zabawne opisy

zabawne opisy Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Ukazujemy niepowtarzalną witrynę zawierającą śliczne opisy gg i innych komunikatorów (oraz statusy na wiele różnorakich okazji). Każdy przeczyta coś, co mu odpowiada. Opisy śmieszne i najnowsze statusy. Zachęcamy.

  • Tytuł wpisu: zabawne opisy
  • Adres witryny: opisy.wschowa.info.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 23.08.2009 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.2/10 (24 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Opisy gg

Opisy gg »

Serwis zawierający opisy do najbardziej popularnych komunikatorów w tym gadu gadu. Rzetelnie wybrane abyś miał ciągle niepowtarzalne opisy gg. W serwisie podział na: miłosne, zabaw... zobacz szczegóły wpisu »

Emotikonki

Emotikonki »

Zapraszamy do portalu Emotikony.com, którego celem jest uatrakcyjnienie komunikacji w internecie - fajne filmy na komórkę. Polecamy kilka ciekawych działów jak emotikony, opisy na ... zobacz szczegóły wpisu »

opisy graficzne

opisy graficzne »

Blog na którym znajdziesz wiele ciekawych opisów do swojego profilu na znanym portalu Nasza Klasa. Wszystkie opisy posegregowane są w odpowiednie kategorie co znacznie ułatwia ich ... zobacz szczegóły wpisu »

Opisy na gg

Opisy na gg »

Wortal rozrywkowy z bogatą kolekcją dowcipów, wierszyków, życzeń oraz opisów na gg. Na stronie zamieszczamy najśmieszniejsze teksty o blondynkach, bacy, informatykach, śmieszne kom... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepsze opisy - opisy na gg

Najlepsze opisy - opisy na gg »

Na naszej stronie znajdziesz tylko najlepsze opisy na gg, tlen i inne komunikatory. Mamy ciekawe opisy o facetach, opisy o miłości, smutne opisy, obraźliwe opisy, opisy o życiu. Je... zobacz szczegóły wpisu »

opisy na nk

opisy na nk »

Nasza klasa to portal który na przełomie kilku lat zdobył ogromną popularność w Polsce. Na naszym blogu znajdziesz ciekawe opisy oraz komentarze do swojego profilu na naszej klasie... zobacz szczegóły wpisu »

Opisy GG

Opisy GG »

Serwis przeznaczony dla młodych ludzi, poszukujących wyjątkowych i unikalnych opisów do komunikatorów internetowych takich jak GG, Tlen, NK. Liczne kategorie tematyczne gwarantują ... zobacz szczegóły wpisu »

Koncert Velvet, Koncerty Velvet

Koncert Velvet, Koncerty Velv »

Velvet zrealizowała jak dotąd dwa studyjne albumy - Finally (pol. Wreszcie) oraz The Queen (pol. Królowa). Podczas każdej akcji promocyjnej albumu chętnie odwiedza Polskę, gdzie ma... zobacz szczegóły wpisu »