Wkra Fishing

Wkra Fishing Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

"Wkra fishing" to portal o najlepszych miejscach, sposobach, metodach i przynętach na ryby. Opisujemy tu samą rzekę Wkrę z jej pięknymi odcinakami, jak również niemal każda metodę - od spławika przez grunt kończąc na spinningu czy metodzie muchowej, dzięki którym uda nam się tu przechytrzyć pięknego klenia, jazia, okonia, dorodne leszcze czy nawet kilku kilogramowe bolenie, brzany lub szczupaki.
Jednocześnie stawiamy sobie za najważniejszy cel - promocję wędkarstwa sportowego, opartego na zasadzie "złów i wypuść". Zasadzie która powinna przyświecać każdemu wędkarzowi bez względu na to gdzie łowi.
Obok wędkarstwa chcemy również promować nasz region, zasady i zachowania wpływające na jego rozwój pod kątem wędkarstwa i turystyki z nim związanej.
Chcemy przybliżać czytelnikom wszelkie działania podejmowane przez Koła Wędkarskie, Straż Rybacką i pozostałe instytucje działające na rzecz poprawy rybostanu w wodach naszego regionu.

  • Tytuł wpisu: Wkra Fishing
  • Adres witryny: www.wkra-fishing.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 22.11.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.9/10 (7 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sklep Wędkarski - Na Ryby

Sklep Wędkarski - Na Ryby »

Na-Ryby.com jest to internetowy sklep wędkarski, stworzony z myślą o pasjonatach tego sportu. Prowadzony przez miłośników wędkarstwa dla początkujących wędkarzy oraz wytrawnych zna... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowy sklep wędkarski

Internetowy sklep wędkarski »

Internetowy sklep wędkarski RAPA.net.pl. Sprzętu ci u nas pod dostatkiem. Zaopatruje się u nas wielu czołowych zawodników w dziedzinie wędkarstwa spławikowego i spinningowego. Nasz... zobacz szczegóły wpisu »

ForumWedkarskie.pl

ForumWedkarskie.pl »

Forum pięknego hobby jakim jest wędkarstwo, na stronie można znaleźć wiele cennych informacji zarówno dla początkujących wędkarzy jak i dla wilków morskich.Forum jest podzielone na... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep Wędkarski TUTUS

Sklep Wędkarski TUTUS »

Sklep Wędkarski Tutus oferuje sprzęt wędkarski dla każdego kto lubi spędzać czas wędkując. W naszej Ofercie znajdują się Produktu najlepszych firm wędkarskich takich jak Traper, Ja... zobacz szczegóły wpisu »

Absolut24.pl - Internetowy Sklep Wędkarski

Absolut24.pl - Internetowy Sk »

Sklep internetowy oferujący sprzęt wędkarski wszystkich wiodących producentów znanych na rynku z wysokiej jakości produktów oraz szerokiej oferty. Oferuje sprzęt do różnych metod p... zobacz szczegóły wpisu »

JEZIOROWO - STAWOWE GOSPODARSTWO RYBACKIE

JEZIOROWO - STAWOWE GOSPODARS »

Wędkarze są mile widziani na jeziorach Jeziorowo-Stawowego Gospodarstwa Rybnego w Lutomiu. Ta aktywna od 2000 roku jednostka przejęła obowiązki po funkcjonującym od 1948 roku Państ... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowy sklep wędkarski

Internetowy sklep wędkarski »

Ofertę naszego sklepu wędkarskiego kierujemy zarówno do profesjonalistów jak i amatorów połowu ryb. Na nasz asortyment składają się zarówno towary producentów i importerów krajowyc... zobacz szczegóły wpisu »

serwis wędkarski

serwis wędkarski »

Mężczyźni i kobiety, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wędkowaniem mogą być nieco zdezorientowane faktem, że metod połowu ryb wędką jest wiele. W Polsce do najpopularniej... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowy Sklep Wędkarski - Fisheo.pl

Internetowy Sklep Wędkarski - »

Internetowy sklep wędkarski Fisheo. pl zaprasza do zapoznania się z ofertą. Oferujemy sprzęt do różnych metod połowów, jak wędkarstwo spinningowe, gruntowe, karpiowe, morskie, much... zobacz szczegóły wpisu »