Cmentarz w internecie

Cmentarz w internecie Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Przechodzenie przez proces smutku jest arcytrudnym zadaniem dla osoby, która nagle straciła Bliską duszę .Gdy nagle dotyka Cię śmierć ukochanego człowieka, stajesz się zupełnie inną istotą – obojętną na świat i ludzi. Zamykasz się we własnym wnętrzu i próbujesz zrozumieć, to, co się stało. Jednak nie znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania a tym bardziej nie uporasz się samotnie z przeżywanym cierpieniem. Odsyłamy Cię na nowo utworzony portal, na którym znajdziesz ukojenie serca po stracie kogoś bliskiego. Dzięki wielości zamieszczonych informacji, z łatwością i spokojem przygotujesz się do zorganizowania pogrzebu oraz do przeżycia całej żałoby. Poprzez multum wirtualnych funkcji- będziesz mieć sposobność, nie tylko poinformowania znajomych o tragedii, ale również wyrażenia swoich uczuć i emocji, które wywołała śmierć człowieka. Symboliczny znicz na serwisowym cmentarzu z dala od rzeczywistego świata i chwila szczerej refleksji nad sensem życia- pomogą w zrozumieniu faktu, że byt każdego kończy się metą, zwaną wiecznością. Na naszym forum dyskusyjnym poznasz osoby, które również utraciły ważną w ich doczesności personę i podobnie, jak Ty poszukują pocieszenia i zrozumienia – pomogą Ci dając pocieszenie a Ty dopomożesz im zrozumieniem.

  • Tytuł wpisu: Cmentarz w internecie
  • Adres witryny: www.miejsce-pamieci.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 29.11.2010 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.3/10 (42 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Totus Tuus- Portal Katolicki

Totus Tuus- Portal Katolicki »

Historia Portalu jest także historią Admina. Jako twórca portalu chciałbym, aby ta strona pomogła wielu ludziom w dobrych, jak i złych momentach. Jak życie znamy wszyscy tych złych... zobacz szczegóły wpisu »

Antytrynitarze a Trójca Święta

Antytrynitarze a Trójca Święt »

Antytrynitarianie czyli polemika na temat dogmatu Trójca Święta. Czy wiara w Trójcę da się pogodzić z naukami z Pisma Świętego? Dlaczego wiele wierzących chrześcijań, odrzuca tryni... zobacz szczegóły wpisu »

Instytut im. ks. Piotra Skargi

Instytut im. ks. Piotra Skarg »

Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi wraz ze Stowarzyszeniem Kultury Chrześcijańskiej w Krakowie zapraszają na serwis internetowy PiotrSkarga.pl - portal... zobacz szczegóły wpisu »

Sakrament małżeństwa

Sakrament małżeństwa »

Strona małżonków, którzy chcą przekazać pozytywne wartości związane z sakramentem małżeństwa. W internecie jest sporo informacji o tym jak przygotować się do ślubu i wesela, jak wy... zobacz szczegóły wpisu »

Święty Maksymilian Kolbe. Z miłości do Niepokalanej

Święty Maksymilian Kolbe. Z m »

Święty Maksymilian. Z miłości do Niepokalanej to pasjonująca książka i zarazem biografia człowieka, który poświęcił wszystko, aby służyć Matce Boskiej. To właśnie Maksymilian Kolbe... zobacz szczegóły wpisu »

DIECEZJA PELPLIŃSKA Rekolekcje

DIECEZJA PELPLIŃSKA Rekolekcj »

Oficjalny serwis internetowy diecezji pelplińskiej powstał aby ułatwić Państwu zdobywanie informacji na temat naszej diecezji. Jego zróżnicowanie powoduje, że trafi zarówno do wier... zobacz szczegóły wpisu »

KAMILIANIE zakon

KAMILIANIE zakon »

Pomoc osobom chorym i cierpiącym to zajęcie odpowiedzialne, wymagające poświęcenia i zaangażowania, a jednocześnie konieczne. Polska Prowincja Zakonu Posługujących Chorym, czyli po... zobacz szczegóły wpisu »

Rozwój duchowy

Rozwój duchowy »

Rozwój duchowy w praktyce. "Przewodnik duchowy" to darmowy magazyn internetowy na temat rozwoju duchowego i osobistego, filozofii życia oraz świadomego istnienia w harmon... zobacz szczegóły wpisu »

Księgarnia religijna

Księgarnia religijna »

Jak coraz lepiej rozumieć charyzmaty czy dary duchowe? Co zrobić aby być nie-letnim chrześcijaninem? Trzeba swoją wiarę ubogacać, podsycać ten płomień, który tli się w każdym chrze... zobacz szczegóły wpisu »