Opisy gg

Opisy gg Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Serwis zawierający opisy do najbardziej popularnych komunikatorów w tym gadu gadu. Rzetelnie wybrane abyś miał ciągle niepowtarzalne opisy gg. W serwisie podział na: miłosne, zabawne, optymistyczne, smutne. Jedna z większych baz opisów do komunikatorów, tworzona głównie przez odwiedzających. Dodawaj i pobieraj opisy do gg. Stwórzmy największy zbiór opisów w polskim internecie.

Oceń ten wpis!

Ocena: 4.3/10 (23 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

zabawne opisy

zabawne opisy »

Ukazujemy niepowtarzalną witrynę zawierającą śliczne opisy gg i innych komunikatorów (oraz statusy na wiele różnorakich okazji). Każdy przeczyta coś, co mu odpowiada. Opisy śmieszn... zobacz szczegóły wpisu »

Emotikonki

Emotikonki »

Zapraszamy do portalu Emotikony.com, którego celem jest uatrakcyjnienie komunikacji w internecie - fajne filmy na komórkę. Polecamy kilka ciekawych działów jak emotikony, opisy na ... zobacz szczegóły wpisu »

opisy graficzne

opisy graficzne »

Blog na którym znajdziesz wiele ciekawych opisów do swojego profilu na znanym portalu Nasza Klasa. Wszystkie opisy posegregowane są w odpowiednie kategorie co znacznie ułatwia ich ... zobacz szczegóły wpisu »

Opisy na gg

Opisy na gg »

Wortal rozrywkowy z bogatą kolekcją dowcipów, wierszyków, życzeń oraz opisów na gg. Na stronie zamieszczamy najśmieszniejsze teksty o blondynkach, bacy, informatykach, śmieszne kom... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepsze opisy - opisy na gg

Najlepsze opisy - opisy na gg »

Na naszej stronie znajdziesz tylko najlepsze opisy na gg, tlen i inne komunikatory. Mamy ciekawe opisy o facetach, opisy o miłości, smutne opisy, obraźliwe opisy, opisy o życiu. Je... zobacz szczegóły wpisu »

opisy na nk

opisy na nk »

Nasza klasa to portal który na przełomie kilku lat zdobył ogromną popularność w Polsce. Na naszym blogu znajdziesz ciekawe opisy oraz komentarze do swojego profilu na naszej klasie... zobacz szczegóły wpisu »

Opisy GG

Opisy GG »

Serwis przeznaczony dla młodych ludzi, poszukujących wyjątkowych i unikalnych opisów do komunikatorów internetowych takich jak GG, Tlen, NK. Liczne kategorie tematyczne gwarantują ... zobacz szczegóły wpisu »

ForumWedkarskie.pl

ForumWedkarskie.pl »

Forum pięknego hobby jakim jest wędkarstwo, na stronie można znaleźć wiele cennych informacji zarówno dla początkujących wędkarzy jak i dla wilków morskich.Forum jest podzielone na... zobacz szczegóły wpisu »