Produkcja filmowa How How w Poznaniu

Produkcja filmowa How How w Poznaniu Promuj wpis w okienku reklamowym Zgłoś spam/błąd/niedziałający link
Podlinkuj swój wpis:

How How jest studiem wizjonerów zajmujących się produkcjami filmowymi, animacjami, postprodukcją, reklamą telewizyjną. Posiadamy szeroki zakres umiejętności utalentowanych artystów. Pracujemy w Poznaniu.

Co robimy?

Znani w branży z wielu produkcji z dumą tworzymy historie dla największych marek w Polsce, jak i na świecie. Nasza praca widoczna jest w produkcjach filmowych zarówno na wielkim ekranie, jak i tych małych, które otaczają nas każdego dnia. How How wykorzystuje możliwości, jakie dają najnowsze technologie i współpracuje z markami, studiami i artystami, aby zapewnić wciągające wrażenia zarówno nowym, jak i istniejącym odbiorcą.Napędzani nieustającą ciekawością wciąż patrzymy w przyszłość, tworząc nowe rozwiązania do produkcji takich jak animacje rysunkowe, reklamy telewizyjne, filmy korporacyjne. Korzystając z dostępnych nam narzędzi oraz zdobytych umiejętności jesteśmy gotowi by opowiadać niesamowite historie.

  • Tytuł wpisu: Produkcja filmowa How How w Poznaniu
  • Adres witryny: howhow.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.03.2020 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.1/10 (15 głosów)

Komentarze:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Agencja Reklamy QSmedia | poligrafia, gadżety reklamowe, strony www, reklama wizualna, Kielce

Agencja Reklamy QSmedia | pol »

Agencja Reklamy QSmedia to zespół młodych ludzi, których połączyła pasja do tworzenia. Zapewniamy kompleksową obsługę reklamową firm - od projektowania graficznego (szeroko pojęta ... zobacz szczegóły wpisu »

VipCard - I płacisz mniej...

VipCard - I płacisz mniej... »

Karta rabatowa to chyba najprzyjemniejsza z kart, ponieważ nie uszczupla naszego wirtualnego portfela, a daje nam coś w prezencie. Przykładem może być karta Vipcard, dzięki której ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy pierwszej pomocy Zabezpieczenie Imprez Międzynarodowy Transport Medyczny

Kursy pierwszej pomocy Zabezp »

Ratownictwo i EdukacjaJesteśmy firmą działającą na rynku usług medycznych od 2006r. Nasza kadra to doświadczeni ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarze na co dzień pracujący w p... zobacz szczegóły wpisu »

Tworzenie Strony www Lublin, Warszawa, Wrocław

Tworzenie Strony www Lublin, »

Firma milion oczu zaprasza do współpracy w zakresie tworzenia stron internetowych. Tworzymy strony wizerunkowe, informacyjne, korporacyjne oraz sklepy internetowe. Elementem który ... zobacz szczegóły wpisu »

WorldLED s.c. - reklama na telebimie LED w Krakowie

WorldLED s.c. - reklama na te »

WorldLED - Telebim Kraków reklama wizualna na telebimach w Krakowie, reklama na ekranach LED.Firma WorldLED przedstawia nowoczesną formę komunikacji marketingowej, umożliwiającą re... zobacz szczegóły wpisu »

Firma PR

Firma PR »

Dział Public Relations Agencji GlobalBrand Institute zajmuje się budowaniem profesjonalnej i wielopoziomowej komunikacji medialnej dla firm, produktów i usług. Nasi eksperci posiad... zobacz szczegóły wpisu »

reklama koszalin

reklama koszalin »

Agencja reklamowa Visionpro w Koszalinie oferuje reklamy w windach, poligrafie, kampanie reklamowe, profesjonalny marketing dla firm i wiele innych. Nasz zespół tworzą młodzi kreat... zobacz szczegóły wpisu »

Jasło - strony internetowe, poligrafia, reklama

Jasło - strony internetowe, p »

Tworzymy oprawy graficzne oraz projektujemy autorskie systemy zarządzania dla witryn internetowych i każdego typu aplikacji internetowych. Dzięki naszemu systemowi CMS (system zarz... zobacz szczegóły wpisu »

Stoiska targowe Poznań - AA Studio Kombiko

Stoiska targowe Poznań - AA S »

AA Studio Kombiko - Zachęcamy wszystkich Państwa do korzystania z usług naszej profesjonalnej agencji reklamowej zajmującej się głównie tworzeniem i produkowaniem systemów wystawie... zobacz szczegóły wpisu »