Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik

Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Mieszkam na Górnym Śląsku i kiedy okazało się, że na stan mojego zdrowia pomóc może jedynie psychoterapia Rybnik stał się miejscem, do którego zaczęłam jeździć dwa razy w tygodniu. Bo to właśnie tutaj znalazłam psychoterapię najlepszą z możliwych, prowadzoną przez rewelacyjną, doświadczoną, empatyczną psychoterapeutkę, która psychoterapię prowadziła w taki sposób, aby jak najszybciej oraz jak najefektywniej przywrócić mi dobre samopoczucie psychiczne. I tak, już po roku czasu poczułam się zdecydowanie lepiej, a po dwóch latach byłam w stanie powiedzieć, że psychoterapia mi pomogła i czas z niej zrezygnować. Dlatego wszystkich, dla których jedynym ratunkiem wydaje się być psychoterapia Rybnik koniecznie muszą uwzględnić w swoich poszukiwaniach. A dokładniej muszą odwiedzić Ośrodek Psychoedukacji Homosum, który mieści się na ulicy św. Antoniego 10. Tam na miejscu można dowiedzieć się na czym ma polegać taka psychoterapia, w jakich cyklach będzie się ona odbywać, ile będzie kosztować.

  • Tytuł wpisu: Dobra, efektywan psychoterapia Rybnik
  • Adres witryny: www.homosum.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 11.10.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 1.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Gabinet Psychoterapii

Gabinet Psychoterapii »

Gabinet Psychoterapii prowadzi terapeuta, pedagog z 30-letnim doświadczeniem - mgr Anna Małysz. W gabinecie udziela pomocy dzieciom, dorosłym, parom. Działalność Gabinetu Terapii P... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog, psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta Wa »

Medico Brain to innowacyjne centrum medyczne z wyspecjalizowaną kadrą lekarzy specjalistów z takich obszarów jak psychologowie, psychiatrzy, logopedzi i wielu innych renomowanych s... zobacz szczegóły wpisu »

Wszystko o Psychoterapii

Wszystko o Psychoterapii »

Reakcje każdego człowieka na pewne zachowania są mocno zakorzenione w ich świadomości. Często świadomość ta jest zniekształcona jest przez przeżycia z dawnych lat, doświadczenia z ... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog, Psychoterapia Warszawa - InPlus

Psycholog, Psychoterapia Wars »

InPlus: Psycholog Warszawa to zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się terapią psychologiczną i seksuologiczną. Jako firma działamy od czerwca 2001 r. w Warszawie; w nasz... zobacz szczegóły wpisu »

EEG Biofeedbeck Warszawa

EEG Biofeedbeck Warszawa »

Szukasz logopedy w Grodzisku Mazowieckim, który pomoże Tobie lub Twojemu dziecku? W ramach zajęć logopedycznych oferujemy kompleksową diagnozę wszystkich zaburzeń mowy i wad wymowy... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut Psychoedukacji Psychoterapia dzieci oraz osób dorosłych Diagnoza i Terapia ADHD i Autyzmu

Instytut Psychoedukacji Psych »

Zapraszamy do gabinetu w Poznaniu oraz Swarzędzu. Prowadzimy psychoterapię osób dorosłych oraz dzieci prywatnie oraz w ramach NFZ. Psychoterapia dzieci lękowych, z zaburzeniami zac... zobacz szczegóły wpisu »

Kliknij i sprawdź

Kliknij i sprawdź »

Dobre Rozmowy: Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk. Pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza – wsparcia udziela dyp... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa »

„Promike” to przychodnia psychologiczna, która świadczy swoje usługi w prowadzonym gabinecie w Warszawie. Osoby borykające się z problemami natury emocjonalnej, czy psychologicznej... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia-Analityczna.pl Psycholog Warszawa

Psychoterapia-Analityczna.pl »

W naszym społeczeństwie poszukiwanie pomocy psychologicznej jest lekko napiętnowane. Wydaje się czymś niewłaściwym i całkowicie błędnie kojarzy się z psychiatrią. W rzeczywistości ... zobacz szczegóły wpisu »