Strony związane z hasłem 'dom seniora':

Sortuj po:

Dom seniora

Dom seniora »

Dom seniora (dom opieki) to znakomita alternatywa dla domowej opieki, która to z powodu niedobrej formy pacjentów nie może zapewnić zaspokojenia ich potrzeb. Willa Kalina to punkt ... zobacz szczegóły wpisu »

DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI WRZOS dom seniora

DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI WRZOS »

Dom Opieki Wrzos w Chylicach, w Piasecznie to najlepsze miejsce dla tych z Państwa, którzy szukają miejsca spokoju oraz bezpieczeństwa dla siebie bądź osoby bliskiej. Specjalnością... zobacz szczegóły wpisu »

Dom opieki

Dom opieki »

Dom Pogodnej Jesieni to prężnie rozwijająca się Placówka Całodobowej Opieki dla osób samotnych, wymagających pielęgnacji i pełnej opieki. Dom położony jest w bardzo atrakcyjnej, zi... zobacz szczegóły wpisu »

Kaśmin s.c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Kaśmin s.c. Niepubliczny Zakł »

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaśmin s.c. został założony w 1997r. przez doświadczonych lekarzy: dr nauk medycznych Krzysztofa Minkowskiego i dr Katarzynę Święs. Usytuowany... zobacz szczegóły wpisu »

POD DĘBAMI ŁÓDŹ choroby otępienne

POD DĘBAMI ŁÓDŹ choroby otępi »

Jeżeli poszukujesz domu spokojnej starości dla kogoś bliskiego i chcesz zagwarantować mu najwyższy standard opieki - zapraszamy do zapoznania się z propozycją Domu Pod Dębami. Jest... zobacz szczegóły wpisu »

RadosnyDomSeniora.pl

RadosnyDomSeniora.pl »

Spokojna starość nie musi być uciążliwa, zwłaszcza jeśli wiąże się z pobytem w Radosnym Domu Seniora. Tutejsza opieka nad osobami starszymi w Łodzi zapewnia wszystko, czego tylko m... zobacz szczegóły wpisu »

Dom opieki Edessa

Dom opieki Edessa »

Dom opieki w Opolu zapewnia wszystkim starszym obywatelom codzienną opiekę oraz stałą obserwację. Pod nasz dach przyjmujemy wszystkich, którzy czują się samotni, nie mają sił, chcą... zobacz szczegóły wpisu »

Dom opieki

Dom opieki »

Prowadzimy domy opieki, w których każda osoba starsza może znaleźć spokój, komfort i otrzymać najlepszą opiekę z możliwych. Zajmujemy się świadczeniem usługi tego typu już od lat, ... zobacz szczegóły wpisu »