Anna-Maria Żukowska

Anna-Maria Żukowska Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Anna-Maria Żukowska to znana posłanka Lewicy, która w latach 2016-2021 pełnia funkcję rzeczniczki prasowej SLD. W 2019 roku uzyskała mandat zdobywając blisko dziewiętnaście tysięcy głosów w swoim rodzinnym mieście Warszawie. Obecnie reprezentuje w ławach sejmowych klub parlamentarny Nowa Lewica, który powstał z połączenia SLD oraz Wiosny. Żukowska znana jest ze wspierania społeczności LGBT+ oraz miasta stołecznego Warszawy, co potwierdza będąc Wiceprzewodnicząca Parlamentarnego Zespołu do spraw Równouprawnienia Społeczności LGBT+ oraz spraw m. st. Warszawy. Osoby, które chciałyby poruszyć te lub inne kwestie mogą odwiedzić biuro poselskie Anny-Marii Żukowskiej w Warszawie, gdzie regularnie pełni dyżury spotykając się z wyborcami.

  • Tytuł wpisu: Anna-Maria Żukowska
  • Adres witryny: zukowska.com.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 12.05.2021 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.5/10 (4 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych

Europejskie Centrum Analiz Ge »

Na stronie Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych znajdują się komentarze do wydarzeń na arenie międzynarodowej oraz doniesienia dotyczące państw WNP a także państw nieuznawa... zobacz szczegóły wpisu »

Kaukaz.info

Kaukaz.info »

Strona poświęcona bieżącym wydarzeniom politycznym oraz procesom społecznym na Kaukazie. Zawiera aktualności, tłumaczenia wywiadów, raporty, recenzje książek. Opiera się na niezale... zobacz szczegóły wpisu »

PO na wiejskiej

PO na wiejskiej »

Portal polityków Platformy Obywatelskiej pracujących w sejmie i senacie. W serwisie swoje profile mają posłowie i senatorowie. Jest to również centrum informacji na temat władz PO,... zobacz szczegóły wpisu »

Obietnice wyborcze, słowa polityków.

Obietnice wyborcze, słowa pol »

Obiecanki cacanki a głupiemu radość.Któż z nas nie zna tego przysłowia. A może to: słowo wróblem wyleci, a wołem powraca? Też jest znane każdemu. Ale czy bierzemy je pod uwagę doko... zobacz szczegóły wpisu »

Espołeczni - portal społecznościowy

Espołeczni - portal społeczno »

Espołeczni portal skupiony na dialogu, który prowadzi samorząd, radni, kandydaci do samorządów z mieszkańcami. Dyskusja dotyczy takich kwestii jak bezpieczeństwo, kultura, oświata,... zobacz szczegóły wpisu »

Czarnapolityka.pl

Czarnapolityka.pl »

Czarnapolityka.pl - watchdog monitorujący padające w debacie publicznej wypowiedzi na temat branży PR. Misją strony jest ograniczenie nadużywania i zmieniania znaczenia terminu pub... zobacz szczegóły wpisu »

Kompendium wiedzy o Republice Federalnej Niemiec - infoNiemcy.eu

Kompendium wiedzy o Republice »

Niemcy to państwo o strukturze federalnej. Oznacza to, że poszczególne jego części składowe (landy) cieszą się autonomią w zakresie kreowania polityki i prawodawstwa w niektórych o... zobacz szczegóły wpisu »

Demokracja bezpośrednia

Demokracja bezpośrednia »

Jesteśmy ludźmi, którzy zjednoczyli się wokół idei demokracji bezpośredniej jako odpowiedzi na powszechny kryzys władzy. Nie określamy się jako lewicowcy czy prawicowcy – są wśród ... zobacz szczegóły wpisu »

Nowy wymiar polityki w sieci Rzeczpospolitej

Nowy wymiar polityki w sieci »

Ekracja.pl to pierwszy serwis społecznościowy o polityce Rzeczpospolitej. Znajdziesz tam ogrom funkcjonalności nigdzie indziej niedostępnej. Jest tworzony przez osoby w pełni nieza... zobacz szczegóły wpisu »