Podkategoria: Tenis ziemny

Sortuj po:

Korty Macieja - tenis i squash

Korty Macieja - tenis i squas »

Korty Macieja - całoroczne kryte korty tenisowe i boiska do gry w squasha. Prowadzimy zajęcia sportowe na każdym poziomie zaawansowania. Istnieje możliwość wynajęcia profesjonalneg... zobacz szczegóły wpisu »

Polski Tenis - Zawsze Najnowsze Informacje

Polski Tenis - Zawsze Najnows »

Strona o polskim tenisie. Na stronie znajdziecie najnowsze newsy, rankingi i inne dla najzagorzalszych kibiców tenisa. Nasz vortal nastawiony jest głównie na tematykę dotyczącą nas... zobacz szczegóły wpisu »

Start- klub tenisowy

Start- klub tenisowy »

Szkółka tenisowa Start, zlokalizowana w Łodzi, zapewnia skuteczne metody nauki gry w tenisa ziemnego. Instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem prócz niezawodnych metod nauczania m... zobacz szczegóły wpisu »

Tenis ziemny w Rzeszowie. Aktualności.

Tenis ziemny w Rzeszowie. Akt »

Tenis ziemny. Strona całkowicie poświęcona grze w tenisa ziemnego na terenie miasta Rzeszów. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rozpoczęcia gry w tenisa z... zobacz szczegóły wpisu »

Lekcje tenisa Szczecin

Lekcje tenisa Szczecin »

Zajmujemy się organizowaniem kursów tenisowych dla dzieci i dorosłych, turniejów, obozów tenisowych. Nasza oferta skierowana jest do każdego, zarówno do początkujących, jak i zaawa... zobacz szczegóły wpisu »

Tenis ziemny - nowa strona:

Adres: