Zbieżność kół

Zbieżność kół Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi diagnostyczne i naprawcze samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy duże doświadczenie, na rynku działamy już od przeszło 25 lat. Nasz auto serwis posiada odpowiednie zaplecze, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć na miejscu różne rodzaje usług, ale również zajmujemy się dojazdami do klientów. Przeprowadzamy serwis i naprawdę klimatyzacji, przeglądy samochodów, sprawdzamy geometrię kół. Wymieniamy oleje czy opony, hamulce. Sprawdzamy amortyzatory i układ wydechowy. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową.

  • Tytuł wpisu: Zbieżność kół
  • Adres witryny: www.sobczak.net
  • PageRank:
  • Data dodania: 22.10.2012 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.3/10 (6 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Klimatyzacja samochodowa

Klimatyzacja samochodowa »

Profesjonalna elektromechanika samochodowa i technika samochodowa. Zapraszamy na naszą stronę gdzie wprowadzisz się z taryfą kompanii. W ramach służb proponowanych przez nasz Bosch... zobacz szczegóły wpisu »

AUTOPOLER.PL - i auto masz jak nowe!

AUTOPOLER.PL - i auto masz ja »

Autopoler zajmuje się świadczeniem usług związanych z renowacją karoserii. Polerowanie, lakiernictwo samochodowe - to jedynie wybrane podpunkty z oferty. Jest ich znacznie więcej! ... zobacz szczegóły wpisu »

OZONOWANIE, Kraków - Ozonowanie.info.pl

OZONOWANIE, Kraków - Ozonowan »

ozonowanie, usuwanie zapachów, ozonowanie pomieszczeń, ozonowanie samochodów, Ozonowanie jako jedna z metod dezynfekcji klimatyzacji w ostatnim czasie ma bardzo szerokie zastosowan... zobacz szczegóły wpisu »

Jap-Auto Usługi Motoryzacyjne Gdańsk Oliwa

Jap-Auto Usługi Motoryzacyjne »

Usługi motoryzacyjne JAP-AUTO. Jesteśmy znaną i szanowaną firmą na rynku motoryzacyjnym. Zajmujemy się mechaniką pojazdową, naprawami bieżącymi, wulkanizacją, serwisowaniem samocho... zobacz szczegóły wpisu »

Tuningauto

Tuningauto »

Samochód współczesny jest wynikiem długiego okresu rozwoju techniki transportu. wyprzedził go samochód parowy i samochód z napędem elektrycznym. Dopiero wynalezienie silnika spalin... zobacz szczegóły wpisu »

VANCOOLER- Chłodnice cieczy

VANCOOLER- Chłodnice cieczy »

Najwyższej jakości usługi naprawy, regeneracji oraz sprzedaży chłodnic to specjalność firmy Vancooler z Zielonej Góry. Oferta firmy dotyczy następujących typów chłodnic: samochodow... zobacz szczegóły wpisu »

PTW Autoserwis elektromechanika

PTW Autoserwis elektromechani »

PTW Autoserwis to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, dla jakiego celem kluczowym jest wysoka postać usług i satysfakcja każdego klienta. Naszą domeną jest autoklimatyzac... zobacz szczegóły wpisu »

AUTO-SZYBY Wymiana szyb samochodowych

AUTO-SZYBY Wymiana szyb samoc »

Aga-Pol to wszechstronna i profesjonalna firma z Morów k/Warszawy, która oferuje usługi z obrębu sprzedaży oraz montażu oraz wymiany szyb do samochodów osobowych, dostawczych i cię... zobacz szczegóły wpisu »

ACTIVE 2000. Jacek Grotkowski wulkanizacja

ACTIVE 2000. Jacek Grotkowski »

Serwis ACTIVE 2000 to wysokiej klasy eksperci w naprawie pojazdów koncernu PSA ze wszystkich roczników. Posiadamy nadzwyczaj duże doświadczenie w naprawie podzespołów takich jak mo... zobacz szczegóły wpisu »