Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Bdental kierowane przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona to specjalistyczne centrum stomatologii i medycyny, w którym kompleksowo leczymy pacjentów z problemami stomatologicznymi, bólami głowy i bruksizmem.Implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu stosujemy od kilkunastu lat z powodzeniem. Stosujemy przy tym zarówno:
-implanty jednofazowe
- dwufazowe systemy implantologiczne
- protezy całkowite oparte na implantach
które w przypadku bezzębia, są najbardziej komfortowym uzupełnieniem protetycznym. Choć trudno w to pewnie uwierzyć zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny!W bardzo precyzyjny sposób planujemy umiejscowienie implantów. Optymalną pozycję implantu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetyczne, ustala się planując zabieg za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant.

  • Tytuł wpisu: Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental
  • Adres witryny: www.bdental.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.03.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.2/10 (5 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ars MedDent Legnica - dentysta, stomatolog, gabinet stomatologiczny

Ars MedDent Legnica - dentyst »

Gabinet Stomatologiczny ARSMED Senatorska Legnica. Stomatologia dla Ciebie i Twojej rodziny. Piękny uśmiech jest wizytówką sukcesu i zdrowia. Pozwól, my o to zadbamy. Przekonaj się... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Wrocław

Stomatolog Wrocław »

Centrum Stomatologiczne MARGO to nowoczesne gabinety, położone w centrum Wrocławia. Od początku jego istnienia dokładamy wszelkich starań aby świadczyć usługi najwyższej jakości w ... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Kraków

Dentysta Kraków »

Dzisiejsza stomatologia potrafi zdziałać cuda. Przekonaj się o tym odwiedzając nowoczesny gabinet dentystyczny Unident w Krakowie. Utraciłeś ząb w wypadku czy w wyniku choroby? Ter... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza »

Gabinet Stomatologiczny - Agata Roztoczyńska - dobry i polecany chirurg oraz dentysta Bielsko-Biała, Śląsk. Specjalizacja to stomatologia estetyczna, dziecięca i zachowawcza. Endod... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Poznań

Stomatolog Poznań »

Masz już dość ciągłych wizyt u dentysty?Nie chcesz niedokładnego leczenia, bólu? Zapraszamy do Dentimusu. Jesteśmy przychodnią stomatologiczną w Poznaniu, która posiada wykwalifiko... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Krotoszyn

Stomatolog Krotoszyn »

Witam Państwa na mojej stronie internetowej. Otwierając moją praktykę prywatną kierowałem się pasją do mojego zawodu i staram się ją prowadzićz pełnym zaangażowaniem. Kiedy w 1996 ... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog sieradz

Stomatolog sieradz »

Przeszywający ból zęba nie daje Ci żyć? Leczenie kanałowe potrzebujesz już teraz, a może nawet decydujesz się na usunięcie zęba, aby zupełnie już nie był Twoim koszmarem? ESTETIKA ... zobacz szczegóły wpisu »

Stamatologia Łódź - wybielanie zębów

Stamatologia Łódź - wybielani »

Olśniewający uśmiech jest ważny dla każdej dziewczyny i naturalnie jego gwarancją są doskonale proste zęby. Na szczęście dzisiejsza stomatologia posiada cały wachlarz zabiegów, któ... zobacz szczegóły wpisu »

DentAr

DentAr »

Gabinet stomatologiczny DentAR oferuje usługi stomatologiczne już bardzo długo, bo od 1995 roku. Przez te długie lata zdobył masę zadowolonych klientów z całego świata. Pacjentami ... zobacz szczegóły wpisu »