Spływy kajakowe Skrwa koło Płocka

Spływy kajakowe Skrwa koło Płocka Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Spływy kajakowe po rzece Skrwa to aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Ta forma spędzania czasu to idealny sposób na poznanie urokliwych miejsc północno-zachodniego Mazowsza, które podczas spływu kajakowego można zobaczyć z perspektywy rzeki Skrwa. Rzeka ta ma różnej trudności odcinki, które mogą służyć zarówno jako trasy dla początkujących, jak i zaawansowanych kajakarzy. Jeśli nie chcesz uczestniczyć w zorganizowanym spływie kajakowym, możesz również wypożyczyć kajaki i wybrać się na indywidualny spływ z rodziną lub znajomymi. Skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy dla Ciebie spływ kajakowy, a także ognisko po jego zakończeniu.

  • Tytuł wpisu: Spływy kajakowe Skrwa koło Płocka
  • Adres witryny: www.kajakiskrwa.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.06.2018 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Odrzykoń

Odrzykoń »

Zamek Kamieniec w Odrzykoniu znajduje się na Podkarpaciu, dokładnie kilka kilometrów od Krosna. Ruiny zachowały się w bardzo dobrym stanie, w dodatku konserwatorzy często przeprowa... zobacz szczegóły wpisu »

Nepal - informacje

Nepal - informacje »

Nepal jest krajem piękna, czaru i niepowtarzalności. Jest domem dla ośmiu z czternastu najwyższych szczytów świata. Pomimo małych rozmiarów, powierzchnia kraju w osiemdziesięciu pr... zobacz szczegóły wpisu »

Spływy zimowe

Spływy zimowe »

Spływy kajakowe to jeden z najatrakcyjniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Każdy spływ kajakowy stanowi kolejny etap wędrówki przez nieznane dotąd obszary. W czasie spływ... zobacz szczegóły wpisu »

Musculator - Sekrety mistrzów z Polski

Musculator - Sekrety mistrzów »

Najważniejszym powodem odróżniającym Musculator.pl od jemu podobnych jest fakt, iż artykuły na stronie pisane są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów, instruktorów i dietetyków ora... zobacz szczegóły wpisu »

Czarter Jachtów na Mazurach

Czarter Jachtów na Mazurach »

Setki jezior związanych kanałami wodnymi to idealne miejsce dla fanatyków spędzania aktywnego wypoczynku pod żaglami. Idealnym miejscem, gdzie powinno się zapoczątkować pływanie po... zobacz szczegóły wpisu »

TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE CHAPACZ wycieczki

TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE CHAPA »

Zapraszamy do dynamicznego spędzenia wolnego czasu z Towarzystwem Turystycznym Chapacz, które urządza liczne spływy kajakowe, wędrówki piesze, wycieczki narciarskie oraz rajdy rowe... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep internetowy ze stojakami na rowery

Sklep internetowy ze stojakam »

E-sklep ze stojakami na rowery i wieszakami na rowery krajowego fabrykanta firmy KROSSTECH s. c. Znajdziesz w nim pełny asortyment stojaków rowerowych modułowych (1-10 modułów), ty... zobacz szczegóły wpisu »

Squash turzyn

Squash turzyn »

Nasz klub powstał w Szczecinie w celu stworzenia wyjątkowego miejsca do gry w squash. W klubie postawiliśmy na wypełnienie ścian suszonym ogniowo piaskiem kwarcowym, co w połączeni... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepsze trasy rowerowe lubuskie. Nasza okolica.

Najlepsze trasy rowerowe lubu »

Strona nadbobrem. com powstała z naszych zainteresowań i pasji. Znajdziecie tu informacje o różnych trasach rowerowych, pięknych zakątkach w woj. lubuskim i nie tylko. Chcemy pokaz... zobacz szczegóły wpisu »