samoobrona Warszawa

samoobrona Warszawa Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

O ile chcesz się nauczyć samoobrony, to zapisz się do nas na kurs karate. Prowadzimy kursy zarówno dla dzieci, jak i również dorosłych. Na karate dziecięce zachęcamy już od czwartego roku życia. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu a oprócz tego trwają godzinę. Mamy podział na grupy wiekowe. Znaczący jest dla nas każdy członek kursu karate, więc podchodzimy indywidualnie do jego potrzeb. Zależy nam na to, aby była to dla uczestników lecz również modła nauki, lecz a oprócz tego przyjemności. W ciągu karate uczymy dzieci nie tylko sprawności fizycznej, lecz i również cierpliwości i szacunku do drugiego człowieka. Są to wartości, które zaowocują w dalszym dorosłym już życiu. Każdy z uczestników, który rozwija swoje umiejętności, będzie miał również okazję pojechać na specjalne konkurs. Organizujemy także obozy letnie dla dzieci oraz dorosłych.

  • Tytuł wpisu: samoobrona Warszawa
  • Adres witryny: superkarate.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 23.11.2021 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kickboxing - K1 - Wejherowo

Kickboxing - K1 - Wejherowo »

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe zostało założone przede wszystkim z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci i młodzieży. Dzięki wsparciu wykwalifikowanych instruktorów sportu, W... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep sztuki walki Online, Siedlce

Sklep sztuki walki Online, Si »

Nowoczesny sklep online - www.ultrafight.pl zaprasza wszystkich trenujących sporty walki. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo niezbędny sprzęt potrzebny na treningi oraz zawody. P... zobacz szczegóły wpisu »

Strona Szkoły Wing Tsun kung fu Warszawa

Strona Szkoły Wing Tsun kung »

Strona Szkoły Wing Tsun kung fu Warszawa-Ursynów (Kabaty), Sopot. Tutaj może poznać historie naszego stylu, dowiedzieć się o naszych mistrzach i zasadach panujących w naszej szkole... zobacz szczegóły wpisu »

Kung Fu Warszawa | Wing Tsun Warszawa

Kung Fu Warszawa | Wing Tsun »

Chciałbyś sprawdzić się w jakiś sztukach walki? Mamy coś dla Ciebie! Zatrudniamy profesjonalna, doświadczoną kadrę trenerów posiadających pełne uprawnienia, którzy są do Państwa dy... zobacz szczegóły wpisu »

Trener personalny na ursynowie

Trener personalny na ursynowi »

Łukasz Rojek to trener indywidualny działający na Ursynowie również w stołecznej Warszawie. Trener personalny zajmuje się obeznanym przygotowaniem do ćwiczeń ludzi którzy chcą zacz... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła Japońskich Sztuk Walki ZEMPO

Szkoła Japońskich Sztuk Walki »

Szkoła Japońskich Sztuk Walki ZEMPOTo Treningi Dla Dzieci i Dorosłych 6 dni w tygodniu Grupy Przedszkolne, Szkolne oraz Dorośli. TRENINGI INDYWIDUALNE, Aikido, Iaido, Kenjutsu, Kyu... zobacz szczegóły wpisu »

GENERALNY DYSTRUBUTOR SPRZĘTU MATSURU judoga

GENERALNY DYSTRUBUTOR SPRZĘTU »

Sklep internetowy MATSURU jest reprezentantem renomowanego, globalnego producenta strojów, sprzętu i przyborów do sztuk oraz sportów walki. Wszelkie produkty przez nas kolportowane... zobacz szczegóły wpisu »

mma-warszawa

mma-warszawa »

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie, więc dlatego jeśli szukasz w Warszawie miejsca, aby rozpocząć lub kontynuować ulubioną dyscyplinę np. muay thai dla początkujących, koniec... zobacz szczegóły wpisu »

Wing Tsun Warszawa

Wing Tsun Warszawa »

Zapraszamy do odwiedzenia strony szkoły Wing Tsun Warszawa, która naucza autentycznego kung fu od nauczyciela Bruce Lee, czyli Ip Mana. Sam styl pochodzi ze słynnego Klasztoru Shao... zobacz szczegóły wpisu »