Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Życzenia urodzinowe dla chłopaka Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Na witrynie publikowane są jedyne w swoim rodzaju życzenia urodzinowe. Zafunduj piękny dodatek do prezentu w postaci życzeń.
Brak Ci pomysłu na magiczne życzenia urodzinowe? Brak Ci czasu na wymyślanie swoich? Nic straconego. Z nami znajdziesz życzenia urodzinowe na każdą okazję. Spraw by Twoi bliscy zapamiętali życzenia na długo.
Opublikowaliśmy nową kategorię z życzeniami urodzinowymi na osiemnastkę
Potrzebujesz udowodnić swoim bliskim, że mocno Ci na nich zależy? Zainspiruj się i podziękuj swojej mamie, przyjaciółce, swojemu mężowi, nauczycielowi, koledze i innym osobą, obdarowując ich wspaniałymi życzeniami.

Oceń ten wpis!

Ocena: 2.3/10 (10 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kartki elektorniczne

Kartki elektorniczne »

Wraz ze świętem Bożego Narodzenia przychodzi zwyczaj wysyłania kartek świątecznych za pomocą poczty. W dobie internetu mamy możliwość wybrania jednej spośród wielu kartek i wysłani... zobacz szczegóły wpisu »

Życzenia walentynkowe

Życzenia walentynkowe »

Światowy Dzień Zakochanych, tak zwane Walentynki, to dzień przypadający na 14 lutego. Obyczajem jest tego dnia przekazywanie małych liścików, wierszyków lub również życzeń miłosnyc... zobacz szczegóły wpisu »

Życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne »

Strona zadedykowana znanemu Świętu Wielkanocnemu, którego symbolem jest jajko. Jest to jedno z głównych świąt świętowanych przez Polaków. Dostaniesz tutaj nie tylko oryginalne życz... zobacz szczegóły wpisu »

Życzenia walentynkowe

Życzenia walentynkowe »

Niezwykła koncepcja, że setki ludzi deleguje w zasadzie unikatowe życzenia facetom w jednakowym dniu. Wielu przybędą na myśl Walentynki i zgadza się! Weź za darmo już teraz super w... zobacz szczegóły wpisu »

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne »

Prezentujemy serwis poświęcony świętom Bożego narodzenia i świętom Wielkanocnym. W serwisie przeczytają Państwo gotowe życzenia świąteczne starannie wybrane i wyselekcjonowane, tak... zobacz szczegóły wpisu »

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne »

Tradycja świąt wielkanocnych związana jest nierozłącznie ze składaniem sobie życzeń świątecznych. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia portalu www.zyczeniawielkanocne.net, portal preze... zobacz szczegóły wpisu »

Koszulki z nadrukiem w koszulkomacie Ideashirt.pl

Koszulki z nadrukiem w koszul »

W internecie jest wiele sklepów internetowych, gdzie można kupić koszulki z nadrukiem. Zazwyczaj jednak są to gotowe wzory jak śmieszne koszulki, koszulki na dzień matki, koszulki ... zobacz szczegóły wpisu »

Wierszyki świąteczne

Wierszyki świąteczne »

W okresie świątecznym gorączkowo potrzebujemy życzeń. Niektórzy próbują wymyślić je na własną rękę, inni posilają się gotowymi rozwiązaniami. Tym drugim polecamy stronę www. swiate... zobacz szczegóły wpisu »

Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Bożonarodzeniowe »

Chcąc złożyć nieszablonowe życzenia świąteczne komuś bliskiemu, powinniśmy się najczęściej mocno nagłowić. Od dnia dzisiejszego będzie to znacznie łatwiejsze i już nie powinniśmy s... zobacz szczegóły wpisu »