Strony związane z hasłem 'skoki':

Sortuj po:

Bankowość

Bankowość »

Finansomania.net to serwis o bankach, finansach osobistych, lokatach i inwestycjach a także zróżnicowanych strategiach oszczędzania. W naszym wortalu znajdziesz interesujące inform... zobacz szczegóły wpisu »

filmiki online - Strona startowa

filmiki online - Strona start »

Nowa stronka z filmikami online i nie tyko. Znajdziesz tam takie kategorie jak śmieszne filmiki,śmieszne fotki,ekstremalne filmiki,update,ukryta kamera,darmowe gry do pobrania,Skok... zobacz szczegóły wpisu »

SkokiNews.pl - Informacje o skokach narciarskich!

SkokiNews.pl - Informacje o s »

Chcesz poczytać ciekawe wiadomości o skokach narciarskich? Szybkie informacje o skokach znajdziesz na portalu SkokiNews.pl , który jest redagowany przez młodą redakcję. Młodzi dzie... zobacz szczegóły wpisu »

Niepełnosprawny Mariusz Rokicki - teksty piosenek, literatura, życie po skoku, tetraplegia

Niepełnosprawny Mariusz Rokic »

Strona poświęcona osobie Mariusza Rokickiego, autora książki - "Życie po skoku". Wywiady, galeria zdięć, media, a przede wszystkim historia życia i przedstawienie potrzeb... zobacz szczegóły wpisu »

Skoki spadochronowe Toruń

Skoki spadochronowe Toruń »

Jesteś w Warszawie, trójmieście, Poznaniu? Nie masz co robić a jesteś spragniony wrażeń Szkoła spadochronowa aff jest właśnie dla Ciebie! oferują oni skokami spadochronowymi, skoka... zobacz szczegóły wpisu »

Tandemy.pl - tandemowe skoki spadochronowe z instruktorem. Warszawa - Przasnysz - Hiszpania

Tandemy.pl - tandemowe skoki »

Tandemowe skoki spadochronowe w Przasnyszu niedaleko Warszawy. Bez badań lekarskich i kursu spadochronowego - tylko 10-minutowe przeszkolenie u instruktora tandemowego. Bezpieczny ... zobacz szczegóły wpisu »

Historia skoków narciarskich

Historia skoków narciarskich »

Adam Małysz - od kilku lat najpopularniejszy sportowiec w Polsce. Dzięki niemu w naszym kraju skoki narciarskie są co raz popularniejszą dyscypliną.Adam Małysz - od kilku lat najpo... zobacz szczegóły wpisu »

Skoki i inne sporty ekstremalne

Skoki i inne sporty ekstremal »

Spadochroniarstwo – sport polegający na wykonywaniu skoków spadochronowych, w których - zależnie od dyscypliny - ocenie podlega element składowy skoku, np. wykonywanie akrobacji w ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia spadochronowe

Szkolenia spadochronowe »

Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu skoków spadochronowych oraz szkoleń. Jeśli interesuje cię ta dziedzina, wtedy już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia spadochronowe

Szkolenia spadochronowe »

Jesteśmy szkołą spadochronową, która oferuje skoki w tandemie oraz kursy AFF. Posiadamy bezpieczny sprzęt oraz najlepszych instruktorów. Skok w tandemie tylko 700 zł plus niewielka... zobacz szczegóły wpisu »

Skoki tandemowe

Skoki tandemowe »

Umożliwiamy bezpieczne skoki tandemowe, zawsze stawiamy na najlepszy sprzęt oraz świetną zabawę dla naszych klientów. Oferujemy możliwość wykonania skoków w różnych miejscowościach... zobacz szczegóły wpisu »

Sport tu i teraz 24.pl - Wiadomości sportowe. Wyniki, tabele, newsy, relacje sportowe

Sport tu i teraz 24.pl - Wiad »

Najnowsze wydarzenia sportowe. Wyniki, tabele, najświeższe relacje ze sportowych aren. Piłka nożna, siatkówka, narciarstwo, lekkoatletyka, piłka ręczna, boks, F1 i inne. Najważniej... zobacz szczegóły wpisu »

skydive

skydive »

Spadochroniarstwo, znane w Polsce także jako skydiving, to sport polegający na skoku z wystarczająco dużej wysokości, aby można było otworzyć spadochron i wylądować bezpiecznie na ... zobacz szczegóły wpisu »

Nowy Targ

Nowy Targ »

Zapraszamy na skoki spadochronowe tandemowe. Skaczemy w Chrcynnie koło Warszawy - także Kraków, Warszawa, Nowy Targ, Przasnysz. Masz ochote poszybowac w przestworzach i skoczyc ze ... zobacz szczegóły wpisu »

Przasnysz

Przasnysz »

W naszej ofercie skoki spadochronowe, szkolenie spadochronowe, skoki w tandemie, szkolenia AFF - Piotrków Trybunalski, Warszawa. Serdecznie zapraszamy - efektowne skoki spadochrono... zobacz szczegóły wpisu »

Skoki spadochronowe i mózg

Skoki spadochronowe i mózg »

Strona o skokach spadochronowych (skydiving) i o neuronaukach (neuroscience). Znajdziesz na niej artykuły z pogranicza biologii i psychologii, zdjęcia i filmy spadochronowe, inform... zobacz szczegóły wpisu »

Skok spadochronowy, skok ze spadochronem

Skok spadochronowy, skok ze s »

Oferujemy skoki spadochronowe, w tandemie już od 440zł - najtaniej, bo bez pośredników. Działanie skoku na organizm i psychikę ludzką jest niewiarygodne. Teraz i Ty możesz poczuć t... zobacz szczegóły wpisu »

Sport - Portal dla kibiców - ImprezySportowe.pl

Sport - Portal dla kibiców - »

ImprezySportowe.pl - wiadomości sportowe z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie. Największa w Polsce baza imprez sportowych dla polskich kibiców! Portal Imprez... zobacz szczegóły wpisu »