COMFORD ORTHO JKB ZDROWA STOPA Janusz Kot

COMFORD ORTHO JKB ZDROWA STOPA Janusz Kot Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

W Warszawie, już od 2003 roku działalność swoją prowadzi firma „Comfort Ortho JKB” zajmująca się rozpoznawaniem schorzeń oraz nieprawidłowości w biomechanice kończyn dolnych, a następnie leczeniem ich z pomocą specjalnych wkładek, dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb. Ponadto firma zajmuje się importem specjalnego obuwia ortopedycznego ze Stanów Zjednoczonych. Wszystkie te działania mają na celu leczenie takich schorzeń jak na przykład: płaskostopie poprzeczne, ostroga piętowa, halluxy, bóle kolan, kręgosłupa, reumatyczne i inne. zindywidualizowane podejście do każdego zamówienia, tworzenie specjalnych odlewów pozwala na dobór stosownych surowców i formy wkładek. Szerzej na stronie.

  • Tytuł wpisu: COMFORD ORTHO JKB ZDROWA STOPA Janusz Kot
  • Adres witryny: www.wkladkiortopedyczne.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 29.10.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.4/10 (9 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ortodoncja, ortodonta warszawa - Supradent.pl

Ortodoncja, ortodonta warszaw »

Personel SUPRADENT to doświadczeni lekarze stomatolodzy, stale uczestniczący w podyplomowych szkoleniach dokształcających, chirurg szczękowy, implantolog, ortodonta, endodonta (lec... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna kosmetyka dłoni i stóp - Szczecin

Profesjonalna kosmetyka dłoni »

Oferujemy w pełni profesjonalną i fachową obsługę w zakresie kosmetyki dłoni i stóp. Nasze wysokie kwalifikacje zawodowe, znajomość branży kosmetycznej oraz wieloletnie doświadczen... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet kosmetyczny Poznań

Gabinet kosmetyczny Poznań »

Salon kosmetyczny Novatio to jeden z najlepszych gabinetów kosmetycznych w Poznaniu i jego okolicach. W salonie istniej możliwość dostępu do szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. ... zobacz szczegóły wpisu »

Odwyk palenia, nikotynowy, papierosowy Katowice

Odwyk palenia, nikotynowy, pa »

Każdy może rzucić palenie, tylko potrzeba do tego odpowiedniej terapii. Poradnia "Holis" w Katowicach uwalnia pacjentów od tytoniowego nałogu stosując terapię zawierającą... zobacz szczegóły wpisu »

Grzybica paznokci

Grzybica paznokci »

Grzybica to najczęściej występująca choroba płytki paznokcia. Na stronie dowiesz się jakie objawy towarzyszą infekcji, jak leczyć i zapobiegać pojawieniu się grzybicy na dłoniach i... zobacz szczegóły wpisu »

CENTRUM STOPY modzele

CENTRUM STOPY modzele »

Przychodnia leczenia ran i pielęgnacji stóp CENTRUM STOPY zajmuje się kuracją chorób oraz ran stóp, a także ich kosmetyką i właściwą profilaktyką. W naszej przychodni skorzystać mo... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Psychologiczna Integra w Białymstoku

Pracownia Psychologiczna Inte »

Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii Integra w Białymstoku to przestrzeń, w którym doświadczony zespół psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów pragnie służyć Państwu wsparc... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »

Centrum Psychoterapii Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym spotykają się dwa odmienne nurty psychoterapeutyczne, są to: nurt poznawczo-behawioralny oraz humanistyczny/e... zobacz szczegóły wpisu »

Podolog Poznań

Podolog Poznań »

Zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego mieszczącego się w Poznaniu na ulicy Rynarzewskiej. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie oraz nieustanie dążymy do poszerzani... zobacz szczegóły wpisu »