Centrum Psychiatryczne Choroszucha leczenie nerwic

Centrum Psychiatryczne Choroszucha leczenie nerwic Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Umiejscowione w Białymstoku Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA” podejmuje się dla Państwa zarówno oceny oraz poradnictwa z obszaru zaburzeń nerwowych, zaburzeń psychicznych (szczególnie związanych z depresją czy obniżeniem nastroju oraz bezsennością) a także zaburzeń seksualnych. Specjaliści różnorodnych dziedzin, cały czas kooperujący z placówką, specjalizują się również w terapii uzależnień (m. in. alkoholowych, od hazardu bądź nikotyny) oraz uzyskiwaniu odtrucia alkoholowego. Z całkowitą ofertą działań proponowanych Państwu przez Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA” można zaznajomić się poprzez stronę internetową placówki.

  • Tytuł wpisu: Centrum Psychiatryczne Choroszucha leczenie nerwic
  • Adres witryny: cp-choroszucha.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 01.10.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.5/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

ZOZszeliga.pl - Centrum Optyczno-Okulistyczne

ZOZszeliga.pl - Centrum Optyc »

Centrum Optyczno-Okulistyczne SZELIGA ZOZszeliga.plSerdecznie zapraszamy do naszych salonów. Po wybraniu miasta znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji oraz god... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum zdrowia, medycyna pracy

Centrum zdrowia, medycyna pra »

Centrum Zdrowia Medikool to kilkanaście poradni w których znajdziecie specjalistów z różnych dziedzin medycyny między innymi ginekolog Skoczów. Do dyspozycji pacjentów oddajemy rów... zobacz szczegóły wpisu »

ALMED - Wizyty Lekarzy i Odtrucia Alkoholowe

ALMED - Wizyty Lekarzy i Odtr »

Całodobowe dokonywanie wizyty lekarskich w domu pacjenta w zakresie leczenia chorób przewlekłych oraz w przypadku nagłych zachorowań. Istnieje możliwość badania kandydatów na kiero... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut Psychoedukacji Psychoterapia dzieci oraz osób dorosłych Diagnoza i Terapia ADHD i Autyzmu

Instytut Psychoedukacji Psych »

Zapraszamy do gabinetu w Poznaniu oraz Swarzędzu. Prowadzimy psychoterapię osób dorosłych oraz dzieci prywatnie oraz w ramach NFZ. Psychoterapia dzieci lękowych, z zaburzeniami zac... zobacz szczegóły wpisu »

Salon optyczny Białystok

Salon optyczny Białystok »

Centrum optyki to specjalistyczna firma, łącząca doświadczenie z innowacyjnymi metodami w zakresie ochrony wzroku. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, oferuje szeroki wyb... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut jaskry - klinika okulistyczna

Instytut jaskry - klinika oku »

Profesjonalna klinika okulistyczna - wykonujemy badania diagnostyczne, a także leczymy jaskrę. Zapraszamy do laserowego centrum leczenia jaskry, gdzie wykwalifikowani lekarze dokon... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Psychologiczna Integra w Białymstoku

Pracownia Psychologiczna Inte »

Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii Integra w Białymstoku to przestrzeń, w którym doświadczony zespół psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów pragnie służyć Państwu wsparc... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum.SwiatloDlaZycia.org.pl

Centrum.SwiatloDlaZycia.org.p »

Narastające problemy, kryzys małżeński, kłopoty z dziećmi - to częste problemy wielu z nas. Jedni borykają się z nimi sami, z różnym skutkiem, inni z kolei szukają pomocy. Zaufaj n... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie prostaty laserem

Leczenie prostaty laserem »

BPH, czyli łagodny rozrost prostaty, to powszechna męska dolegliwość. Wymaga leczenia szybkimi i bezpiecznymi metodami. Zalecane rozwiązanie to operacja laserowa, wykonywana w szpi... zobacz szczegóły wpisu »