Podkategoria: Basen

Basen "Camena" w Skawinie oferuje atrakcje takie jak: basen sportowy, basen rekrecajny, zjezdzalnie o długości 32m, dwa bicze, dwa gejzery wodne, saune, jaccuzzi, spa. Basen "Camena" ul. Żwirki i Wigury 11 w Skawinie

Sortuj po:

Baseny ogrodowe Intex

Baseny ogrodowe Intex »

Baseneo.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą basenów ogrodowych i materacy dmuchanych. Katalog sklepu bogaty jest w różnej wielkości baseny stelażowe, baseny dmuchane i ... zobacz szczegóły wpisu »

Basen Na Fali | Basen w Luboniu aquaaerobik, nauka pływania

Basen Na Fali | Basen w Lubon »

Na Fali to basen o głębokości od 0,9 do 1,4 m, o wymiarach 12 m x 6 m (jest to połowa standardowego basenu pływackiego). Co istotne, może się pochwalić nowoczesnym wyposażeniem i n... zobacz szczegóły wpisu »

Chemia basenowa i dezynfekcja wody

Chemia basenowa i dezynfekcja »

Chemia basenowa przedsiębiorstwa BAYROL to polecany środek do dezynfekcji wody basenowej na rynku. Dezynfekcja aktywnym tlenem to banalność czyszczenia basenów. W naszej ofercie zn... zobacz szczegóły wpisu »

MBP- nauka pływania

MBP- nauka pływania »

Centrum Pływania i Fitness, kierowane przez firmę MBP, zlokalizowane jest w centrum Poznania. W tym niedużym obiekcie sportowo-rekreacyjnym mieszczą się dwa baseny, sala aerobowa, ... zobacz szczegóły wpisu »

Stacja Nowa Gdynia

Stacja Nowa Gdynia »

Ładna, smukła lub wysportowana sylwetka nie musi być sennym marzeniem. Wystarczy rozsądne podejście do diety i rozpoczęcie ćwiczeń, które będą nam sprawiać przyjemność. Właśnie dla... zobacz szczegóły wpisu »

Basen - nowa strona:

Adres: