Podkategoria: Teksty piosenek

Sortuj po:

muza

muza »

W naszym serwisie przygotowaliśmy dla ciebie bogaty zbiór różnych rodzajów gatunków muzycznych. U nas obejrzysz teledyski, znajdziesz teksty oraz tłumaczenia piosenek i poznasz faj... zobacz szczegóły wpisu »

Teksty Disco Polo

Teksty Disco Polo »

Jeśli jesteś zwariowanym fanem muzyki disco-polo to portal jest stworzony specjalnie z myślą o Tobie. Na www.disco-polo.pl znajdziesz wszystko to, co chciałbyś wiedzieć o swoich id... zobacz szczegóły wpisu »

Teksty piosenek

Teksty piosenek »

Największa skarbnica tekstów piosenek disco polo. W serwisie znajdują się tylko i wyłącznie teksty piosenek zespołów disco polo takich jak Masters, Weekend, Boys, Classic czy Jorrg... zobacz szczegóły wpisu »

E-nutki.net - teksty piosenek

E-nutki.net - teksty piosenek »

Każdy z nas ma swoje indywidualne sympatie co do artystów muzycznych, utworów jakie tworzą oraz brzmienia. Dziedzina muzyczna jest bardzo rozległa i składają się na nią takie kateg... zobacz szczegóły wpisu »

e-szantymen.pl

e-szantymen.pl »

Zbiór tekstów szant, zarówno klasycznych, jak i neo-szant. Stale rozbudowywana baza tekstów, z tabulaturami na harmonijkę ustną (C) i chwytami na gitarę. Teksty takich szant, jak: ... zobacz szczegóły wpisu »

Tabulatury, chwyty, teksty z akordami, piosenki, szukaj, edytuj, transponuj

Tabulatury, chwyty, teksty z »

Transponuj.pl to bardzo proste i przydatne narzędzie dla każdego grającego czy śpiewającego. Tutaj bez zbędnych utrudnień znajdziesz wszystko co jest dostępne w sieci by zagrać, za... zobacz szczegóły wpisu »

karaoke, tabulatury, chwyty, teksty, tłumaczenia, piosenki, lekcje

karaoke, tabulatury, chwyty, »

Wyszalnia to portal gdzie bezpłatnie znajdziesz wszystko co potrzebne jest do muzycznego wyszalenia. Wyszalnia skłąda się z wielu działów połączonych ze sobą by jak najmniejszym na... zobacz szczegóły wpisu »

Piosenki Dody

Piosenki Dody »

Dorota Rabczewska to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich lat. Doda, która zasłynęła z piosenek takich jak Dżaga czy Szansa zdobyła miliony fanów, a także wiele ważnych nagród m... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia piosenek

Tłumaczenia piosenek »

Teksty piosenek polskich i zagranicznych – z nami możesz znaleźć dla siebie teksty swoich ulubionych piosenek i tych, które dopiero wpadły ci w ucho. Do piosenek zagranicznych równ... zobacz szczegóły wpisu »

Teksty piosenek - nowa strona:

Adres: