Centrum Psychiatryczne Choroszucha leczenie nerwic

Centrum Psychiatryczne Choroszucha leczenie nerwic Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Umiejscowione w Białymstoku Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA” podejmuje się dla Państwa zarówno oceny oraz poradnictwa z obszaru zaburzeń nerwowych, zaburzeń psychicznych (szczególnie związanych z depresją czy obniżeniem nastroju oraz bezsennością) a także zaburzeń seksualnych. Specjaliści różnorodnych dziedzin, cały czas kooperujący z placówką, specjalizują się również w terapii uzależnień (m. in. alkoholowych, od hazardu bądź nikotyny) oraz uzyskiwaniu odtrucia alkoholowego. Z całkowitą ofertą działań proponowanych Państwu przez Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA” można zaznajomić się poprzez stronę internetową placówki.

  • Tytuł wpisu: Centrum Psychiatryczne Choroszucha leczenie nerwic
  • Adres witryny: cp-choroszucha.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 01.10.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.5/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska »

Czujesz, że potrzebujesz pomocy, nie możesz poradzić sobie z samym sobą? Oddaj to w ręce specjalistów. Pomożemy Ci. Psychoterapia jest drogą do odkrywania w sobie pokładów sił, spo... zobacz szczegóły wpisu »

Salon optyczny Białystok

Salon optyczny Białystok »

Centrum optyki to specjalistyczna firma, łącząca doświadczenie z innowacyjnymi metodami w zakresie ochrony wzroku. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, oferuje szeroki wyb... zobacz szczegóły wpisu »

Alkomaty LucAnn

Alkomaty LucAnn »

Sklep internetowy LucAnn zajmuje się sprzedażą alkomatów największych światowych producentów w najlepszych cenach. Każdy sprzedawany przez nas alkomat jest skalibrowany i nadaje si... zobacz szczegóły wpisu »

Logopeda Luboń

Logopeda Luboń »

W naszej poradni logopedycznej każdy może skorzystać z szeregu usług, jakie ze swojej strony oferujemy. Chodzi oczywiście o leczenie problemów związanych z wymową. Najczęściej poja... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatna przychodnia Łódź

Prywatna przychodnia Łódź »

Wybór odpowiedniej przychodnia specjalistyczna, szczególnie w dużych miastach jak na przykład Łódź staje się coraz z powodu szybko zwiększającej się liczby prywatnych przychodni. ... zobacz szczegóły wpisu »

Przychodnia Lekarska Bożena Szymura

Przychodnia Lekarska Bożena S »

Nowoczesna sztuka lekarska powinna być na niesłychanie wysokim poziomie. Mało tego aby dostać się do publicznych przychodni jest niezwykle trudnym problemem. Najczęściej termin na ... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Medyczne Vitamed Białystok stomatologia

Centrum Medyczne Vitamed Biał »

Centrum Medyczne VitaMed działa na rynku doświadczonych usług leczniczych precyzyjnie od 1995 roku. Ośrodek posiada parę lokalizacji na terenie Warszawy i okolic, gdzie podejmuje p... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Psychologiczna Integra w Białymstoku

Pracownia Psychologiczna Inte »

Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii Integra w Białymstoku to przestrzeń, w którym doświadczony zespół psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów pragnie służyć Państwu wsparc... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »

Centrum Psychoterapii Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym spotykają się dwa odmienne nurty psychoterapeutyczne, są to: nurt poznawczo-behawioralny oraz humanistyczny/e... zobacz szczegóły wpisu »