Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Bdental kierowane przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona to specjalistyczne centrum stomatologii i medycyny, w którym kompleksowo leczymy pacjentów z problemami stomatologicznymi, bólami głowy i bruksizmem.Implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu stosujemy od kilkunastu lat z powodzeniem. Stosujemy przy tym zarówno:
-implanty jednofazowe
- dwufazowe systemy implantologiczne
- protezy całkowite oparte na implantach
które w przypadku bezzębia, są najbardziej komfortowym uzupełnieniem protetycznym. Choć trudno w to pewnie uwierzyć zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny!W bardzo precyzyjny sposób planujemy umiejscowienie implantów. Optymalną pozycję implantu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetyczne, ustala się planując zabieg za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant.

  • Tytuł wpisu: Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental
  • Adres witryny: www.bdental.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.03.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.5/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dr Kubica - klinika stomatologiczna

Dr Kubica - klinika stomatolo »

Klinika doktora Kubicy jest renomowanym ośrodkiem stomatologicznym znajdującym się w Bielsku-Białej. Klinika współpracuje wyłącznie z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy,... zobacz szczegóły wpisu »

Implanty Wrocław

Implanty Wrocław »

Implantologia to najnowocześniejsza metoda przywracania pięknego uśmiechu. Implant dentystyczny jako jedyne rozwiązanie w stomatologii, nie maskuje braku zębowego, ale odtwarza pra... zobacz szczegóły wpisu »

Tomasz falkowski

Tomasz falkowski »

W naszym gabinecie wykonujemy pełen zakres usług dentystycznych. Oferujemy usługi stomatologiczne wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów posiadających różne podspecjalności. ... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Kraków

Stomatolog Kraków »

W naszej klinice posiadamy nowoczesne narzędzia oraz używamy najnowocześniejsze zdobycze stomatologii:1. iPexNajwyższej generacji elektroniczny endometr, dzięki któremu bardzo prec... zobacz szczegóły wpisu »

tani dentysta wrocław

tani dentysta wrocław »

Witamy na stronie Gabinetu OrthoLine we Wrocławiu. Posiadamy gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt a zabiegi wykonujemy w przyjemnej dla pacjenta atmosferze i co najważnie... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Zabrze

Dentysta Zabrze »

Gabinet www.dentystazabrze.pl jest jednym z najnowocześniejszych na Górnym Śląsku, gwarantuje doskonałą jakość porad, profesjonalny personel i najwyższą klasę materiałów stomatolog... zobacz szczegóły wpisu »

Stamatologia Łódź - wybielanie zębów

Stamatologia Łódź - wybielani »

Olśniewający uśmiech jest ważny dla każdej dziewczyny i naturalnie jego gwarancją są doskonale proste zęby. Na szczęście dzisiejsza stomatologia posiada cały wachlarz zabiegów, któ... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Poznań

Stomatolog Poznań »

Strona poznańskiej kliniki stomatologicznej. Na stronie znajduje się pełny opis firmy a także nasza oferta. Wykonujemy różnego rodzaju zabiegi a każdy wykonywany przez nas zabieg j... zobacz szczegóły wpisu »

caleibiale.pl

caleibiale.pl »

Odpowiednia pielęgnacja oraz profilaktyka zębów to pewność, iż Twój uśmiech będzie zawsze wyjątkowo ozdobiony pięknymi, zdrowymi zębami. Całe i Białe to gabinet Pani stomatolog Joa... zobacz szczegóły wpisu »