Laweta Warszawa, Holowanie

Laweta Warszawa, Holowanie Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

Besthol - firma z branży motoryzacyjnej, świadcząca usługi mechaniki samochodowej i elektryki samochodowej na stacjonarnym warsztacie samochodowym oraz mobilnie z dojazdem do Klienta, a także pomocy drogowej i holowania.

Usługi:
- pomoc drogowa Warszawa
- holowanie Warszawa
- laweta Warszawa
- warsztat samochodowy Warszawa
- auto serwis Warszawa
- serwis samochodowy Warszawa
- mechanik samochodowy Warszawa
- elektryk samochodowy Warszawa

Wykonujemy naprawy mechaniczne i elektryczne na stacjonarnym warsztacie samochodowym, a także mobilnie z dojazdem do Klienta. Nasz stacjonarny warsztat samochodowy czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 23:00, natomiast pomoc drogowa dostępna jest 24h/7. Zawsze przed przystąpieniem do naprawy wykonujemy kompleksową diagnostykę usterki i wyceniamy koszty części oraz naprawy. Klient informowany jest o cenie zanim mechanik lub elektryk rozpoczną pracę.

  • Tytuł wpisu: Laweta Warszawa, Holowanie
  • Adres witryny: besthol.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 05.07.2018 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 7.0/10 (2 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pomoc drogowa Poznań

Pomoc drogowa Poznań »

Pomoc drogowa Poznań - holowanie samochodów osobowych, dostawczych, i transport maszyn budowlanych oraz wózków widłowych. Oferujemy też drobne naprawy na drodze. Działamy na tereni... zobacz szczegóły wpisu »

Auto-Hol Pomoc Drogowa 501 187 877Pomoc drogowa AUTO-HOL Kraków

Auto-Hol Pomoc Drogowa 501 18 »

Pomoc drogowa Całodobowa 501 187 877, holowanie pojazdów Kraków,drobne naprawy na drodze,holowanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, TIR, autobusów na terenie kraju o... zobacz szczegóły wpisu »

Holowanie 24h 5t Łódź

Holowanie 24h 5t Łódź »

Zajmujemy się świadczeniem usług pomocy drogowej na terenie Polski i całej Europy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług przez 24 godziny na dobę i przez 365 dni w roku. Obsług... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc drogowa Białystok

Pomoc drogowa Białystok »

Nasza firma świadczy zlecenia na rynku od kilku dobrych lat. Proponujemy Państwu dwudziestoczterogodzinne usługi z zakresu pomocy drogowej, holowania i transportowania pojazdów. Ob... zobacz szczegóły wpisu »

Transport maszyn poznań

Transport maszyn poznań »

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe maszyn i urządzeń różnego rodzaju, w tym również tych wielkogabarytowych oraz ciężkich. Jesteśmy w stanie przeprowadzić zarówno transpor... zobacz szczegóły wpisu »

Autoholowanie kitek

Autoholowanie kitek »

W ramach usług naszej firmy mogą Państwo skorzystać z szerokiego dostępu do usług związanych z transportem pojazdów oraz pomocą drogową. W ramach naszej oferty zapewniamy komplekso... zobacz szczegóły wpisu »

Holowanie Oława

Holowanie Oława »

Wypdaek samochodowy może się zdarzyć nawet najlepszemu kierowcy. Produkowane obecnie auta są coraz bardziej podatne na awarie a ich naprawa wymaga fachowego sprzętu i odpowiedniego... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc drogowa Katowice

Pomoc drogowa Katowice »

Nasza firma powstała po to aby nieść pomoc kierowcom. Zdarzenie drogowe, chwile gdy auto odmawia posłuszeństwa a jesteśmy np na skrzyżowaniu należą do niezwykle stresujących a nasz... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc Drogowa Radom

Pomoc Drogowa Radom »

Jest to strona doświadczonej firmy z Radomia posiadającej niezbędny sprzęt do świadczenia takich usług jak Pomoc drogowa holowanie na terenie miasta i w okolicachDrobne naprawy wyk... zobacz szczegóły wpisu »