Biskupiec Warmia i Mazury - noclegi, agroturystyka, mapy

Biskupiec Warmia i Mazury - noclegi, agroturystyka, mapy Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Położenie w środku regionu sprawia, że z Biskupca blisko jest do wszystkich ważniejszych pod względem turystycznym miejsc znajdujących się terenie Warmii i Mazur. Niektóre z zabytków znajdujących się w warmińskiej i mazurskiej częsci gminy Biskupiec. Biesowo - kościół neogotycki wybudowany na początku XX wieku. Biesówko - kapliczki są jednym z elementów odróżniających Warmię od Mazur. W Biesówku zachowała się charakterystyczna kapliczka z dzwonnicą z 1925 roku. Bredynki - kaplica filialna. Kobułty - neogotycki kościół parafialny. Rasząg - kościół ewangelicki wybudowany w I połowie XX wieku. Węgój - skansen maszyn rolniczych. Agroturystyka na Mazurach stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, z dala od zgiełku dużych miast. Mazury można poznawać na różne sposoby, sport, turystyka, pasja łowiecka oraz wypoczynek - każdy z turystów znajdzie coś dla siebie.

  • Tytuł wpisu: Biskupiec Warmia i Mazury - noclegi, agroturystyka, mapy
  • Adres witryny: biskupiec.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.02.2011 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.1/10 (12 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Gołdap info

Gołdap info »

Młoda Gołdap to Gołdapski Portal Internetowy dla osób z Gołdapi oraz całej Suwalszczyzny i Mazur. Duży nacisk kładziemy na jakość naszych sprawozdań z imprez które zamieszczamy zar... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep motoryzacyjny AUTO Iława Malbork

Sklep motoryzacyjny AUTO Iław »

Sklep motoryzacyjny AUTO posiada w ofercie części i akcesoria do wszystkich typów aut (zachodnich, japońskich, koreańskich i krajowych), tj. klocki hamulcowe, wahacze elementy zawi... zobacz szczegóły wpisu »

eBiskupiec.pl - Serwis Informacyjny Miasta i Gminy Biskupiec

eBiskupiec.pl - Serwis Inform »

Serwis informacyjny miasta połozonego na warmii, jest to wielowiekowe miasto z tradycjami. Biskupiec Reszelski jako nowoczesne i prężnie rozwijające się miasto potrzebuje dobrego ź... zobacz szczegóły wpisu »

Twoja szansa na lepsze jutro

Twoja szansa na lepsze jutro »

Strona projektu Twoja Szansa na Lepsze Jutro, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu Twoja szansa na lepsze jutro zorganizowanych zosta... zobacz szczegóły wpisu »

Elbląg Ogłoszenia - Portal z ogłoszeniami w Elblągu

Elbląg Ogłoszenia - Portal z »

Ogłoszenia Elbląskie - www.elblag-ogloszenia.pl - to portal ogłoszeń internetowych miasta Elbląg i okolic. Serwis uruchomiony został w 2010 i od momentu uruchomienia odwiedzany jes... zobacz szczegóły wpisu »

Pizza Olsztyn - Pizzerie

Pizza Olsztyn - Pizzerie »

Sprawdź która pizzeria oferuje najsmaczniejszą pizzę w Olsztynie. W Olsztynie jest coraz więcej pizzerii, które oferują pizzę z dowozem do klienta. Praktycznie w każdej części mias... zobacz szczegóły wpisu »

Deweloper Olsztyn

Deweloper Olsztyn »

Greenord to firma deweloperska, zajmująca się sprzedażą działek, budową domów oraz pracami wykończeniowymi. Firma ma doświadczenie w zakresie realizacji budownictwa mieszkaniowego ... zobacz szczegóły wpisu »

Studio Podłóg Olsztyn - podłogi drewniane, parkiety, panele.

Studio Podłóg Olsztyn - podło »

Studio Podłóg to sklep z podłogami i parkietami wysokiej jakości. Oferujemy szeroką gamę parkietów tropikalnych, europejskich, paneli drewnianych i laminowanych oraz potrzebnych ak... zobacz szczegóły wpisu »

Pro-Dry Osuszanie budynków

Pro-Dry Osuszanie budynków »

Firma Pro-Dry zajmuje się osuszaniem budynków po zalaniach, z wilgoci technologicznej, osuszaniem stref zabudowanych, osuszaniem strefy podposadzkowej. Wszystkie prowadzone przez n... zobacz szczegóły wpisu »