Biletomat.pl - Twój punkt sprzedaży biletów online

Biletomat.pl - Twój punkt sprzedaży biletów online Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Biletomat. pl to wygodny  serwis, który pomoże Ci kupić bilety on line na koncert, do teatru albo na festiwal, gdzie znajdziesz szeroki wybór wydarzeń kulturalnych w całej Polsce. Ten serwis to elektroniczne biuro sprzedaży biletów na wydarzenia, w których chcesz brać udział. Korzystanie z niego jest niezwykle proste, zapewniamy bezpieczną transakcję i dostarczenie biletów pod wskazany przez Ciebie adres. Można też wybrać formę e-biletu, który pokażesz przy kontroli jako zdjęcie w telefonie. Nie wiesz jak kupić bilety na koncert przez Internet? Masz wątpliwości co do bezpieczeństwa tego typu zakupów? Sprawdź serwis Biletomat. pl. Poruszanie się po nim jest intuicyjne i wygodne. To miejsce, gdzie znajdziesz wejściówki na koncerty, festiwale czy mecze w całej Polsce. Możesz wybierać spośród dziesiątek dostępnych od ręki biletów on line, wszystkie w jednym miejscu.

  • Tytuł wpisu: Biletomat.pl - Twój punkt sprzedaży biletów online
  • Adres witryny: www.biletomat.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 13.12.2013 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.0/10 (35 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

KABARET RADIO CHLEW

KABARET RADIO CHLEW »

Tu Radio Chlew. Mamy przyjemność oznajmić, że od 1 września 2009 roku działamy jako zespół kabaretowo-muzyczny. Wystawiamy rachunki, a na życzenie także faktury. Jeśli ktoś jest za... zobacz szczegóły wpisu »

Imprezy

Imprezy »

Tu znajdziesz wszystko na temat najlepszych corocznych imprez, festiwali, koncertów, organizowanych w Polsce. Gdzie warto pójść, aby dobrze się bawić? Jaką imprezę, clubbing, konce... zobacz szczegóły wpisu »

Muzyka koncert zespoły

Muzyka koncert zespoły »

Dużo dużo informacji ze świata muzycznego na blogu. Jeśli interesujesz się szerzej muzyką to jest to miejsce dla Ciebie. Ciekawe artykuły o festiwalach i artystach. Wiadomości z na... zobacz szczegóły wpisu »

Dni Sochaczewa 2010 - nieoficjalny serwis

Dni Sochaczewa 2010 - nieofic »

Nieoficjalny serwis poświę™cony Dniom Sochaczewa 2010. Tego roczne gwiazdy to między innymi September, Danzel, Brathanki i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Wszystko to w dniach 11 - 13 cz... zobacz szczegóły wpisu »

Sceny

Sceny »

Firma oferująca wyposażenie potrzebne przy organizacji wszelkich imprez wymagających podestów, takich jak koncerty i pokazy mody. Wynajęcie takiego podestu drastycznie obniża koszt... zobacz szczegóły wpisu »

Koncerty w Pile

Koncerty w Pile »

Wstępując do Tequila Pub z pewnością spotkasz znajomych. To miłe miejsce, które zapewnia moc atrakcji i wspaniałą muzykę. Zabawy karaoke oraz dyskoteka Pila, bale karnawałowe i kon... zobacz szczegóły wpisu »

2Strefa - kapela rockowa

2Strefa - kapela rockowa »

Kapela rockowa 2Strefa z Białegostoku. Jeśli chcesz zaprosić nas na koncert, festiwal lub do swojego pubu - skontaktuj sie z nami. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym pro... zobacz szczegóły wpisu »

Zespół muzyczny Wielkopolska, Piła, Wałcz, Złotów

Zespół muzyczny Wielkopolska, »

W swoim repertuarze posiadamy bardzo szeroki wachlarz utworów utrzymanych w różnym klimacie, od przyśpiewek weselnych poprzez biesiadę i muzykę cygańską, tanga z okresu międzywojen... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedam bilet

Sprzedam bilet »

Kalendarz grupy Stomp – największego kasowego sukcesu w historii Broadway’y, wypełniony jest występami w każdym zakątku globu. Na koncie zespołu pojawiają się coraz to nowe nagrody... zobacz szczegóły wpisu »