coaching online.Dzięki wykorzystaniu internetu jako narzędzia komunikacji, ceny naszych... zobacz szczegóły wpisu »

Badania psychologiczne Poznań

Badania psychologiczne Poznań »

Centrum Psychoterapii z Poznania oferuje pomoc każdemu potrzebującemu, kto chce nieść pomoc sobie samemu, kto chce pomagać innym. Jako psycholodzy wskażemy pomoc w radzeniu sobie w... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Gabinet Psychoterapii Psychod »

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych, psychoterapię młodzieży oraz terapię par. Ponadto zajmuję się prowadzeniem superwizji w świetlicach socjoterapeutycznych or... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Psychoterapeuta Białystok

Psycholog Psychoterapeuta Bia »

Wstępna konsultacja umożliwia poznanie sytuacji życiowej osoby zgłaszającej się po pomoc, dając jednocześnie możliwość zidentyfikowania przyczyn problemów, z jakimi się ta osoba bo... zobacz szczegóły wpisu »