Myjnie Parowe

Myjnie Parowe Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem rewolucyjnych i nowoczesnych myjni parowych firmy Astra. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie umożliwią Państwu założenie własnej myjni samochodowej bez zbędnych pozwoleń. Dzięki niskiemu zapotrzebowanie na wodę nasze myjki parowe dbają o środowisko naturalne nie generując ścieków podczas mycia auta. Wokół mytych samochodów jest sucho a Państwo, dzięki temu nie muszą spełniać rygorystycznych wymagań w zakresie ochrony środowiska. Myjnia parowa Astra Steamer to rewolucyjne urządzenie umożliwiające pracę w warunkach mobilnych oraz stacjonarnych. Tryb stacjonarny daje możliwość zagospodarowania prawie każdej przestrzeni użytkowej. Natomiast dzięki możliwości pracy w trybie mobilnym można stworzyć myjnię dojazdową. Dzięki temu będą Państwo mogli świadczyć usługi z dojazdem do klienta. Ponadto oferujemy kompleksowy serwis naszych urządzeń oraz fachową obsługę i łatwy dostęp do części zamiennych.

Oceń ten wpis!

Ocena: 3.9/10 (7 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Automatyczna myjnia bezdotykowa LaserWash

Automatyczna myjnia bezdotyko »

LaserWash to nowoczesne automatyczne myjnie bezdotykowe dające klientowi poczucie obsługi na najwyższym poziomie. Urządzenia LaserWash to krok na przód w dziedzinie myjni samochodo... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzątanie Kraków czyszczenie mobilna myjnia - Kraków

Sprzątanie Kraków czyszczenie »

Mobilewash to firma z Krakowa zajmująca się sprzątaniem, czyszczeniem dywanów, mobilną myjnią parową - Kraków.Oferta:Mobilna Auto Myjnia ParowaPranie dywanów i wykładzinyPranie tap... zobacz szczegóły wpisu »

auto kompleks

auto kompleks »

Auto kompleks Beaver to miejsce dla Klientów ceniących wysoki standard jakości oferowanych usług, profesjonalizm i dbałość o powierzane samochody. Świadczymy kompleksowe usługi z z... zobacz szczegóły wpisu »

Karcher Rzeszów Łańcut, mafra, profesjonalne wyposażenie myjni - EURO-MAT

Karcher Rzeszów Łańcut, mafra »

Sklep internetowy firmy EURO-MAT z Kraczkowej koło Łańcuta. Sprzedaż zarówno online jak i w siedzibie firmy. Nowoczesny i łatwy w obsłudze. Karcher Rzeszów Łańcut - profesjonalne w... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa felg Auto-Perfekt

Naprawa felg Auto-Perfekt »

Obecnie główną usługą jaką wykonujemy jest naprawa felg Kraków ale prowadzimy również sprzedaż felg.Posiadamy felgi najbardziej znanych producentów felg aluminiowych zarówno w Niem... zobacz szczegóły wpisu »

Myjnia Gdynia Trojanowski

Myjnia Gdynia Trojanowski »

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej myjni samochodowej mieszczącej się w Gdyni na ulicy ul. Rdestowa 53B, nasze usługi wykonujemy profesjonalne i rzetelnie, cieszymy się dobrą ... zobacz szczegóły wpisu »

Myjnia parowa

Myjnia parowa »

O ile jesteś rzetelnym człowiekiem, któremu przydałby się atrakcyjny pomysł na biznes, zachęcamy Cię do tego, by rozważyć szczegóły prezentowanej oferty, jaką jest franczyza od nas... zobacz szczegóły wpisu »

KLIMRES Budowa myjni

KLIMRES Budowa myjni »

KLIMRES Myjnie Podkarpackie Sp. z o. o., to nie tylko zaawansowany producent wysokiej klasy myjni bezdotykowych stosowanych w przemyśle samochodowym do utrzymywania właściwej klasy... zobacz szczegóły wpisu »

Piana aktywna

Piana aktywna »

Chemia samochodowa i środki czyszczące renomowanej firmy ProElite. W posiadaniu firmy znajduje się nowoczesne laboratorium badawcze, dzięki czemu nie byłoby możliwe doskonalenie na... zobacz szczegóły wpisu »