Podkategoria: Kraje Świata

Sortuj po:

Temperatury, klimat Teneryfa

Temperatury, klimat Teneryfa »

Teneryfa informacje, pogoda, hotele, forum, teneryfa to największa wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich - ponad 2000 kilometrów kwadratowych. Na wyspie panują prawie zawsze warunki ... zobacz szczegóły wpisu »

Wycieczki Peru - indywidualne programy

Wycieczki Peru - indywidualne »

Polska strona peruwiańskiej firmy turystycznej Klub Wakacyjny Peru (Club de Vacaciones Peru) specjalizującej się w organizowaniu w Peru i Boliwii wycieczek w kilkuosobowych grupach... zobacz szczegóły wpisu »

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć »

Internetowa galeria fotografii podrożniczej. Znajdziesz u nas ciekawe zdjęcia z najdalszych zakątków ziemi. Weżmiemy Cię w takie miejsca jak Namibia, Tanzania, Ekwador, Kuba, Kambo... zobacz szczegóły wpisu »

Grecja - kraina wymarzonych wakacji

Grecja - kraina wymarzonych w »

Z pewnością słyszeliście wiele opinii na temat Grecji: ciekawa kultura, wspaniałe krajobrazy, cudownie przejrzyste morze i niepowtarzalny urok greckich wysp. To również wspaniała k... zobacz szczegóły wpisu »

Malediwy mapa

Malediwy mapa »

Zwiedzili Państwo już wszystkie kurorty większe i mniejsze nad naszym morzem. Z pewnością nie raz zawiodła pogoda, a gdy już słonko przygrzewało, to nie było gdzie rozłożyć ręcznik... zobacz szczegóły wpisu »

3 2 1 wakacje - tylko hity, oferty dnia i promocje

3 2 1 wakacje - tylko hity, o »

3 2 1 wakacje jest portalem dla łowców okazji, którzy nie chcą przeglądać tysięcy ofert ani odwiedzać wielu witryn internetowych. W portalu można znaleźć tylko hity "złowione&... zobacz szczegóły wpisu »

Najciekawsze miejsca świata

Najciekawsze miejsca świata »

Neotravel to portal turystyczny na którym opisywane są odległe i egzotyczne a także bliskie miejsca świata, Europy czy Polski. Prezentowane są osobiste relacje ludzi z najbardziej ... zobacz szczegóły wpisu »

Forum dyskusyjne mieszkańców Kętrzyna

Forum dyskusyjne mieszkańców »

…….. Jest to strona na której Mieszkańcy Miasta i Powiatu Kętrzyn mogą napisać swoją opinie, przedstawić swoje zdanie i podzielić się swoimi problemami dotyczącymi tego regionu. Ka... zobacz szczegóły wpisu »

Wycieczka do Peru

Wycieczka do Peru »

Unique Moments Sp. z o.o. to licencjonowane biuro podróży, które jest również organizatorem turystyki, specjalizującym się w organizacji podróży do Ameryki południowej na przykład ... zobacz szczegóły wpisu »

Japonia

Japonia »

Czy znasz takie określenia jak gejsza, harakiri Interesujesz się samurajami, mieczami katana albo anime Chciał byś odwiedzić Tokio, Kioto albo Hiroszima Zachęcamy do odwiedzenia te... zobacz szczegóły wpisu »

Francja

Francja »

Blog jest poświęcony miłośnikom Francji. Można tutaj się dowiedzieć wielu ciekawych wiadomości na temat tego kraju a także podzielić się swoimi doświadczeniami czy spostrzeżeniami.... zobacz szczegóły wpisu »

Kraje Świata - nowa strona:

Adres: