Sennik - dobrysennik.pl

Sennik - dobrysennik.pl Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Czy zastanawiałeś się, co może oznaczać Twój sen? Być może po przebudzeniu nie zwracasz w ogóle uwagi na to, co Ci się ostatnio śniło twierdząc że i tak nie ma to żadnego znaczenia. Jednak już tysiące lat wstecz, wielcy mistycy przypisywali im niezwykłe i nadnaturalne właściwości, dopatrując się w konkretnych symbolach wartościowego przesłania.

Czy sny kryją w sobie coś więcej?
Jeśli spróbujesz go zinterpretować samodzielnie, być może trudno będzie Ci uchwycić jego przesłanie. Natomiast korzystając z naszego serwisu internetowego DobrySennik. pl będziesz w stanie określić, co dany symbol mógł oznaczać i jakie znaczenie może mieć Twój sen. Dodatkowo dysponujemy innowacyjnym narzędziem, które potrafi z samego opisu snu podać wyczerpującą analizę.

Nasz Dobry Sennik posiada kilka tysięcy szczegółowo opracowanych symboli sennych, których treść ociera się o interpretacje współczesne, jak również dawne (np. z senników egipskich, perskich, staropolskich).

  • Tytuł wpisu: Sennik - dobrysennik.pl
  • Adres witryny: www.dobrysennik.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 27.09.2016 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.2/10 (14 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sennik

Sennik »

Sennik internetowy z ogromną bazą obszernie opisanych tłumaczeń sennych. Takiej księgi snów nie ma nikt inny w Polsce! Wspaniały zbiór tłumaczeń snów oraz artykułów dotyczących nas... zobacz szczegóły wpisu »

Zlecenia indywidualnie, numerologia

Zlecenia indywidualnie, numer »

Ewa Galasa - numerologia. Zmiana karty numerologicznej, dostęp do pełni własnych możliwości, analiza dotychczasowego układu karty. Ustawienie firmy czyli dobór nazwy i daty rejestr... zobacz szczegóły wpisu »

marzenia senne

marzenia senne »

Przedstawiamy Wam niewiarygodną stronę, gdzie każdy odszuka coś interesującego. Strona sennik.gentelmen.net oferuje sprawdzone tłumaczenie snów. Zrozum znaczenie swoich symboli sen... zobacz szczegóły wpisu »

Senny Raj

Senny Raj »

Sen może być niesamowitym przeżyciem w życiu człowieka lub koszmarem. Mało ludzi jest na świecie, którzy kiedykolwiek chociaż raz doświadczyli świadomego snu. Jeśli jesteś osobą, k... zobacz szczegóły wpisu »

Megasennik - największy sennik w internecie

Megasennik - największy senni »

Megasennik - prawdopodobnie największy sennik internetowy! Sprawdź znaczenie snu-zobacz swoją przyszłość! Na portalu najdziesz wyjaśnienia swoich snów. Nowoczesna wyszukiwarka snów... zobacz szczegóły wpisu »

Sennik internetowy

Sennik internetowy »

Najlepszy sennik w internecie, gdzie znajdziesz opis wszystkich nurtujących Cię symboli, marzeń i fantazji sennych i odważniej spojrzysz w przyszłość. Zapraszamy do skorzystania z ... zobacz szczegóły wpisu »